Satılık Beyaz Eşya Seti Buzdolabı-Fırın-Çamaşır-Bulaşık Makinesi Sıfır

Madambadu

Guru
Pro Üye
Anneler Kulübü
23 Mayıs 2010
2.365
1.792
Çekilişten kazanmış olduğum 4lü Samsung Beyaz Eşya Setini ihtiyacım olmadığı için satıyorum. Ürünler garantilidir. Yetkili mağaza çıkışı olarak elinize ulaşacaktır. Ürünlerin ayrıntılı isimleri aşağıda belirtilmiştir. Ürünün toplam değeri 5.657,00 TL dir. Satış işlemi peşin olarak yapılacaktır.29 Kasım'a kadar anlaşıldığı takdirde ürün gönderimi adrese direk firma tarafından yapılabilir.

Samsung Beyaz Eşya Seti

1 adet WD0804W8E1/YAH A+++ 8 kg yıkama 5 kg kurutma kapasiteli 1400 devir Kurutmalı çamaşır makinesi

1 adet NV66H1523LS/TR A Enerji Sınıfı 65 lt Ankastre Fırın

1 adet RT50H6360WW/TR 506 lt Buzdolabı

1 adet DW-FN320W/XTR 6 proglamlı Bulaşık makinesi

Garantisini alan kişi aldığı zaman başlatacaktır.

Çekilişten kazanmış olduğum 4lü Samsung Beyaz Eşya Setini ihtiyacım olmadığı için satıyorum. Ürünler garantilidir. Yetkili mağaza çıkışı olarak elinize ulaşacaktır. Ürünlerin ayrıntılı isimleri aşağıda belirtilmiştir. Ürünün toplam değeri 5.657,00 TL dir. Satış işlemi peşin olarak yapılacaktır.29 Kasım'a kadar anlaşıldığı takdirde ürün gönderimi adrese direk firma tarafından yapılabilir.

Samsung Beyaz Eşya Seti

1 adet WD0804W8E1/YAH A+++ 8 kg yıkama 5 kg kurutma kapasiteli 1400 devir Kurutmalı çamaşır makinesi

1 adet NV66H1523LS/TR A Enerji Sınıfı 65 lt Ankastre Fırın

1 adet RT50H6360WW/TR 506 lt Buzdolabı

1 adet DW-FN320W/XTR 6 proglamlı Bulaşık makinesi bulaşık makinesı ne kadar?

Garantisini alan kişi aldığı zaman başlatacaktır.

Kızlar ayrı ayrıdan önce toptan satmayı planlıyorum. Bana gelen tebligatnamede üsteki rakam yazıyor canım ben ayrı ayrı toplamadım ama o şekilde de bir hesap yapayım en iyisi

Bakalım bekliyorum bir süre daha eğer toptan satamazsam tek tek elden cıkarmayı planlıyorum

Bakalım bekliyorum bir süre daha eğer toptan satamazsam tek tek elden cıkarmayı planlıyorum
Tek tek netten bakınca indirimli sitelerde fln çıkıyor toplamı 5 binden az oluyor arkadaşın dediği gibi 4 bin küsür.
Toplu fıyat ne düşnüyorsunuz?

X