Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Stajerlerinin Paylaşım Alanı

Merhaba arkadaşlar
ben manisa'da yaşıyorum ve izmir' de staj başlatma kursları mevcut. Fazla seçme şansım yok maalesef . Murat yayınlarının izmir kursları hakkında araştırma yapmak istiyorum. Kurs ücretleri çok yüksek ayrıca benim manisa izmir arası gidip gelme sorunumda maliyet olarak yansıyacağından parasal olarak çook iyi düşünmem gerekiyor. Aöf işletme mezunuyum. Izmirdeki staj başlatma kursları hakkında deneyimlerinize ve düşüncelerinize ihtiyaç duyuyorum. Lütfen bilgilerinizi paylaşırmısınız.tüm sınava hazırlanan arkadaşlarıma şimdiden bol sabır ve başarı dilerim:18:

arkadaşlar selam, yaklaşık 1 yıl önce yazmıştım. kursa gittim. haziran 2013 sınavında 4 ders verdim vergi 55, denetim 84, finansal muh. 56, hukuk 50, kasımda girdim tekrar: mesl. huk. 50, analiz 54,
martta maliyet muh. giricem ama 0 almıştım öncekilerden. ne dershane ne kitap faydasını bir türlü göremiyorum. noolur bi fikir verin

Merhaba arkadaşlar
ben manisa'da yaşıyorum ve izmir' de staj başlatma kursları mevcut. Fazla seçme şansım yok maalesef . Murat yayınlarının izmir kursları hakkında araştırma yapmak istiyorum. Kurs ücretleri çok yüksek ayrıca benim manisa izmir arası gidip gelme sorunumda maliyet olarak yansıyacağından parasal olarak çook iyi düşünmem gerekiyor. Aöf işletme mezunuyum. Izmirdeki staj başlatma kursları hakkında deneyimlerinize ve düşüncelerinize ihtiyaç duyuyorum. Lütfen bilgilerinizi paylaşırmısınız.tüm sınava hazırlanan arkadaşlarıma şimdiden bol sabır ve başarı dilerim:18:

canım sonuç ne sınava girdin mi?

merhaba bende 01.01.2013 stajyeriyim odanın staj başlatma kursuna gitmiştim 3 ay öyle kısalıyor ve yeterlilik kursuna da gideceğim inşallah 3 ayda ordan kısalacak zaman geçip gidiyor​

bu günlerinin tadını çıkar, yeterlilik sınavı döneminde biraz yorulacaksın ama hepsi geçecek, nerede çalışıyorsun. iş yerinde şartların nasıl

X