Samsung S22 ultra,plus-S21 ultra, note 20 ultra öneri.

asena87

Boy:162 Başlangıç:67🧡Güncel:62.2
Kayıtlı Üye
15 Mart 2010
3.672
6.564
Herkese merhaba.
Fiyatlar artiyor diye bekledikce daha da artiyor.
Samsungun bir kac modeli var aklimda fakat fiyat bandi 10000-25000 TL arasi...
Tabi bu modellerde cok dgisen bir eey yok artik ama daha iyi tecrube edinen varsa acayippp karar vermek istiyorum artik.
Iphone 13 ekran boyutundan dolayi almiyorum.
Note 20 ultra:14000
Galaxy S22: 15.000
S21 ultra:18.000
S22 plus:23.000
S22 ultra:24.000

Aklimdaki fiyat bandi ilk ucu aslinda.
Merak ettigim diger ikisinin cidden ustun ozellikleri var mi ve fiyatlar iner mi sizce?
Bu telefonlardan kullanan varsa yorumlarinizi bekliyorum.

S20 ultra kullanıyorum cok memnunum yeni serisinden üst modellerini tavsiye ederim.Fiyatlar konusunda ben yükselip fiyatı düsen birşey görmedim simdiye dek.

S20 ultra kullanıyorum cok memnunum yeni serisinden üst modellerini tavsiye ederim.Fiyatlar konusunda ben yükselip fiyatı düsen birşey görmedim simdiye dek.
Haklisin.
Note guncellemesi icin s serisi almak daha mantikli diyorlar, bilgin var mi?
Aklim S21 ultrada, aslinda ayni paraya iphone 13 diyor herkes ama bir turlu isinamadim su iphone a.En azindan ekrani 6.7 falan olsaydi.

Haklisin.
Note guncellemesi icin s serisi almak daha mantikli diyorlar, bilgin var mi?
Aklim S21 ultrada, aslinda ayni paraya iphone 13 diyor herkes ama bir turlu isinamadim su iphone a.En azindan ekrani 6.7 falan olsaydi.
Note ve s arasindan ben S21 derdim.Ama ıphone ile arasinda kalırsan şu şekilde karar verebilirsin; telefonu kişiselleştirmeyi seviyorsan samsung aldıgında android sistemden dolayi her türlü klavyesiydi müzigiydi arka plan görseli keyfine göre düzenleyebilirsin.Iphone da bu yok.
Güvenlik açısından da ıphone daha güvenli.Android sisteme virüs girme riski var ama ıphone da bu yok.
Gerçi ben sorun da yasamadım virüsle ilgili 3 senedir s20 ultra da.

Ben de s21 den yanayim.sadece son modellerin arka kamera cikintisi cok fazla geliyor

Herkese merhaba.
Fiyatlar artiyor diye bekledikce daha da artiyor.
Samsungun bir kac modeli var aklimda fakat fiyat bandi 10000-25000 TL arasi...
Tabi bu modellerde cok dgisen bir eey yok artik ama daha iyi tecrube edinen varsa acayippp karar vermek istiyorum artik.
Iphone 13 ekran boyutundan dolayi almiyorum.
Note 20 ultra:14000
Galaxy S22: 15.000
S21 ultra:18.000
S22 plus:23.000
S22 ultra:24.000

Aklimdaki fiyat bandi ilk ucu aslinda.
Merak ettigim diger ikisinin cidden ustun ozellikleri var mi ve fiyatlar iner mi sizce?
Bu telefonlardan kullanan varsa yorumlarinizi bekliyorum.
Note 20 kullanıyorum gayet de memnunum. Note 1, note 4, note 8 ve sonrasında note 20. Note kullanmaya başladıktan sonra asla başka bir telefon arayışına girmedim, telefonlar eror verene kadar kullanıyorum gayet de sağlam ve kaliteli olduğunu düşünüyorum.

Note 20 kullanıyorum gayet de memnunum. Note 1, note 4, note 8 ve sonrasında note 20. Note kullanmaya başladıktan sonra asla başka bir telefon arayışına girmedim, telefonlar eror verene kadar kullanıyorum gayet de sağlam ve kaliteli olduğunu düşünüyorum.
Ben de note 8 kullandim 5 yil.
Daha da bozulmadi kilifsiz kullandigim icin yiprandi sadece.
Note 20 nin de arka kamera fazla cikintili galiba degil mi?
Belki kilifla esitleniyordur.

Ben de note 8 kullandim 5 yil.
Daha da bozulmadi kilifsiz kullandigim icin yiprandi sadece.
Note 20 nin de arka kamera fazla cikintili galiba degil mi?
Belki kilifla esitleniyordur.
Ben de bir 4 yıl kullandım sanırım, en son ekranında hafif silik yazilar olusmaya baslamisti ama hala sıkıntı yaratmıyordu benim için sonra yüz üstü düşürünce ekranı çatladı da öyle değistirdim. Evet kamerası cikintili, ben kilif kullanmiyorum telefonun estetigini bozdugu icin. Telefoni saran seffaf koruyucu kaplama yaptirdim o sekilde kullaniyorum. Ama kamerayi kaplatamiyorsunuz tabi kaplattirinca goruntu kalitesini etkiliyor ama zaten ona gore kaliteli yapiolar. Masanin uzerine oraya buraya birakirken ekstra dikkatli olmaniza gerek olmuyor, cizilme gibi bir durum yasamadim ben henüz. Fakat şöyle bir şey var ki note 8'in fotograf cekim kalitesi note 20'ye gore cok daha iyi. Megapiksel olarak arada her nekadar cok fark var gibi gorulse de note 8de ki kalite, tokluk note 20de yok. Misal bn note 8 de cok kaliteli hiper gecisler (videoda) yapabiliyorken note 20de hareket halindeyken arac icinde giderken fln yapamiyorum. Video kareleri donuyor, gece az bi karanlık olunca sacmaliyor fln. Benim için tek eksi yanı bu sanırım.

Ben de bir 4 yıl kullandım sanırım, en son ekranında hafif silik yazilar olusmaya baslamisti ama hala sıkıntı yaratmıyordu benim için sonra yüz üstü düşürünce ekranı çatladı da öyle değistirdim. Evet kamerası cikintili, ben kilif kullanmiyorum telefonun estetigini bozdugu icin. Telefoni saran seffaf koruyucu kaplama yaptirdim o sekilde kullaniyorum. Ama kamerayi kaplatamiyorsunuz tabi kaplattirinca goruntu kalitesini etkiliyor ama zaten ona gore kaliteli yapiolar. Masanin uzerine oraya buraya birakirken ekstra dikkatli olmaniza gerek olmuyor, cizilme gibi bir durum yasamadim ben henüz. Fakat şöyle bir şey var ki note 8'in fotograf cekim kalitesi note 20'ye gore cok daha iyi. Megapiksel olarak arada her nekadar cok fark var gibi gorulse de note 8de ki kalite, tokluk note 20de yok. Misal bn note 8 de cok kaliteli hiper gecisler (videoda) yapabiliyorken note 20de hareket halindeyken arac icinde giderken fln yapamiyorum. Video kareleri donuyor, gece az bi karanlık olunca sacmaliyor fln. Benim için tek eksi yanı bu sanırım.
Youtube karsilastirmalarinda izlemistim kamerasini elestiriyordu ozellikle karanlikta.
S21 ultra dusunuyorum bakalim.
Kaplatma olayini da bir arastirayim.
Cok tesekkurler.

X