Sevgilim arkadaslarıyla her yaz tatile gitmek istiyor ve benim hiç istemediğimi bildiği halde

bbirem

Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2016
76
7
29
Kızlar selam, benim bi sevgilim var 5 yıldır beraberiz. İki yıl önce arkadaslarıyla Alanyaya gitmek istedi yazın. Bende bişey demedim ama pek gönlüm de yoktu. orda oldugu sırada da aramız pek iyi degildi malum.. Gelince bana dedi ki artık sensiz gitmem ben tatile falan keske gitmeseydim böyle olmadı dedi. Gecen yaz beraber Marmarise gittik. Geldikten 1 hafta sonra arkadasları plan yapmış Alanyaya. Bu sefer daha sert cıktım ama bi şekilde gittiler yine. Bu yıl ise yine bi olimpos gündeme geldi. İlla beraber gidelim diyordu fakat son sınıfa gectim ve kpss ile uğrasıyorum bu yaz ben. Seneye gideriz bu yaz böyle olsun dedim. Basta tamam dedi konu bitmişti iki hafta önce. Fakat bugün ben gidicem cok sıkıldım falan diyor. Evde ailesi ile de sorunlar yasıyor. Onlardan bunaldım diyor. Ben yine istemiyorum dedim.. Üstelik kış boyu ne zaman geziye gitmek istesem izin vermez bana. Bu arada farklı şehirlerde okuyoruz kafalar karışmasın. Bugün önce fikrimi sordu. İstemiyorum ben valla bilmem artık daha bişey demiyorum dedim. Yok ben gidicem yaa cok bunaldım dedi. Üstüne de hiç konusmadık. İçimden yazmak bile gelmiyor konuşmak falan. Öyle canımı sıkıyor bu tavrı işte.. Ne yapmalıyım? Yanlıs mı davranıyorum sizce?

neden gitmesini istemiyorsun? zaten ayrı şehirlerde yaşıyorsunuz, aldatacak olsa ruhun bile duymaz.. bırak gitsin, adamın aile hayatı da dağınık zaten.. bunun yanında sen neden izin alıyorsun onu da anlamadım.. ben bu izin olaylarına ayar oluyorum arkadaş ya, neyse..

neden gitmesini istemiyorsun? zaten ayrı şehirlerde yaşıyorsunuz, aldatacak olsa ruhun bile duymaz.. bırak gitsin, adamın aile hayatı da dağınık zaten.. bunun yanında sen neden izin alıyorsun onu da anlamadım.. ben bu izin olaylarına ayar oluyorum arkadaş ya, neyse..

İzin alıp vermeyin birbirinize derim. Sen zamanında ondan izin almışsın iş işten geçmiş gerçi.
Şimdi de ki Sen istemedin diye ben kışın geziye gitmedim. O da aklına gitmeyi zaten koyduğu için "off evdekiler bunaltıyor beni bir de Sen yapma Allah aşkına" desin, bir şekilde aranızı bozup izin ihtiyacı almadan o tatile gitsin... Sizde iyi madem bende tatile gidicem sensiz diyip kitaplarınızı alıp bi kaçamak yapın :)

İzin alıp vermeyin birbirinize derim. Sen zamanında ondan izin almışsın iş işten geçmiş gerçi.
Şimdi de ki Sen istemedin diye ben kışın geziye gitmedim. O da aklına gitmeyi zaten koyduğu için "off evdekiler bunaltıyor beni bir de Sen yapma Allah aşkına" desin, bir şekilde aranızı bozup izin ihtiyacı almadan o tatile gitsin... Sizde iyi madem bende tatile gidicem sensiz diyip kitaplarınızı alıp bi kaçamak yapın :)
Böylesini hiç düşünmemiştim

Bu yaşta gezmeyeceksiniz, eğlenmeyeceksiniz de ne zaman eğleneceksiniz? Yapmayın Allah aşkına. O da gitsin, sen de git. Kimse kimseye sormasın, izin almasın. Vermem, gidemezsin diyene de rest çekilsin, sana ne densin. Daha çok gençsiniz yazık canınıza böyle hayat mı geçer?

Tam benim kafa :KK70:

Benim de uzun yıllık bi ilişkim vardı uzak mesafe bi kez izin aldığımızı hatırlamıyorum sadece söylerdik şunu bunu yapcaz diye.Neden istemiyorsunuz gitmesini aldatma tarzı bi durumsa yapacak adam aynı evin içinde bile yapıyor.Izin alacak bi durum yok bırakın gitsin sizde izin almayın söyleyin gidin.3 günlük dünyayı zorla zehir ediyosunuz kendinize valla..

yanlış anlama ama ben sınava hazırlanırken tatil gibi aktivitelerin iptal edilmesini anlamıyorum,
1 hafta ders çalışmamakla bişey kaybedilmeyeceği gibi, arada böyle molalar iyi gelir, sonraki en az 1 ayı daha temiz kafayla ve enerjik geçirmenizi sağlar.
yani özetle ben olsam tatile giderdim :)

X