Saç Rengi ve Saç Boyama Saçlarimi açtim ama berbat oldular

beyzaaxx

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2018
1
0
34
Merhaba,yaklaşık 2sene önce kumral olan saçlarimi balayaj boyatmıştım kuaförde ve çok güzel olmuşlardı. Zamanla boyası çikti kestirdim ve uçlarında kalmıştı ve hoşuma gitmediği için dün saçimi açmak istedim. Halam ile beraber yaptik çünkü ben hiç anlamam daha 15yaşındayım :/ neyse işte açmaya karar verdik belki güzelleşir diye sonuç berbat oldu. Sarı oldular ve geçişi bile yok ortadan başliyor çünkü altları hepsi komple sarı. Hiç kumral yeri kalmamış aşağilarda. Sarısıda çok iğrenç çok pişman oldum. Okadar berbat duruyor ki cidden dişari çikamicak haldeyim yoksa idare etmeye çalişirdim ama acilen boyatmam gerekiyor. Şimdi düşündüm ve kuaföre gitmek istiyorum ama nasıl yapicağimdan hiçbi fikrim yok. Güzel bi sarı yaptirmak istesem tekrar bi balayaj ki öyle istiyorum olurmu ki? Genelde başayajlarda hep aralarında doğal saçından oluyor ama benim yarısından aşağisi açildi. Bi kaç kişiye sordum doğal rengini boyat dediler. Üstüne şimdi kumral boyatsam sonrada kuaförde balayaj yaptirsam sizce saçlarım çok fazlami yanar? yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim❤️Okadar çağresizim ki şuan.. saçlarımı çok seven biri olarak diyorum, ucundan bile kestirsem canımdan can gidiyor gibi oluyorum ya

Saçlarını doğal renginin bir iki tık koyusuna boyat. Boya akacak zamanla, istediğin gibi güzel Bi görüntü olur canım.

X