Sebepsiz ayrılan erkek neden wp durumlarina bakar?

113344

Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2021
15
11
28
Merhaba hanimlar.Uzun suredir canimi sıkan bir konu var😕Erkek arkadasim vardi 4 ay gorustuk.25 li yaslardayiz.Gundemimizde hep evlilik vardir en bastan beri ve iliskimizde sorunumuz yoktu hatta cok seviyorduk.Meslegi is polislikti.Ben ondan once bir beyefendi ile evlilik icin gorusmustum.Pandemi yeni basladigi zamanda ilk kapanmadan once kutuphanede ders calisiyorduk ve ilk tanistigim kisi de orda ders calisiyordu bulundugum ilcede hastanede hemsirdi evlilik dusundugunu soyledi basta sonav var ben istemem dedim ama sinavdan sonra ailemle gorusup benimle tanismak ,ilerlemek istedigini soyledi.Ve biz basladik.Ancak pandemi girdi araya bikac ay yuzyuze gorusemedik ki zaten kendisi de kovit hemsiresiydi ve kardesim o donemyeni ameliyat olmustu enfeksiyondan korkup gorusmek istemedim.burasi kucuk yer herkes tanir birbirini bende disarida laf soz olur gibi nedenlerle gorusemedik.Sonra anlasamayip ayrildik hemsirle ve polisle basladik.iliskinin en basinda polis yalan sevmem dedi ve sordu kimseyle gorustun mu diye hemsiri anlattim ve gorusmedigime inanmadi nasil ayni sehirde gorusmemis olursunuz dedi.Dedim ki imkanlar uygun degildi uygun olsaydi sartlar gorusurdum dedim.Tartistik istemiyorsan devam etmeyebiliriz dedim.Gitmedi bir daha da acmadi konuyu.Zaman gecti artik aileler tanissin dedi tabiki dedim ama guven problemini hallettin mi dedim hayir dedi eger merak ediyorsan sor dedim kafana bir sey takilmasin ,cevaPlayayim diye ve yine sebepleri anlattim acikladim.2 gun sonra ben istemiyorum dedi ayrildik.engellemedim ama her yerden sildim onu gecenlerde arkadasim wp si kayitli mi bak bi dedi numarami silmemis hatta attigim durumlara bakiyor surekli.Sebebi sizce nedir? Uzun yazdigim icin özür dilerim.Simdiden tesekkur ederim cevaplariniz icin🙂

Eski erkek arkadaşınla güvenin hiç bir alakası yok. Onun bahanesi olmuş, kardeşim arkana bile dönüp bakma. Kendine güveni olmayan adamlar eşlerine hayatı zindan ediyorlar. Sana iyilik yapmış aslında bunu da yıllar sonra daha iyi göreceksin.. Durumları na bakma sebebi ne hissediyorsun onu da öğrenmek isteyebilir, kendini hatırlatmak ta istiyor olabilir. Ne olursa olsun sen sakın arama,yazma, mümkünse hayatın çokk güzel gittiğine dair şeyler paylaş ki aaa ne çabuk unuttu desin 😉

Eski erkek arkadaşınla güvenin hiç bir alakası yok. Onun bahanesi olmuş, kardeşim arkana bile dönüp bakma. Kendine güveni olmayan adamlar eşlerine hayatı zindan ediyorlar. Sana iyilik yapmış aslında bunu da yıllar sonra daha iyi göreceksin.. Durumları na bakma sebebi ne hissediyorsun onu da öğrenmek isteyebilir, kendini hatırlatmak ta istiyor olabilir. Ne olursa olsun sen sakın arama,yazma, mümkünse hayatın çokk güzel gittiğine dair şeyler paylaş ki aaa ne çabuk unuttu desin 😉
Cok tesekkur ederim🌸Gitmesine degil de bu sekilde birakmasi beni uzdu😔Gidecekse neden aileyi katiyor😕

Bütün durumlarınıza bakıyor mu? Hatta ilk o mu bakıyor?

Kendini hatırlatıyordur, bence her yerden tamamen silin/engelleyin; açık kapı bırakmayın. Hayatınızdan tamamen çıkarttığınızı anlasın.

Cok tesekkur ederim🌸Gitmesine degil de bu sekilde birakmasi beni uzdu😔Gidecekse neden aileyi katiyor
Hiç üzme kendini hayatta her şey oluyor 4 aylık ilişki bitmiş seni etkilemez bence bir kaç gün üzülür atlatırsın, insanlar evleniyor yıllar sonra ayrılıyor. Dönersede kabul etme bence ...Ne istediğini bilmeyen adamdan sana eş , çocuklarına baba olmaz 🤷🏻‍♀️

Hiç üzme kendini hayatta her şey oluyor 4 aylık ilişki bitmiş seni etkilemez bence bir kaç gün üzülür atlatırsın, insanlar evleniyor yıllar sonra ayrılıyor. Dönersede kabul etme bence ...Ne istediğini bilmeyen adamdan sana eş , çocuklarına baba olmaz 🤷🏻‍♀️
Cok tesekkur ederim desteginiz icin.Kabul etmem tabiki ancak onurum kirildigini hissediyorum.Sebep diyorum sebep yok sevmiyor musun diyorum cevap vermiyor 🤷‍♀️Baskasi mi var diyorum yok diyor

polis yalan sevmem dedi ve sordu kimseyle gorustun mu diye hemsiri anlattim ve gorusmedigime inanmadi nasil ayni sehirde gorusmemis olursunuz dedi.Dedim ki imkanlar uygun degildi uygun olsaydi sartlar gorusurdum dedim.Tartistik istemiyorsan devam etmeyebiliriz dedim.Gitmedi bir daha da acmadi konuyu.Zaman gecti artik aileler tanissin dedi tabiki dedim ama guven problemini hallettin mi dedim hayir dedi eger merak ediyorsan sor dedim kafana bir sey takilmasin ,cevaPlayayim diye ve yine sebepleri anlattim acikladim.2 gun sonra ben istemiyorum dedi ayrildik.
Ortada hiçbir şey yokken kendinizi "suçlu" konumuna sokup habire "aklamaya" çalışmışsınız. Ayrılalım demesi gereken sizken o olmuş. Bu kadar istekli görünmeseymişsiniz... Kendini bir halt sanmış yobaz.

Bakmasını istemiyorsanız engelleyin ama bakmasının da bir anlama gelmediğini bilmeniz lazımdı. Sonuçta tekrar bir araya gelince her şey güllük gülistanlık olmayacak

X