Saç Kesim Şekilleri Saçlarımı dolgun göstermek için hangi modeli tavsiye edersiniz?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

Hazan_Su

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2008
81
0
selam kızlar malesef seyrek saça sahibim saçlarımı daha dolgun ve sık göstermek için hangi saç rengi ve modelini kullanmalıyım bu arada esmerim fikirlerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum..

tşk ederim cnm ama dediğim gibi esmerim bu yüzden sarıyı hiç düşünmedim bile katlı kesim sizce hoş durur mu

hacim veren ürünler var cnm saçını kuruturken öne doğru eğip kurutman da hacim kazandırır kesim olarak en iyisi birkaç kuaföre danış ortak bir modeli önerirlerse o şekilde kestirirsin biribrine çok yakın ve sık kesilen katlar özellikle dalgalı bir modelde daha hacimli durabilir ama sakın ustura kullandırma sen onlara saçımın daha gür hacimli durmasını istiyorum dediğinde zaten onlar işlerini bilir bazı katlar ince ince duruyor ama birbirine yakın sık kesilen katlar daha gür gösteriyormuş kolay gelsin canım

Benim saçlarım da aynı,ben genelde kahve tonları tercih ediyorum.Kesim olarakta katlı daha iyi bence.Ayrıca uzun saç iyi olmuyorikısa kestiriyorum genelde.Sarı da denedim ama daha seyrek durdu gibi geldi bana.Bir de saçlarımı yıkadıktan sonra kuruturken başımı öne eğip makinayı alttan tutuyorum,kabarık duruyor.Sonra biraz düzeltiyorum.Çok hoş duruyor,seyrek olduğu belli olmuyor.

ahh ahh...

Bende ki saç çok kabarık sende seyrek:)..

Bendede öyle olsa keşke..

ama sana tavsiyem saçlarını kabart

tel tel kabart yani, diplerine tarağı geçir arkaya öne şey yap be öyle kabarıyor.. :)

Dene istersn..

saçlarımı kuruturken öne atıp kurutmayı tercih ediorum zaten bu şekilde daha dolgun duruo ewet katlı kesim normalde daha hacimli gösterir ama ben usturayla kat attırmıştım we saçlarım daha da incelmişti yani şöle toplamak istediğimde elime bi tutam saç gelir oldu ondan beridir de kat attırmadım

zeynepçim bende şükretmelisin çok az saçın olup da kabartmaya çalışmaktansa doğal olarak kabarık saçlara sahip olmak emin ol daha iyidir:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…