sadece içimi dökmek istedim:(

aysuay

Üye
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2013
30
6
34
Uzun bir ilişkiden çıkmıştım. Severek ayrılmak zorunda kaldım. Bana çok büyük yanlışları olmuştu. İlaçlar, ağlama krizleri v.b. derken atlattım. Uzun süre dinlendim. Ve tamamen unutmuştum. Hiç beklemediğim bir anda hayatıma başka biri girdi. Aynı işyerinde çalışıyorduk ama onu hiç görmemiştim. O beni görmüş, beğenmiş ve eklemişti. İlk 2 hafta yazıştık, birbirimizi tanımaya çalıştık. Konuşmaları, düşünceleri herşeyiyle bana uyuyordu. Ben ona bağlanmaya başlamıştım. Oda bana. Bu sürenin sonunda sevgili olduk. Herşey rüya gibiydi. Öyle üstüme düşüyor, benimle ilgileniyor, süprizler yapıp beni şımartıyordu ki.. Sanki bir filmin kahramanı gibiydim. Derken konular nerden geldiyse (benimde hatamdı) cinselliğe geldi. Mesajlarımızda cinsel içerikli şeyler yazmaya başladık birbirmize daha 3. ayımızda. Böyle olunca o daha çok üstüme düşmeye başladı. Bende aramızdaki o çekimden fazlasıyla etkilenip kendimi kaptırdım.
Bu sürede ailesi, akrabaları, arkadaşları hepsi beni öğrendi. Telefonda görüştük ailesiyle. Bana babasının rahatsızlığı nedeniyle aynı evde oturmayı telif etti. Kabul etmedim ama diretiyordu. Ya altlı üstlü ya aynı ev diyordu. Açıkcası kalabalık bir ailesi ve çok gidip gelişleri var gözüm korkmuştu. Bizde hizmet önemlidir. Tüm gelinlerimiz, kızlarımız döktürür, hamarattır sende öyle olcaksın diyordu. Buarada kendiside annesine inanılmaz yardım eden (ev işleri, dış işler) birisidir. Bizim bu arada 2 kez yakınlaşmamız oldu. Birleşme olmadı ben istemedim, oda zorlamadı ama yakınlaştık. Sonra ben yavaş yavaş değişmeye başladım. Ailesiyle çok ilgiliydi. Biz ayda 1 buluşurduk neredeyse aynı yerde çalıştığımız halde. Varsa yoksa ailesi, akrabaları. Bu beni hırçınlaştırdı. Kavgalarımız arttı. Ayrıldım, yine barıştım bikaç kez. Onunda bana söylediği benden gözünün korktuğu oldu. Kendince haklıydı ama ben kız halimle imkan yaratıp aileme bahane bulup evden çıkabiliyorsam, oda bunu yapmalıydı. Ayda bir uzun bir süre aynı şehirde yaşayan sevgililer için.
4. ayımızda benden cinsel birleşme istedi. Hatta daha ileri gitti arkadan ilişkiye girmek istediğini söyledi. Kabul etmedim ve ayrıldım. Onu yanlış anladığımı, uzun bir ilişkiden çıktığım için beni denediğini, yapmak istese zaten yakınlaştığımız zaman yapabileceğini ama beni üzecek hiçbirşey yapmayacağını söyledi. Yine barıştık. Ama benden uzaklaşıyordu farkediyordum. Bana eskiden nekadar güzel konuşurduk (kasttettiği cinsellik) çok monotonlaştın, hep aynı muhabbetler çok sıkıcı demeye başladı. Beni aramaları azalır oldu. Çoğunluk ben arar ve mesaj atar oldum. Kendime engel olamadım. Beni sevdiğini söylüyordu. Annesi aradı kaç kez konuştuk benle çok samimiydi. Beni nasıl olsa seviyor, sevmese aileyle bukadar iç içe sokmaz diye düşündüm hep.
Sonra aradığımda meşgule atmaları sıklaştı. Öyleki hergün sık sık yapar oldu. Meşgul olabilir çalışıyor ama eskiden ne olursa olsun telefonumu açan insan yada en azından bir msj atıp arayacağını söyleyen insan gitmişti. İlk zamanki sevgisi yoktu artk. Ve buna nekadar kızdığımı biliyordu. Ayrıca kardeşimle bile bir yere gitmeye kalksam kızıyor, konuşmuyordu. Mesajlarıma müsaitte olsa cevap atmamaya başladı. Ama cinsel birşey yazdığımda hemen cevap atıp karşılık veriyordu. En son yine geçen hafta bir yakınlaşmamız oldu. Bana karşı çok ilgiliydi, sevdiğini söylüyordu. Ertesi gün sabah mesajlaştık yine güzeldi. Ama akşam uzun bir süre telefonlarımı meşgule attı. Mesaj attım cevap vermedi. Bir ara aradı bende meşgule attım o sinirle. Sonra yine uzun süre meşgule attı ve telefonunu kapattı. Bende o sinirle (çünkü artıkbunalmıştım hergün aynı şeyleri yapmasından, ilgisizliğinden) ayrılık mesajı attım, kırgınlığımı belirttim ve arama dedim. 1 haftadır aramadı, sormadı. Ve ben (gerçekten APTALIM) dün mail attım, okumuş cevap vermedi. Aradım beni suçladı. Açıklama bekliyorsan ayrılmıcaksın, yarın konuşuruz dedi. Onu sevdiğimi söyledim. Uykum var dedi kapattık. Bugün yine aradım. sabahtan bu saate kadar hep meşgul ve mesajlarıma cevap atmıyor. Kardeşimin hattından aradım açtı. Meğer benim numaramı engellemiş. Müsaitsin demekki neden açmıyorsun dedim. Sonra konuşalım dedim yüzüme kapattı telefonu. Mesaj attım. Sana sonra diyorum üsteleme yazdı. En sonunda sıkıldım yeter ya beni bunaltıyorsun yazmış. Anladım ki o söylediği aşkı bitmiş. Sadece o bitse iyi sevgi saygı, heves, heyecan hiçbirşey kalmamış. Beni engelleyecek kadar bitirmiş beni. Sonra neyi konuşucaz ki. Eskisi olmayacak olan ilişkimizi mi? Bu kez tamamen bitti. En başından bitmesi gerekirdi. Hiç devam etmemesi gerekirdi. Hata yaptım. Onu vazgeçilmez yaptım. APTALLIK etim. Şimdi ben onu sildim ve engelledim tüm bana ulaşacağı yerlerden. Şuan içimde pişmanlık var. Ama bir tarafım iyiki onu dinleyip ilişkiye girmedin diyor. Bir tarafım bana o filmlerdeki kadar mükemmel duyguları hissettiren, beni okadar tepelere çıkartan birinin bu noktaya neden nasıl geldiğini anlamaya çalışıyor. Kırgınım, üzgünüm. Ama dayanılmaz bir acı değil içimdeki. Geçicek. 5 ay sadece. Tek kare bir fotoğrafımız bile yok. Toplasam 6 kere ancak görüşmüşüzdür. Hep bahane, hep meşgule atılan telefonlar, cevapsız kalan mesajlar, mailler.
Geçiceğini biliyorum çünkü kısa bir zaman. Ama yinede hayal kırıklığına uğruyor insan. Sadece içimi birazda olsa yazarak rahatlatmak istedim. Aptallıklarımı biliyorum, geçeceğini biliyorum, zamanın en iyi ilaç olduğunu biliyorum. Bugün belki daha hafif acım, daha kötüleşecek günlerde olacaktır. Ama ben daha kötülerini atlattım. Kimse vazgeçilmez değil. Allah ailemin yokluğunu göstermesin sadece. Hayatıma sonradan dahil olanların çoğu gelip geçici. Ayrıldıysak bir sebebi var. Güzel günleri düşünmek sadece avuntu. Ve biliyorum ki o doğru insan değil. :KK43:

severek bıten ılıskıler cok buyuk yanlıslara surukluyor genelde ,
ılıskı bıttıkten sonra karsımıza cıkan ılk kısı sankı yıllardır aradıgımız mukemmel ınsan gıbı dusunuyoruz ama aslında oyle degıl ılıskının buyusu tanısana kadar ne yazıkkı ...
ılıskıye gırmemıs olmana cok sevındım adına , bellıkı ılıskı ıcın konustu yazıstı senınle yazdıklarından anladgım kadarıyla 6 kere gorustunuz ve bırcokkez cınsel anlamda yakınlastınız 3 aylık bır ılıskı ıcın cok cok fazla degılmı bu durumlar cok sık gorusemeyınce ınsan beraber vakıt gecırmeye hasret gıdermeye fılan calısır yakınlasmakta neyın nesı , sonucta zararın neresınden donersen kardır bence ıcınde ne varsa bagır cagır soyle sonra da engelle gıtsın pıslıgı gercek sevgıyı haketmıyor bazı erkekler gercekten ...

Uzun ilişkim biteli 2 yıl olmuştu. Gerçek bir ilişkiyi aradım doğru. Yeniden sevmek, mutlu olmak, evlenmek o heyecanları tatmak. Ama tek taraflı olmuyor. Buluşalım, sinemaya gidelim, kahvaltı yapalım v.b. planlar yaptığımda çoğunluk erteleyen, işi çıkan bir insan, özledim gel diye cinsel içerikli mesaj attığımda tamam izin al şu saate buluşalım diyordu. Madem buluşabiliyorsun neden yaptığım diğer planlarda hep işin çıkıyor. Mesaisi benle buluşmak için yada birşeyler yapmak için ertelemeyen insan, yakınlaşacağımız zaman kaç gün öncesinden o güne mesai koydurtmuyor. Doğru düzgün msj çektiğimde cevap atmıyor, üst üste kaç tane yazsam bile ama seni özledim falan diye yazında anında cevap atıyor. Aynı yerde çalışıyoruz. Akşam çıkışta yemek yiyip orda eve dönelim diyorum mesaim var diyor. Gerçekten çoğu zaman mesaisi oluyordu ama olmadığı zamanlarda var deyip yalan söylüyordu. Bunu farkediyordum. Çoğu şeye sessiz kaldım. Hata ettim.

Ve ben bu kısacık sürede çok fedakarlık yaptım. En sevdiğim, kardeşim dediğim insanı sildim. Sırf erkekten arkadaş olmaz dediği için. Onun hiç kız arkadaşı yokmuş benimde olamazmış diye. Kardeşimle biryere gitsem ona bile kızardı. Ablası, ailesi açık insanlardır. Ama ablasının giydiği birşeyi ben giysem kıyameti kopartır, kavga çıkartırdı. Ben nereye gidersem gideyim ona haber vericem, hatta izin isteyeceğim. Ama o her gittiği yeri söylemesede olur. Yanlış yapmıyor ya sonuçta !!

Üzgünüm çok üzgünüm sizi de kırmak istemem ama sevilmemişsiniz.
Cinsellik istemesi beni şaşırtmadı,bana göre normal çünkü.
Ancak 5 aylık bir ilişkide 6 kere görüşmek cümlesi beni çok rahatsız etti.

Bu adam sana aşık olmamış. Bildiğin kızlardan faydalanmaya çalışan şer..... den birisi. Eğer o aşamaya 1 2 sene sonra gelmiş olsanız evet bu adam seni sevmiş ama ilişki bir süre sonra monotonlaşıyor derdim. Ama bu adamın zaten niyeti buymuş ki. Bakmış karşılık bulamıyor aslında buluyor da çok uğraştırıyor daha kolay hedeflere doğru yönelmiş olay bu. Ailesi ile filan tanıştırma çok önemli degil. Benim arkadaş var oğlu var ne zaman sevgilisi olsa eve getirip elimi öptürür derdi. Yani erkekler için o kadar sorun degil. Bence uzaklaş bak gaflete düşersin tekrar dönmek istersin filan sakın yapma bu adamdan sana hayır olmaz. Sakın ilişkiye girersem bağlarım vs diye düşünme aksine zevkle girer ve defolup gider sonra gidişatı anlattıklarını bunu gösteriyor.

Çok çok çok haklısınız. İş çıkışı buluşmazdı çünkü evim uzak, yollarda perişan olma, okadar erkeğin içinde ben rahatsız olurum derdi. Bu bahaneye iyi alışmıştı. Cinsellik içinde erkeğin ihtiyacı derdi. Tabi erkekler cinsellik yaşamıyor evlenmeden önce, sonra afedersiniz ama erken boşalma gibi sorunları oluyor derdi. Üstelik ben istesem dışarda bunu yapacak imkanım var ama sevdiğimle yapmak istiyorum diyordu. Sinemaya gitmek istiyorum. Arkadaşlarımla gidemem yasak!, onla gidicem. Oda hep bahane 1 ay götürmüyordu. Haftasonu planmı yapıyorum. Ya annesini alışverişe götürür, ya akrabalarını taşır, ya misafir gelir, ya amcasının işi çıkar yardıma çağırır. Her haftasonu aynı şeyler. Her defasnda ben teklif ederim buluşmayı. Beklerim ondan ses çıkmaz dayanamam. 1 ayda 1 kez buluşuruz ben özlemekten deliririm, o iki saat için değmez der. Ahh ahhh yazdıkça rahatlıyorum, açılıyorum. Ben aptallığıma doymayayım. Ama Allah büyük, kınadığın şey başına gelmediçe ölmezmişsin. Çevremde bunu yaşayan arkadaşlarımı çok kınadım. Aptallık etmeyin diye. Ama insan sevince mantık devre dışı kalıyormuş. Başıma geldi hepsi

Çok çok çok haklısınız. İş çıkışı buluşmazdı çünkü evim uzak, yollarda perişan olma, okadar erkeğin içinde ben rahatsız olurum derdi. Bu bahaneye iyi alışmıştı. Cinsellik içinde erkeğin ihtiyacı derdi. Tabi erkekler cinsellik yaşamıyor evlenmeden önce, sonra afedersiniz ama erken boşalma gibi sorunları oluyor derdi. Üstelik ben istesem dışarda bunu yapacak imkanım var ama sevdiğimle yapmak istiyorum diyordu. Sinemaya gitmek istiyorum. Arkadaşlarımla gidemem yasak!, onla gidicem. Oda hep bahane 1 ay götürmüyordu. Haftasonu planmı yapıyorum. Ya annesini alışverişe götürür, ya akrabalarını taşır, ya misafir gelir, ya amcasının işi çıkar yardıma çağırır. Her haftasonu aynı şeyler. Her defasnda ben teklif ederim buluşmayı. Beklerim ondan ses çıkmaz dayanamam. 1 ayda 1 kez buluşuruz ben özlemekten deliririm, o iki saat için değmez der. Ahh ahhh yazdıkça rahatlıyorum, açılıyorum. Ben aptallığıma doymayayım. Ama Allah büyük, kınadığın şey başına gelmediçe ölmezmişsin. Çevremde bunu yaşayan arkadaşlarımı çok kınadım. Aptallık etmeyin diye. Ama insan sevince mantık devre dışı kalıyormuş. Başıma geldi hepsi

Canım yanlış anlama seni kınamadım çünkü benim yaşadığım ilişkiye çok benziyor. Burda çok yazdım forumda ayrılık acısı vs konusuyla ilgili. Seninkine çok benziyordu ama benim biraz daha uzun sürdü. Bir sene kadar sürdü ama görüşme olayı toplasan 7 8 ya var ya yok. Sürekli küslükler tavırlar. Cinsellik beklentisi aynıydı. Ancak bu tarz olunca cevap vermeler vs. Anladım anlamadım degil ama gerçekten sevdi sandım. Ne oldu birden baktım ki beni tavır yapıp sildiği facesinde bir kızla resmi vardı profilinde. Aradım ki beni bir daha arama nişanlanacağım vs. Tabi ben şok oldum bu ihaneti kaldıramadım. Ha çok mu sevdim hayır. Bana olan o davranışı söylediği sözler beni yerleştirdiği konum canımı yaktı zor atlattım. O evlenecek tarihi belli şu an o acı geçti gibi ama ilahi adalet diyorum yinede. Bilmiyorum bakalım o yüzden sende çok derinleşmeden bırak o acıyı ben gibi yaşama. Hiç değmez inan. Pozitif olumlu düşünüp güzel olacak diyede düşünme bu adamların kalıpları aynı hep. E diyeceksin o kızla nişanlanmış. Ama ben o telefon konuşmasından sonra ne haltlar yediğini de duydum. Huylu huyundan vazgeçmedi bunu ben biliyorum o kız bilmiyor. Dilerim ne olduğunu o kızda geç olmadan anlar. Onun için ancak hayır duada bulunurum.

Canım yanlış anlama seni kınamadım çünkü benim yaşadığım ilişkiye çok benziyor. Burda çok yazdım forumda ayrılık acısı vs konusuyla ilgili. Seninkine çok benziyordu ama benim biraz daha uzun sürdü. Bir sene kadar sürdü ama görüşme olayı toplasan 7 8 ya var ya yok. Sürekli küslükler tavırlar. Cinsellik beklentisi aynıydı. Ancak bu tarz olunca cevap vermeler vs. Anladım anlamadım degil ama gerçekten sevdi sandım. Ne oldu birden baktım ki beni tavır yapıp sildiği facesinde bir kızla resmi vardı profilinde. Aradım ki beni bir daha arama nişanlanacağım vs. Tabi ben şok oldum bu ihaneti kaldıramadım. Ha çok mu sevdim hayır. Bana olan o davranışı söylediği sözler beni yerleştirdiği konum canımı yaktı zor atlattım. O evlenecek tarihi belli şu an o acı geçti gibi ama ilahi adalet diyorum yinede. Bilmiyorum bakalım o yüzden sende çok derinleşmeden bırak o acıyı ben gibi yaşama. Hiç değmez inan. Pozitif olumlu düşünüp güzel olacak diyede düşünme bu adamların kalıpları aynı hep. E diyeceksin o kızla nişanlanmış. Ama ben o telefon konuşmasından sonra ne haltlar yediğini de duydum. Huylu huyundan vazgeçmedi bunu ben biliyorum o kız bilmiyor. Dilerim ne olduğunu o kızda geç olmadan anlar. Onun için ancak hayır duada bulunurum.

Yok hiç yanlış anlarmıyım. Yorumun için teşekkürler. Bende aynı şekilde beni sevdi sandım. Kısa sürdü evet daha zor dönemler geçirdim. Bunun geçeceğini biliyorum. Başka bir kız olduğu yada bu sürede olabileceği aklıma gelmedi hiç, gelmiyorda. Çünkü benimkinin bir kıza ayıracağı vakit yok. Onun hayatı sadece ailesi. Bizim buluşmamak için bahanelerimiz hep onun ailesi, akrabaları. Ama bukadar kısa sürede cinselliğin bu noktaya gelmesi kabul edilir birşey değil. Bunun dışında kendimi avuttuğum diğer noktada ailesiyle birlikte yaşamak zorunda kalmak. Aynı evde yaşamayı istemesi. Şuan duygularımdan dolayı kabul edilir olsa bile, o zaman gelip bunu yaşayınca çok sıkıntılar çekecektim. Çünkü ailesini benden de önde tutucaktı. Ama hazmedemiyorum beni engellemesini. Bana net ol söyle nedir bu sonra konuşuruz deyip engellemesi. Bende gerçekten meşgul sanıyordum. Meğer konuşmak istemiyormuş. Sıkıldım dedi bana hazmedemiyorum. Yoksa kimse vazgeçilmez değil. İçim acıtan daha çok bunlar

Cinsellik icin beraber olmus gibi gorunuyor. Sadece cinsellik mesajlarindan zevk almasi, 5 ayda toplasan 6 kere gorusmus olmaniz ve bunlarin 3 unde cinsel birseyler yasamis olmaniz bu sonuca ulasmama sebep oldu.

sizin kaybettiginiz birsey yok. Cogu erkek iliskinin basinda dunyadaki en romantik, en dusunceli, en surprizlerle dolu adami olur zaten..

Sevdigim insanla yapmak istiyorum da erkeklerin klasik yalani disarda cok varsa git disarda yap nie istiyorsun degilmi ama

X