sevdiğinizle sohbet

rakbenadam

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2014
579
471
32
Merhaba hanımlar,ben çok sessiz biriyim arkadaş ortamında sohbet başlatan olmadım hiçbir zaman ve bir sohbete dahil olamam her zaman dinleyici modundayım, bu aralar sevdiğim adamla yakınlaşmaya başladık ama ben ne konuşulur bilmediğim için korkuyorum konu açamadığım sıkıcı biri olduğum için kaçacak diye,o da çok üzerime düşmüyor muhabbet merhaba nasılsından ileri gitmiyor,siz günlük olarak neler konuşuyosunuz, işyerinden konussam desem orda olumlu bir ortam yok sıkıcı seylerden bahsetmek istemiyorum dertte anlatmak istemiyorum ne konusabilirim,hayatınızdan ilişkilerinizden örnek sohbet paylaşır mısınız

Açıkçası hiç ne yazsam diye düşünmedim.. genelde o gün yaşadıklarımızla ilgili şeyleri birbirimize anlatırız bunu dert anlatır gibi değil de fikrini almak olarak düşünüyorum.. Birlikte aynı diziyi filmi izlemek de güzel oluyor. Mesela biz izlediğimiz bir film hakkında üşenmeden saatlerce konuşabiliriz.. Flörtün ilk başlarında göndermeli şarkılar çok yollardık birbirimize.. Yüz yüzeyken zaten onu tanımaya yönelik aklınıza gelen her şeyi sorabilirsiniz telefonla iletişime göre daha rahat..

Merhaba hanımlar,ben çok sessiz biriyim arkadaş ortamında sohbet başlatan olmadım hiçbir zaman ve bir sohbete dahil olamam her zaman dinleyici modundayım, bu aralar sevdiğim adamla yakınlaşmaya başladık ama ben ne konuşulur bilmediğim için korkuyorum konu açamadığım sıkıcı biri olduğum için kaçacak diye,o da çok üzerime düşmüyor muhabbet merhaba nasılsından ileri gitmiyor,siz günlük olarak neler konuşuyosunuz, işyerinden konussam desem orda olumlu bir ortam yok sıkıcı seylerden bahsetmek istemiyorum dertte anlatmak istemiyorum ne konusabilirim,hayatınızdan ilişkilerinizden örnek sohbet paylaşır mısınız
insan sevgili olduktan sonra her şeyden konuşabiliyor ama öncesinde beğeniler bir değilse konu açmak zor. genelde geyikle ilerletmek kolay oluyor sohbeti. size komik gelen videoları paylaşabilirsiniz mesela. gününün nasıl geçtiğini sorabilir ilginç bir şey olmuşsa üzerinden konuşabilirsiniz. bunun dışında ilgi alanlarınızdan bahsedebilirsiniz. müzik olabilir, film olabilir, spor-meditasyon olabilir. tarihe ilginiz varsa tarihsel ya da siyasi konular olabilir. farklı siyasi görüşteyseniz bu zor olur. telefonda konuşuyorsanız sıkıcı tabii yüz yüze daha kolay konuşuluyor.

Bence konu açmaktan ziyade açık uçlu konuşmayı tercih edin.Onun da size ilgisi varsa devam ettirir.

Bir şeyler konuşmak sohbeti devam ettirmek zorundayım gibi hissetmeyin.Bu yüzden de tüm hayatınızı açmayın en başta. Zamanla karşı tarafında ilgisi varsa sohbet akıcı hale gelir 😊 Birkaç hafta bu şekilde konuştuktan sonra dışarıda buluşun sonradan sıkılmamak için.

açık uçlu sohbetten kastınız ne nasıl oluyor örnek verebilirmisiniz :)

mesela geçenlerde napıosun dedi bende sadakatsiz izliyorum tvden dedim sonra sen napıosun dedim yemek yapıyorum dedi e tamam sana kolay gelsin o zaman dedim o da sagol dedi sohbet bitti , böyle olunca da sıkılıyor gibime geliyor,kendisi zaten beni sevmediği için benim ilgime karşılık verme çabasında ama hadi ben sohbet edemiyorum o da etmiyor, kendimi aşmak istiyorum yani vaay be sen ne güzel konuşuyosun ne komik kızsın vaayyy nerden biliyosun gibi böyle sasırtmalı seyler yapmak istiyorum demese bile içinden geçirsin ama ben en fazla gülücük atıp sohbeti kesiorum :KK43:

vaay be sen ne güzel konuşuyosun ne komik kızsın vaayyy nerden biliyosun gibi böyle sasırtmalı seyler yapmak istiyorum demese bile içinden geçirsin
Siz öyle biri değilseniz bunu taktikle falan yapamazsınız. Zorlarsanız daha çok sıvarsınız. Sizi seviyorsa sıkıcılığınıza katlanır, yoksa da ayrılır. 🤷🏻‍♀️

açık uçlu sohbetten kastınız ne nasıl oluyor örnek verebilirmisiniz :)

mesela geçenlerde napıosun dedi bende sadakatsiz izliyorum tvden dedim sonra sen napıosun dedim yemek yapıyorum dedi e tamam sana kolay gelsin o zaman dedim o da sagol dedi sohbet bitti , böyle olunca da sıkılıyor gibime geliyor,kendisi zaten beni sevmediği için benim ilgime karşılık verme çabasında ama hadi ben sohbet edemiyorum o da etmiyor, kendimi aşmak istiyorum yani vaay be sen ne güzel konuşuyosun ne komik kızsın vaayyy nerden biliyosun gibi böyle sasırtmalı seyler yapmak istiyorum demese bile içinden geçirsin ama ben en fazla gülücük atıp sohbeti kesiorum :KK43:
Mesajda yemek yapıyorum diyen birisine kim olursa olsun hangi yemeği yapıyosun diye sorarak sohbeti devam ettiririm.. Mesela ben mesajlaşmayı çok severim.. Demek ki siz pek yazışmayı sevmiyorsunuz konu kapansın modundasınız.. Benim sizin gibi yazışmayı sevmeyen arkadaşım vardı sizi çok iyi anlıyorum, o da mesajlaşmayı sevmez beceremezdi ama erkek arkadasıyla sabaha kadar görüntülü konuşurdu.. sevgilisi artık onu öyle kabul etmişti.. bence en azından görüntülü veya sesli konuşarak bağlayın yoksa soğuduğunuzu düşünebilir..

ay yok ben yine msjlasarak konusmayı seviyorum görüntülü de yada telefonlassak orda hiç konuşamam heyecanlanınca sesimi inceltiyorum cocuk yanlıs anlar napıo bu mal der:KK70:

Evet dertlerinizi bianda anlatmayın.
Misal sohbet biteceğini anladiginiz zaman başka başka konular duşunun o an aklınıza ne gelirse bitirmeyin yani

X