sevgilim beni flört döneminde aldatmış napmalıyım ablalarım lütfen bakın

engellediğim zamanda diyorsunuz yani zaten bir ilişki yaşamıyormuşsunuz ve ilişki yaşamaya başlamadan cinsellik yaşamakta sizin tercihiniz olmuş. size baştan duygularını da ifade etmiş sevmediğini biliyormuşsunuz, kandırmamış. yani o zaman sizden sonra başkasıyla birlikte olmuş olması aldatma sayılmıyor. ama sorduktan sonra "ben affetmezdim" diyorsa kendi de bunun aldatma olmadığını size açıklayamamış, siz affederseniz de bundan sonra olan herhangi bir şeyde "zaten bunu affetti, ne yapsam affeder" düşüncesinde olacak. böyle bir ilişki yaşamak için de yaşınızı çok küçük buldum, kolay manipüle olabilirsiniz. kendinize değer verin, hayatınıza alacağınız kişiyi de tam merkeze oturtmayın. o olmadan da siz var olabilirsiniz.

Aldatma sayılmayacağınız düşünüyorum. Zaten beraber değilmişsiniz. Belli ki siz de size aşık olsun diye onunla birlikte olmuşsunuz ama o işler öyle olmuyor. O zaman erkekler her seviştiği kadına aşık olurdu.
Bu ilişkiyi sağlıklı görmüyorum ben. Çok uzun da sürtmez ama siz bu ilişkide fazlasıyla yıpranırsınız
sevısmek lafı ıgrenc gelıyo bana nedense :KK53:

Taslanacagim büyük ihtimalle ama öğrencilik çağında, daha 17 -. 18 yaşında ne bu acele? Bir erkeği cinsellikle bağlamalar falan. Benim kafa ne kadar eskilerde kalmış böyle. Cinsellik yaşarken, bu kadar aşıkken ya bir hata sonucu hamile kalsanız ne olacak? O zamanda çocukla mi bağlarım diyeceksiniz... Bu yaşta düşünülecek, içine düşülecek durumlar değil bunlar. Sizin derslerinizde nasıl başarılı olacağınızı düşünmeniz lazım. Bunları düşünmekten derslerinizle ilgilenebildiginizi bile sanmıyorum. Üzüldüm.

Henüz 19 yaşındasın evli olmayı bırak sevgili bile olmadıgın bir adamla birlikte oluyorsun. Seni sevmeden sevgili olamam diyen adam seni sevmeden seninle birlikte oluyor. Senin zaaflarını ve duygularını kullanmak oluyor bir yerde 😐 Şuan beni seviyor diyorsun eminsin ama bilemedim.
Bu aldatmakmıdır sanırım hayır çünkü senin baktıgın gözle bakmıyormus sana.. Üzgünüm ama o dönem o kızla seni aynı kefeye koymus zaten 🤷‍♀️
Bundan sonra devam edersin yada etmezsin bilemiyorum. Fakat buradan bakıldıgında ileride evli, cocuklu belki ama üstüne MUTLU olmanız zor görünüyor.

saçmaladınız
benimle bir ilişkisi olucaksa ve bana umut veriyorsa gidip başkasıyla yatamaz
gerçek hayat sex and the city değil
Yok siz sacmaladiniz bence. Iliski olacak dememiş adam sevmediğim biriyle birlikte olamam biraz tanıyalım birbirimizi demiş. Siz de daha çabuk bağlanır ya da belki ayrılmaz diye sizi sevmediğini söylediğiniz kişiyle birlikte olmuşsunuz. Kendinize saygı duymayı öğrenmelisiniz. Şu an burada yazdıklarınız da sadece vicdan tatmini. Ayrilmayacaksiniz nasilsa boşuna içimden bir şeyler koptu cümleleri siralamayin

Ayrılmış ve tecrübeli biri olarak flört dönemi benim için birbirini tanımak icin geçen süreçtir . Yani henüz bir ilişkinin varlığı söz konusu degil benim için . Sizin masallahınız var , birbirinizi tanımaya cinsellikle başlamışsınız. Anlaşılan senin arkadaşta tüm kızları o şekilde tanımaya çalışıyor 😆. Ayrıca “bakireligimi ona verdim” falan demek seni sadece küçük düşürür. Cinsellik yasamak istediniz ve yaşadınız . Sonuçta Kimse seni bu konuda zorlamadı . Umarım bundan sonra insanları tanımaya önce kişiliğinden başlarsın ...

Bekaretimi ona verdim nedir ya fkdkfkd alınıp verilen birşey mi fkdkfkd Allah aşkına komiksiniz ya bu kadar önemli değil ilk onla oldun diye kutsal değilsin gözünde fkdmdkd

Ablalarım lütfen beni yargılamadan okuyun yazıcaklarımı.
Ben 19 yaşındayım sevgilim ise 24 yaşında tanışıklığımız 2 sene öncesine kadar gidiyor ama aramızda ilişki diyebiliceğim şeyler altı ay öncesine kadar gidiyor.Benim iki sene önce de ona karşı bir ilgim vardı ama o benden o anlamda hoşlanmıyordu yani ben ona karşı bu ilgiyi uzun süredir içimde besledim bir sene gibi zaman dilimi boyunca hiç konuşmadık geçen 2020 ekim ayında ben ona duygularımı itiraf ettim o ise beraber zaman geçirip birbirimizi tanıyabiliceğimizi ve henüz sevgi hissetmediği biriyle sevgili olamayacağını söyledi anlayışla kabul ettim flört dönemimiz başladı böylece ben onu biraz sevgiye boğdum diyebilirim o bu alışık olmadığı sevgi karşısında şımarıp öyle olmamasına rağmen beni sevdiğini söyledi zaten doğru olmadığını anladıkça söylemeyi bıraktı bir ay gibi bir zaman sonra ben biraz hırçınlaşmaya başladım onun başka insanlarla
olan samimiyetini görünce onunla ciddi bir ilişki yaşanmayacağını söyledim bir sürü kavgalar ettik benden soğuduğunu söyledi
benim en büyük hatam daha çok kısa zaman geçmesine rağmen onunla cinsel beraberlik yaşamaktı aramızda çok güzel bir ten uyum vardı daha sevgili bile değilken onu sevdiğim için bekaretimi de ona verdim o ise biz bu kavgaları ederken benim sinirden onu engellediğim zamanda çevresindeki başka bir kızla seks yapmış BİZ FLÖRT ETMEYE BAŞLADIKTAN BİR AY SONRA VE BİZ ÇOKTAN CİNSELLİK YAŞAMIŞKEN ben bunu bu gece yani olayın üstünden 5 ay geçtikten sonra şu anki 2 aylık sevgiliik hayatımızda öğrendim zaten şüphelerim vardı bu gece sordum ve yaptığını söyledi titremem bile bunu yazarken yeni geçtim bana önce bunun aldatmak sayılmayacağını o dönemde daha sevgili olmadığımızı söyledi ben kendimde soğutmuşum o yüzden böyle bi aptallık yapmış ben de ona aynı şeyi ben yapmış olsam başka bir insanın bana dokunduğunu benim onu öptüğümü bilsen beni aynı sevebilir misin affeder misin dedim affetmem dedi ben de ona aldatmanın bahanesi olmayacağını onunla küs olsak da kendimi ona saklayacağımı söyledim.bana aşık olduğunu benden başka kimseyle olmak istemediğini bana aşık olduğunu çok özel olduğumu benle yaşadığı duyguları hiç kimseyle yaşamadığını söyledi o zaman beni sevmediğini biiliyorum ama şu an her görüştüğümüzde bana bakarken gözleri parlıyor gülüyoruz eğleniyoruz beni sevdiğini hissediyorum duyguları konusunda yalan söylemediğini biliyorum açıkçası böyle bir şey olmasa ayrılık aklımın ucundan geçmezdi
ama bir kere bazı şeyler koptu bundan sonra onu her öptüğümde aklıma o kız gelicek her özel anımızda o ikisini düşünüceğim
bir daha güvenemeyeceğimi de biliyorum bu onun dediği gibi aldatma sayılmaz mı
ben aldatılmış hissediyorum önemli olan bu sanırım ondan birkaç gün düşünmek için zaman istedim o da sana aşık olduğumu hatırla dedi kapattım telefonumu ablalarım çok aşığım ben bu insana hayatımdan çıksın hiç istemiyorum ama bunu kabullendiğimde hem her zaman şüphe olucak güvensizlik olucak en kötüsü her şeyi affettirebiliceğini düşünücek beni ciddiye almayacak ben bu insanla evliliği düşünüyorum ondan çocuğum olsun istiyorum ileride onun yaptığı şeye bakın
böyle pis bir şeyle başlayan ilişki aldatma ve yalanla başlayan bir ilişki güzel bir yer gider mi
kırıcı cevaplar yazmasazsanız çok mutlu olurum çok üzgünüm zaten
Balık baştan kokmuş. Nerden tutsan elinde kalıyor. İlişkiye başlama şekliniz yanlış, birbirinize bakışınız farklı, arada güven yok. Kendi kendinize düşünüp de doğru cevabı bulabilirdiniz aslında ama sanırım siz devam ettirme taraftarısınız. Açık konuşayım, bahsettiğiniz kadarıyla bu adamdan size hayır gelmez. Değil çocuk vermek evlenip kendi hayatınızı zehir etmeye değmez. Akıllıca bir karar vermek istiyorsanız ayrılın. Her gün acaba demekten, telefonları karıştırmaktan, eskiyi düşünüp karşıdakinden soğumaktan iyidir.

Ayrıca bekaret de alışverişi yapılan bir şey değildir. İlk birlikteliğinizi biriyle yaşayınca ömür boyu onunla beraber kalmak zorunda değilsiniz. İnsanlar gelir geçer, birinden ayrılmak dünyanın sonu değil. Hele ki yeterince sebebiniz varken bu hayat bile kurtarır.

19 yaşında gencecik bir evladımızsın.
bu tarz şeylere kafa yormak yerine yazı dilini geliştirip derdini daha düzgünce, paragraflara ayırarak daha anlaşılır yazabilseydin keşke.
maalesef çok karman çorman yazdığın için tümünü okuyamadım, kusura bakma.
başlığa istinaden diyorum ki, ayrıl gitsin. daha kimleri kimleri bulursun.

Ben 19 yaşındayım sevgilim ise 24 yaşında tanışıklığımız 2 sene öncesine kadar gidiyor ama aramızda ilişki diyebiliceğim şeyler altı ay öncesine kadar gidiyor.Benim iki sene önce de ona karşı bir ilgim vardı ama o benden o anlamda hoşlanmıyordu yani ben ona karşı bu ilgiyi uzun süredir içimde besledim bir sene gibi zaman dilimi boyunca hiç konuşmadık geçen 2020 ekim ayında ben ona duygularımı itiraf ettim o ise beraber zaman geçirip birbirimizi tanıyabiliceğimizi ve henüz sevgi hissetmediği biriyle sevgili olamayacağını söyledi anlayışla kabul ettim flört dönemimiz başladı böylece ben onu biraz sevgiye boğdum diyebilirim o bu alışık olmadığı sevgi karşısında şımarıp öyle olmamasına rağmen beni sevdiğini söyledi zaten doğru olmadığını anladıkça söylemeyi bıraktı bir ay gibi bir zaman sonra ben biraz hırçınlaşmaya başladım onun başka insanlarla
olan samimiyetini görünce onunla ciddi bir ilişki yaşanmayacağını söyledim bir sürü kavgalar ettik benden soğuduğunu söyledi
benim en büyük hatam daha çok kısa zaman geçmesine rağmen onunla cinsel beraberlik yaşamaktı aramızda çok güzel bir ten uyum vardı daha sevgili bile değilken onu sevdiğim için bekaretimi de ona verdim o ise biz bu kavgaları ederken benim sinirden onu engellediğim zamanda çevresindeki başka bir kızla seks yapmış BİZ FLÖRT ETMEYE BAŞLADIKTAN BİR AY SONRA VE BİZ ÇOKTAN CİNSELLİK YAŞAMIŞKEN ben bunu bu gece yani olayın üstünden 5 ay geçtikten sonra şu anki 2 aylık sevgiliik hayatımızda öğrendim zaten şüphelerim vardı bu gece sordum ve yaptığını söyledi titremem bile bunu yazarken yeni geçtim bana önce bunun aldatmak sayılmayacağını o dönemde daha sevgili olmadığımızı söyledi ben kendimde soğutmuşum o yüzden böyle bi aptallık yapmış ben de ona aynı şeyi ben yapmış olsam başka bir insanın bana dokunduğunu benim onu öptüğümü bilsen beni aynı sevebilir misin affeder misin dedim affetmem dedi ben de ona aldatmanın bahanesi olmayacağını onunla küs olsak da kendimi ona saklayacağımı söyledim.bana aşık olduğunu benden başka kimseyle olmak istemediğini bana aşık olduğunu çok özel olduğumu benle yaşadığı duyguları hiç kimseyle yaşamadığını söyledi o zaman beni sevmediğini biiliyorum ama şu an her görüştüğümüzde bana bakarken gözleri parlıyor gülüyoruz eğleniyoruz beni sevdiğini hissediyorum duyguları konusunda yalan söylemediğini biliyorum açıkçası böyle bir şey olmasa ayrılık aklımın ucundan geçmezdi
ama bir kere bazı şeyler koptu bundan sonra onu her öptüğümde aklıma o kız gelicek her özel anımızda o ikisini düşünüceğim
ben aldatılmış hissediyorum önemli olan bu sanırım ondan birkaç gün düşünmek için zaman istedim o da sana aşık olduğumu hatırla dedi kapattım telefonumu ablalarım çok aşığım ben bu insana hayatımdan çıksın hiç istemiyorum ama bunu kabullendiğimde hem her zaman şüphe olucak güvensizlik olucak en kötüsü her şeyi affettirebiliceğini düşünücek beni ciddiye almayacak ben bu insanla evliliği düşünüyorum ondan çocuğum olsun istiyorum ileride onun yaptığı şeye bakın
böyle pis bir şeyle başlayan ilişki aldatma ve yalanla başlayan bir ilişki güzel bir yer gider mi
Sadece başlığı okudum ve tek cevap kaç kurtar kendini

Evlen

Gecmiste yaptigjn hataya girmeyeceğim olan olmuş . Ama ayrilmaz affedersen muhtemelen sana cok degersiz davranacak ve max. 1 seneye kalmadan seni terkedecek. Ayrıl. Ama kendine deger ver,saygi duy, güven ve sev.sen kendini sevmezsen kimse seni sevmez. Simdi belki aci cekeceksin ama Ileride bu ayrılığa karar verdigin icin kendine tesekkur edeceksin. Daha 19 yasindasin hayatin tadini cikar sonra hayatin karsina cikaracaklarini gör 🥳

X