Şeker yüklemesi kaçıncı haftada

kitten11

Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2024
148
102
bugün kontrolüm vardı 19+3 üm ultrasonda 20 haftalıkmışız yarın gel şeker yüklemesi yapalım dedi , bu haftalarda mı yapılıyor

Mrb cnm 28 haftalıkken yaptırmıştım çok erken degilmi şeker için gerçi doktorun istemiş

Bebek önce olduğu için şüphelenmiş olabilir doktor. Gerekli görüldüğünde bir cok haftada yapılabiliyor.
Banada 23. Haftamda yapılmıştı, su fazlalığından dolayı şekerden şüphelenmişti .

Bebek önce olduğu için şüphelenmiş olabilir doktor. Gerekli görüldüğünde bir cok haftada yapılabiliyor.
Banada 23. Haftamda yapılmıştı, su fazlalığından dolayı şekerden şüphelenmişti .
Ya gideyim yani di mi , ben diyorum gitmeyim eşim diyor doktor söylemiş git , napacağımı bilemedim

Ya gideyim yani di mi , ben diyorum gitmeyim eşim diyor doktor söylemiş git , napacağımı bilemedim
Gerçekten şekeriniz sıkıntılıysa bu hem anneye hem bebeğe tehlikeli, göze alabilecekmisiniz bu durumu?
Ben doktor tavsiye ettiği için gittim, yaptırdım. Bir sıkıntı çıkmadı şekerim de. Ama gitmesem bu durum en ufak bişey de aklımı kurcalayacaktı.

Ya ben yaptırmayı düşünüyorum zaten ama erken olması bebek için sıkıntı olur mu diye düşündüm ama olsa doktor söylemezdi herhalde ,19. Haftada olmasının bi zararı var mıdır acaba diye tereddütte kaldım yoksa yaptırmayı düşünüyorudum

Yani genelde 24-28miş sanırım ama doktor istedi gitsem mi gitmesem mi bilemedim
Karar senin cnm ben yaptirmiycam hamile kaldım tekrar şuan 17 haftaligim gerek görmüyorum tabi kişiden kişiye değişir şekerin varsa yaptır derim bebeğe sorun olmasın kilo alımı fazla oluyor bu yüzden normal veya sezeryan erken olmak zorunda kaliyorsun şekerin kötü yanıda bu

Gerçekten şekeriniz sıkıntılıysa bu hem anneye hem bebeğe tehlikeli, göze alabilecekmisiniz bu durumu?
Ben doktor tavsiye ettiği için gittim, yaptırdım. Bir sıkıntı çıkmadı şekerim de. Ama gitmesem bu durum en ufak bişey de aklımı kurcalayacaktı.
Ya ben yaptırmayı düşünüyorum zaten ama erken olması bebek için sıkıntı olur mu diye düşündüm ama olsa doktor söylemezdi herhalde ,19. Haftada olmasının bi zararı var mıdır acaba diye tereddütte kaldım yoksa yaptırmayı düşünüyorudum

O
Karar senin cnm ben yaptirmiycam hamile kaldım tekrar şuan 17 haftaligim gerek görmüyorum tabi kişiden kişiye değişir şekerin varsa yaptır derim
Ben çok fazla şeker tüketiyorum doğrusu hiç es vermedim 😅 doktorum da yaptır dedi zaten düşünüyordum da bu kadar erken olması bebeğe sıkıntı olur mu diye korktum

O

Ben çok fazla şeker tüketiyorum doğrusu hiç es vermedim 😅 doktorum da yaptır dedi zaten düşünüyordum da bu kadar erken olması bebeğe sıkıntı olur mu diye korktum
Ooo derin sularda yuzuyorsun azalt kız şekeri

Şimdi anladım sormak istediginizi. Sıkıntı olsaydı doktor söylerdi ya da su haftanızda gelin derdi tahminimce.

X