SANIRIM HER ŞEYDEN SOĞUDUM

Bu akşam başka bir boşanmis uyenin konusuna da yazdim. Bir erkegin ilgi, alakasina kapilmayin kisa sürede, bunu hepsi yapiyor cunku.
Erkeklerle flort deneyimi cok fazla olamayan kadinlar baslarda gelen her ilgiyi özel saniyor galiba ama değil. Tanimadan kisa sürede sadece ilgi alakaya kapilmamak lazim.

Ten uyumumuz vardi cok heyecanlaniyordu filan diye anlattiginiz yorumda benim aklima gelen tek sey adam uzun zamandir biriyle olmamiş boşalinca da geçmiş. 😀
Ten uyumu yakalasa o adam sizi sirf bunun icin bile sallamamazlik etmezdi.
Malesef cok romantik yaklasiyorsunuz adamim her hareketine ama biraz basit düşünmeye calisin. Karsiniza gelen her erkek derin değil.

Benimle bu kadar 7 24 konuşuurken başkası varsa gerçekten helal olsun çünkü bulduğu her fırsatta arıyordu yazıyordu görüşüyorduk
Emin ol vardır tecrübe ile sabit bir şekilde yolunu bulup yapan yapıyor bende aynı senin gibi diyordum sonrası içinde helal olsun valla bu kadar nasıl yaptiya döndü iş.. umarım atlatırsın

Temmuz ayında eşimden boşandım çok zor dönemden geçtim ve hala geçiyorum sanırım. Bi dönem aklıma çok fazla geliyordu kötü anılar silinmeye başlamıştı. Çok şükür o dönemi de atlattım.
Geçen ay birisiyle tanıştım. Boşandığımı biliyordu bunu sorun etmedi ve çok güzel bi ilişkiye başladık ya da ben öyle sandım bilmiyorum. Her şey çok iyiydi her bulduğu fırsatta arıyordu yazıyordu nereye gitse haber veriyordu. Bir aydır konuşuyoruz her şey çok yavaş yavaş ilerliyordu daha sonra aramızda yakınlaşma oldu. Bunu anlatıyorum çünkü bununla mı alakalı emin olamıyorum. Bizim aramızda geçenlerden bir hafta sonra konuşmayı kestik ve çok saçma bi şekilde oldu bu. Yine bi akşam konuştuk her şey normaldi sabah günaydın aşkımlar canımlar. Öğleden sonra kuzenimle ilgili bi sorun var dedi normalde biz görüşecektik. Bunun üzerine ben yazdım aradım ama hiçbirine dönüş yapmadı. İki gün sonra dayanamadım yeniden yazdım ne olduğunu neden böyle yaptığını başka bi kadın varsa bile en azından bi ayrılık konuşması yapması gerektiğini vs. yazdım.
Bana dediği şey şu başka bi kadın yok seninle ilgili de bi sıkıntı yok. Peki sorun ne vs diye yazdım. Yine cevap vermedi bende tamam o zaman hoşcakal yazdım buna bile cevap vermedi her yerden sildim. Şimdi anlayamadığım şey 30 yaşında bi adamın amacı ne? Çok üstüne düşünmek istemiyorum 1 2 aylık şey için ama her şey güzel giderken ne olmuş olabilir? Çok ortada kalan bi konuşma ayrılık oldu. Herkesin hayatımıza girmesinin bir amacı vardır derler bununda amacı sanırım beni eski eşimden tamamen uzaklaştırmaktı. Artık asla aklıma gelmiyor ne iyi ne kötü anılar artık bitmiş bi şey gibi daha rahat bi şekilde bakıyorum.
Tabi yine de üzülüyorum çünkü bitiş şeklinden dolayı farklı bi travma oluştu bende. Herkesle mi böyle olacak? Önceden evli olmam mı sorun oldu? Ama bana sorun değil demişti diye bir sürü senaryo kuruyorum kafamda

Aslında olay çok basit biliyor musun? Biz kadınlar çok düşünüyor ve sorguluyoruz. Adam herhangi bi sebepten dolayı seninle konuşmayı kestikten sonrasını neden bu kadar önemsiyorsun ki , şuan o adam hayatına devam ediyor ve sen umrunda değilsin hayatı kaçırıyorsun bunları sorgulayarak .... bunun cevabını bulsan sana ne faydası olucak ? Biz kadınlar gerçekten bazı şeyleri çok didikliyoruz ve kendimize sorun yaratıyoruz devamlı halbuki oldu bitti gitti olarak bak önüne bak ... nedeni niçinüni her zaman böyle sorgularsan çok fazla soğursun ve kendimi boş yere yıpratırsın ... birşey bittiyse geriye bakmanın bi anlamı yok .. hadi 1 yıldır sevdiğin adam olsa anlıycam sorgulamalarını bi nebzede olsa , böyle meselelerden dolayı kafanı böyle şeylerle doldurma başka şeylere odaklanmalısın hayatında bence...

Bence amacı farklıydı yada aynı zamanda görüştüğü başka biri de vardı. Onunla bazı şeyler iyi gidiyordu belki de bu yüzden senden uzaklaşmış olabilir. Her ne olursa olsun durduk yere böyle gidilmez illaki başka birisi vardır. Kim senden ne kadar azalıyorsa mutlaka başka birine veriyordur.
Amacının farklı olabileceği bi durum yoktu cinsellik konusunda yaşamam gibi bi düşüncem yoktu ama dediğiniz gibi en mantıklısı başka bi kadın. Tabii bunu da anlayamıyorum çünkü o kadar çok konuşuyorduk ki başkasıyla nasıl konuştu nasıl görüştü bilemiyorum.

Emin ol vardır tecrübe ile sabit bir şekilde yolunu bulup yapan yapıyor bende aynı senin gibi diyordum sonrası içinde helal olsun valla bu kadar nasıl yaptiya döndü iş.. umarım atlatırsın
Atlatamayacağım bi durum yok sadece olayın oluş şekli biraz rahatsız etti beni kendimi sorgulamama sebep oldu.

Aslında olay çok basit biliyor musun? Biz kadınlar çok düşünüyor ve sorguluyoruz. Adam herhangi bi sebepten dolayı seninle konuşmayı kestikten sonrasını neden bu kadar önemsiyorsun ki , şuan o adam hayatına devam ediyor ve sen umrunda değilsin hayatı kaçırıyorsun bunları sorgulayarak .... bunun cevabını bulsan sana ne faydası olucak ? Biz kadınlar gerçekten bazı şeyleri çok didikliyoruz ve kendimize sorun yaratıyoruz devamlı halbuki oldu bitti gitti olarak bak önüne bak ... nedeni niçinüni her zaman böyle sorgularsan çok fazla soğursun ve kendimi boş yere yıpratırsın ... birşey bittiyse geriye bakmanın bi anlamı yok .. hadi 1 yıldır sevdiğin adam olsa anlıycam sorgulamalarını bi nebzede olsa , böyle meselelerden dolayı kafanı böyle şeylerle doldurma başka şeylere odaklanmalısın hayatında bence...
Öyle yapıyorum zaten hayatımda başka şeylere odaklandım ama dediğim gibi birden bire ortadan kaybolunca rahatsız oldum bu durumdan sadece ve kendimi sorgulamaya başladım.

Bu akşam başka bir boşanmis uyenin konusuna da yazdim. Bir erkegin ilgi, alakasina kapilmayin kisa sürede, bunu hepsi yapiyor cunku.
Erkeklerle flort deneyimi cok fazla olamayan kadinlar baslarda gelen her ilgiyi özel saniyor galiba ama değil. Tanimadan kisa sürede sadece ilgi alakaya kapilmamak lazim.

Ten uyumumuz vardi cok heyecanlaniyordu filan diye anlattiginiz yorumda benim aklima gelen tek sey adam uzun zamandir biriyle olmamiş boşalinca da geçmiş. 😀
Ten uyumu yakalasa o adam sizi sirf bunun icin bile sallamamazlik etmezdi.
Malesef cok romantik yaklasiyorsunuz adamim her hareketine ama biraz basit düşünmeye calisin. Karsiniza gelen her erkek derin değil.
Haklısınız tabii ki bi yandan bende böyle düşünüyorum. Yani olmayabilir de tem uyumu vs. her neyse. Ama en azından bi şey olduysa bile konuşmak istemiyorum diyebilirdi diye düşünüyordum bu yüzden kendimi çok fazla sorguladım. Ortalama 1 2 aylık bi şeye çok fazla anlam yüklemekten ziyade son zamanlarda başarısız bi evlilikten sonra kendimi çok fazla sorgulamaya başladım.

Bazi insanlar dengesizdir, neyi neden yaptıklarını sorgulamak zaman kaybı

X