Sarı akıntı, kasıklarda dolgunluk ama göğüs hassasiyeti hiç yok ?

Atesbocegiiii

Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2022
926
229
Merhabalar. Adetim bugün veya yarın gelmesi lazm. Adetim bittikten sonra ki sadece 2. Ve 4. Gün ilişki yaşandı. Yani son ilişkim üzerinden bugün ile 16 gün geçmiş oluyor. Önceden iki düşüğüm vardı birinde aşırı göğüs hassasiyetim vardı uçları feci ağrıyordu. Birinde de normal adet öncesi ağrı gibiydi. 3 ay falan oldu deniyoruz artık adet öncesi de ağrım olmuyor goguslerimde. Bu ay da hiç göğüs belirtim yok sişme yok . Sadece kasıklarım da ağrı gelip gelip gidiyor 3 gündür. Ve sapsarı bir akıntı ilk günden beri merhem gibi kıvamlı... Göğüs hassasiyetim olmadığı için umudumu kesmeli miyim ne dolgunluk ne uçlarında çıkıklık ne de ağrı yok şimdiye kadar. Göğüs hassasiyeti olmadan da hamile olan varmı

Son düzenleme:
Merhabalar. Adetime 3 gün kaldı. Adetim bittikten sonra ki sadece 2. Ve 4. Gün ilişki yaşandı. Yani son ilişkim üzerinden bugün ile 14 gün geçmiş oluyor. Önceden iki düşüğüm vardı birinde aşırı göğüs hassasiyetim vardı uçları feci ağrıyordu. Birinde de normal adet öncesi ağrı gibiydi. 3 ay falan oldu deniyoruz artık adet öncesi de ağrım olmuyor goguslerimde. Bu ay da hiç göğüs belirtim yok. Sadece kasıklarım da doluluk hissi ve ağrı hafiften. Ve sapsarı bir akıntı ilk günden beri merhem gibi kıvamlı... Göğüs hassasiyetim olmadığı için umudumu kesmeli miyim arada mide bulantısı oluyo hafif ama psikolojik olabilir o.
Adet ile hamilelik belirtileri hemen hemen aynı malesef ayırt etmek bazen zor olabilir test yapsanız daha iyi olur hem net bir şekilde öğrenip bir dahaki ay tekrar dönersiniz sağlıklı sonuçlarımız olsun

Bendede gogus hassasiyeti yok hatta belirti yok ama bu sekilde cikti testim . Merak ediyorum bende.

Eklentiler

• 1000020696.jpg
    1000020696.jpg
    58,9 KB · Görüntüleme: 143
Merhabalar. Adetim bugün veya yarın gelmesi lazm. Adetim bittikten sonra ki sadece 2. Ve 4. Gün ilişki yaşandı. Yani son ilişkim üzerinden bugün ile 16 gün geçmiş oluyor. Önceden iki düşüğüm vardı birinde aşırı göğüs hassasiyetim vardı uçları feci ağrıyordu. Birinde de normal adet öncesi ağrı gibiydi. 3 ay falan oldu deniyoruz artık adet öncesi de ağrım olmuyor goguslerimde. Bu ay da hiç göğüs belirtim yok sişme yok . Sadece kasıklarım da ağrı gelip gelip gidiyor 3 gündür. Ve sapsarı bir akıntı ilk günden beri merhem gibi kıvamlı... Göğüs hassasiyetim olmadığı için umudumu kesmeli miyim ne dolgunluk ne uçlarında çıkıklık ne de ağrı yok şimdiye kadar. Göğüs hassasiyeti olmadan da hamile olan varmı
.

X