Salat i tefriciye-Bebegim icin duaniza talibim.nolur bize de dua edin

Ah be kardesim. Bireysel olsam kesinlikle gogus gererim. Aldrmam. Ama esim nasil yaoacagiz, biz olunce nolacak. Vb.
Yoksa Rabbimin verdigine isyan olur mu
Tam tamına aynı cümleleri benim eşim de kullanmıştı.Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah
Çok zor hiç bişey diyemiyorum

Gordukce canm yaniyor. Birkac fikir daha alip kapattirmak istyrm
Alttaki gebelik takviminizi kaldırın her gördüğünüzde etkileniyorsanız birlikte dua ederiz üzülmeyin o sizi çok sevecek çok inşallah eşiniz de aldırma taraftarı olmaz sanatçı Özgünün instagram hesabına bakın onun da down sendromlu çocuğu var ne kadar güzel eğleniyorlar

Nasil peki? Bana anlatn braz nolur.
Öncelikle sonuca inanamadım,kabullenemedim.doktorda isterseniz sonlandıralım dedi.Kabul etmedim.Herhangi bi organında bi sorun olmadığını söyledi(kalp,böbrek,bağırsak)Eşim defalarca biz yaşlanınca ne olcak,biz ölünce ne olcak deyip durdu.Hep karşı çıktım kimin ne olacağını Allah bilir.Karnım büyümüştü.Sonra eşimde kabullendi.Beklemeye başladık.Ama dua çok ettim.her namazdan sonra,kimseden de saklamadım.Duyanlarda dua etti.Zamsnı gelince doğdu.Genelde kalp sorunu ile doğar böyle bebekler.Oda yoktu,hiç bir problemi yoktu.Sadece trizomi21.Her ay kontrole gidiyoruz.Daha eğitime başlamadık,doktor gerekince ben söyleyeceğim dedi.Edilen dualar kabul oldu,çok şükür iyi bebeğim.İlgiyi ,oyunu ,konuşmayı,eğitimi evde ben eksik etmiyorum .Devamlı okuyup araştırıyorum ne yapsam faydalı olur diye.sadece evin değil mahallenin neşesi:)
Ya hamileyken gebeliği sonlandırsaydım diye düşünüp ürperiyorum,iyi ki öyle yapmamışım.
Size aldırın ya da aldırmayın diyemem.Çok zor biliyorum.İnşallah hakkınızda hayırlısı olur.

X