Satürn 10. Ev çok mu kötü :(

Donimelo

🦄
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2015
508
810
Merhaba hanımlar satürn 10. Evde ve ikizler de 10. Evime denk geliyor ama satürnün de denk gelmesi iş hayatında engeller zorlanmalar ve mücadele diyor. Cidden bu kadar kötü mü?

Son düzenleme:
Ben hiç anlamam sadece burcumu ve yükselenimi biliyorum. 10. ev ne oluyor ve nasıl bulunuyor?

Ben saturn guclu oldugu evde oldugu icin (10.ev oglak burcunun evi) gezegen etkilerini tam gosterir diye dusunuyorum ama olumsuz calismak zorunda degil, haritanin butunune bakilmali.
Aslinda 10.ev kose ev oldugu icin hangi gezegen olursa olsun tam etki gosterecektir.
Ama siz su an isinizde bir zorlanma yasamiyorsaniz oyle bir yazi okuyunca korkuyu aktive etmeyin bosuna, zorluk olacaksa zaten olur. Belki de iyicil bir gezegen transiti olur ve kolaylik verir.
Bir de astrologlar bir evde zorlanma yasiyorsaniz karsit ev (4.ev) konularina yonelmenin zorluklari cozecegini soyluyor😊

Çok teşekkürler ne kadar güzel pozitif yazmışsınız. Ben öğrenciyim eğitim hayatım çok kötü geçti çalışkan bi öğrenciydim ama habire okul değiştirmek zorunda kaldım lisede Maddi sıkıntılardan . Üstüne çok sessiz bi insan olsam dahi lisede zorbalık gördüm okuldan nefret ettim. Şu an okuyorum ama mutsuzum yurtdışına gitmek istiyorum planlar yapıyorum, bi astrolog sitesinde sormuştum iş ve yurtdışı ile ilgili. İkizlere denk geldiği için yurtdışında okuma ve iş alanında büyüme potansiyelim varmış fakat satürn de 10. Eve düştüğü için zorlanma engeller oluyor mücadele falan yazmışlardı bana başka bi astrolog da bu kadar endişelenmemem gerektiğini evet mücadele etmem getektiğini,yurtdışını kesin denememi çok müsait bi haritam olduğunu söyledi. Annem de pozitif bak her şeyde mücadele edilir diyor ama zaten eğitim hayatım çok kötüydü duygusal olarak okuldan çok soğudum baktım bu da 10. Eve satürn düşmesinden kaynaklıymış. İş hayatım da kötü olcak diye kendimi yiyorum. Ama tekrardan çok teşekkürler yorumunuz için 💜
Ben saturn guclu oldugu evde oldugu icin (10.ev oglak burcunun evi) gezegen etkilerini tam gosterir diye dusunuyorum ama olumsuz calismak zorunda degil, haritanin butunune bakilmali.
Aslinda 10.ev kose ev oldugu icin hangi gezegen olursa olsun tam etki gosterecektir.
Ama siz su an isinizde bir zorlanma yasamiyorsaniz oyle bir yazi okuyunca korkuyu aktive etmeyin bosuna, zorluk olacaksa zaten olur. Belki de iyicil bir gezegen transiti olur ve kolaylik verir.
Bir de astrologlar bir evde zorlanma yasiyorsaniz karsit ev (4.ev) konularina yonelmenin zorluklari cozecegini soyluyor😊

Ben bi astrolog sitesinde soru sormuştum onlar söylediler 10. Evi. İnternette astroloji haritası yazınca çıkıyor hesaplıyosunuz fakat benim 10. Ev ikizler aslında. Fakat bir sürü o eve düşen açı ya da gezegen oluyor sanırım.
Ben hiç anlamam sadece burcumu ve yükselenimi biliyorum. 10. ev ne oluyor ve nasıl bulunuyor?

Ben bi astrolog sitesinde soru sormuştum onlar söylediler 10. Evi. İnternette astroloji haritası yazınca çıkıyor hesaplıyosunuz fakat benim 10. Ev ikizler aslında. Fakat bir sürü o eve düşen açı ya da gezegen oluyor sanırım.
İnternetren bulabilir miyim? Mesela burcum oğlak yükselenim kova

Direkt astroloji harita hesaplama yazın çıkıyor ilk sonuç olması lazım. Alta indiğinizde ev bilgileriniz görünecek. Fakat daha net yorumlanması için astrolog görmeliyiz bence.
İnternetren bulabilir miyim? Mesela burcum oğlak yükselenim kova

X