Serklaj dan sonra kasıklarda ve karında ağrı yaşayan varmı lütfen yardımcı olurmusunuz

Busra bulut

Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2021
18
10
26
Merhaba arkadaşlar ben 14 haftalık hamileyim serklaj oldum 2 hafta önce 3 ,4 gündür kasık ağrım karın ağrım oluyo serklaj olan ve böyle ağrısı olan varmı bana yardımcı olsun ben çok korkuyorum doktora gittim enfeksiyon vardir diye yoktu bişey çıkmadı herşey normal di ama doktor ağrıların normal olmadığını söyledi iyi değilmis bu ağrılar sancılar dedi böyle sürekli serklajı olup ağrısı olan ve bebeğini kucağına alan varmı lütfen yardım edermisiniz

Ben de yarin 9+4 haftamda serklaj olacagim ama intde bakiyorum genellikle 12. haftadan sonra yapiliyormus benim neden 9. Haftada yapacak anlamadim. Endiselerim var benim de umarim kotu gecmez. Sizin de insallah bir sikintiniz yoktur

Merhaba arkadaşlar ben 14 haftalık hamileyim serklaj oldum 2 hafta önce 3 ,4 gündür kasık ağrım karın ağrım oluyo serklaj olan ve böyle ağrısı olan varmı bana yardımcı olsun ben çok korkuyorum doktora gittim enfeksiyon vardir diye yoktu bişey çıkmadı herşey normal di ama doktor ağrıların normal olmadığını söyledi iyi değilmis bu ağrılar sancılar dedi böyle sürekli serklajı olup ağrısı olan ve bebeğini kucağına alan varmı lütfen yardım edermisin
Allah korusun inşallah korkulacak bir şey yoktur. Bende serklajlıyım da ağrım sızım ilk 2 günden sonra pek olmadı. Ama hiç hiç kıpırdamadım yatağımdan. Sende dinlenmeye çalış hep belki zamanla azalıp yok olur.

Merhaba arkadaşlar ben 14 haftalık hamileyim serklaj oldum 2 hafta önce 3 ,4 gündür kasık ağrım karın ağrım oluyo serklaj olan ve böyle ağrısı olan varmı bana yardımcı olsun ben çok korkuyorum doktora gittim enfeksiyon vardir diye yoktu bişey çıkmadı herşey normal di ama doktor ağrıların normal olmadığını söyledi iyi değilmis bu ağrılar sancılar dedi böyle sürekli serklajı olup ağrısı olan ve bebeğini kucağına alan varmı lütfen yardım edermisiniz
Merhaba bende 21 mayısta 14 haftalık serklaj oldum .. Kasıklarımda ağrım var henüz kontrole gitmedim .. bol bol su içmenizi tavsiye ederim ..

X