sally hansen tırnak uzatıcı kullanan var mı 5 günde % 30

busem92

5 qn BiLemedin 6 qn ..
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2008
130
0
evet kızlar var mı ya yarın alıcam ama merak ediyorum gerçekten uzatıyor mu çok :hulya:

ben kullandım hala da ara ara kullanıyorum. gerçekten çok işe yarıyo. ben tavsiye ederim. benim tırnaklarım bu ürün sayesinde uzadı.alkisalkisalkis

ama canım ben baya yedim :KK43: az kaldı uzatır dimi bi de ne kadar aldın 30 dimi

kullanıpta faydasını gören varmı?

bende deneyebilirim işe yarıyorsa benim gercekten kullanmaya ihtiyacım var

sally hansen in diğer ürünleri nasıl acaba ?
ben az önce Sally Hansen Double Duty çift işlevli astar ve cila ,
Sally Hansen Hassas Tırnak Eti Çıkarıcı
ve Sally Hansen Diamond Strength sertleştirici siparişi verdim...bu ürünlerden herhangi birini kullanan ve yorum yapabilecek olan var mı ? ilk kez alıyorum bu markanın ürünlerini...

Instant Cuticle Remover 15 Saniyede Tırnak Eti Çıkarıcı ürününden aldım memnunum :81:

Mega Shine Elmas Parlaklığı Veren Oje Koruyucu ürününden aldım bir kere kullandım fena değil :97:

Insta Dri Oje Kurutucu Cila ürününden aldım iki kere kullandım fena değil :97:

Sally Hansen Nail Growth Miracle Tırnak Uzatan Mucize ürününden aldım kullanma talimatına uymadım o kadar süre aynı cila ile duramadığım için ama yine de işe yaradığını düşünüyorum :97:

Benim problemim tırnaklarımın sert olması :97: sertlikten dolayı kırılıyor hafif esnek olsa bir problem olmayacak :97: tırnakları esnek yapan bir ürün varmıdır acaba :KK61:

ben de bugün miracle nail thickener adında bi kalınlaştırıcısını aldım. sonuçta kalınlaşırsa ve sağlıklı durursa uzar diye düşünüyorum bilmiyorum yanlış düşünüyor da olabilirim :KK1:

ama sonuçları haberdar ederim :KK1:

Instant Cuticle Remover 15 Saniyede Tırnak Eti Çıkarıcı ürününden aldım memnunum :81:

Mega Shine Elmas Parlaklığı Veren Oje Koruyucu ürününden aldım bir kere kullandım fena değil :97:

Insta Dri Oje Kurutucu Cila ürününden aldım iki kere kullandım fena değil :97:

Sally Hansen Nail Growth Miracle Tırnak Uzatan Mucize ürününden aldım kullanma talimatına uymadım o kadar süre aynı cila ile duramadığım için ama yine de işe yaradığını düşünüyorum :97:

Benim problemim tırnaklarımın sert olması :97: sertlikten dolayı kırılıyor hafif esnek olsa bir problem olmayacak :97: tırnakları esnek yapan bir ürün varmıdır acaba :KK61:

canımmm nail growth miracle ın kullanım talimatı nedir.aldım ama nasıl kullancam bilmiyorum.

ben sally hansen ürünlerini eczanedeki uzmanın çok iyi diye anlatması üzerine aldım ama tırnaklarım serleşmeyi bırakın sertleştirici denen o ürünü kullanınca dahada berbat hale geldi ve soyulmaya başladı. diğer tuırnak sertleştiricilerden hiç bir farkı olduğunu düşünmüyorum ve bi dünya para saydım. işe yarasa yine içim gam yemezdi....:KK43:

Son düzenleme:
Arkadaşlar ben bi aralar tırnaklarıma hem kırıldığı için hemde daha güzel olsun diye takmış durumdaydım ve hiç parasına bile bakmadan sallyhansen ürünlerinde kullandım. tırnak eti çıkarıcı ürün çok iyi demiş bir arkadaşım ona söylüyorum,ürünü sürüyorsun içinde küçük bir , sivri tahta parçasıyla tırnakların dibine itiyorsun yani etinin falan 15 saniyede çıktığı yok. evde kendinde sıcaksuyun içinde elini bekletsen bundan iyisini yaparsınnn.. ben begenmedim valla..

Son düzenleme:
aaa kızlar yeni duydum tırnak uzatıcı ve muhakkak kullanmak istiyorum, acaba bi yan etkisi zararı vb. var mı? inşallah yurtdışında da sayılıyodur ve kolayca bulabilirim.

Şu an stoklarda olmayan deli gibi aradığım ürün. Bir kez kullanmıştım 1 hafta filan tırnakların hiç olmadığı kadar uzamıştı.

Şu an sürdüğüm ürünler daha önce kullanıp çok güzel sonuç almıştım. Serumla birlikte %50 daha fazla uzuyormuş. Daha bu gün başladım hatta ojem kurumadı bile 🤪 haftaya güncellerim. İşe yaramazsa paraya kıyıp mavala yA şans vericem.

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    77,2 KB · Görüntüleme: 71
Şu an sürdüğüm ürünler daha önce kullanıp çok güzel sonuç almıştım. Serumla birlikte %50 daha fazla uzuyormuş. Daha bu gün başladım hatta ojem kurumadı bile 🤪 haftaya güncellerim. İşe yaramazsa paraya kıyıp mavala yA şans vericem.
İse yaradı mı bari? Benim de bir uzaticiya ihtiyacım var. Daha önce yurt dışından iherb den bir ürün sipariş veriyordum, böyle bir şey yok! 1 gunde taş gibi oluyordu tırnaklarım. Oje gibi de değildi sürdüğüm anda tırnaklar emiyordu ama artık sipariş verilmiyor oradan gümrüğe takılıyormus. Broadwayin uzaticisi efsaneymis ama o da stoklarda yok :KK43: şu an tırnaklarimda sarımsaklı limonlu zeytinyağı var eldiven geçirdim öyle yazıyorum 😂 takma tırnak takmaktan mahvoldum artık. Mavala'nin ürünü hangisi ona da bakayım

X