Sağ altta karın ağrısı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

IntheStarss

Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2023
336
103
21
Kızlar benim sabah yemek yedikten sonra aniden sağ alt karın bölgeme ağrı girdi ishal de oldum ama ağrı geçmedi hala gaz var gibi hissediyorum tuvaletle ilişkili bir ağrı gibi ama sürekli olması ve şiddetli olması beni endişelendiriyor. Ikınırken ağrı artıyor. Apandisit olan var mı? Bu ağrı apandisit olabilir mii

Bende aynı sizin gibiyim. 3 gece acillik oldum. Apandisit olabilir dediler ama değilmiş. Hala da ağrıyor, siz iyi olabildiniz mi acaba

Kızlar benim sabah yemek yedikten sonra aniden sağ alt karın bölgeme ağrı girdi ishal de oldum ama ağrı geçmedi hala gaz var gibi hissediyorum tuvaletle ilişkili bir ağrı gibi ama sürekli olması ve şiddetli olması beni endişelendiriyor. Ikınırken ağrı artıyor. Apandisit olan var mı? Bu ağrı apandisit olabilir mii
Ben de aynı sizin gibi gibiyim. 3 gece acillik oldum. Apandisit diye düşündüler ama değilmiş. Hala da ağrıyor

Apandisit feci bir şekilde ağız kokusu ve ağız içi acilik yapıyor 2 gün üst üste acile gittim. anlasilmamisti son günü agizima berbat bir koku ile acilik geldi sonrası ağrım şiddetlendi ve sonuç ameliyat 🫣

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X