Sevgilime, eski sevgilimle olan çıplak fotoğrafı atmam

Önüne gelenle tek gecelik ilişki yaşayan biri olarak buna neden takıldın anlamadım.sonuçta bakireyim diye adamı kandırmamışsın.oda biliyordur nasıl biri olduğunu merak etme takılmaz buna...
Ama sana tavsiyem hayatını düzene sok.önüne gelenle birlikte olmak sağlığına ve psikplojine zarar verir.Yarın birgün evlenince eşinin çocuklarknın senden utanacağı bir geçmişin olmasın
Her adamı hayatına ve yatağına alma.seçici ol.
Biz kadınlar kıymetli varlıklarız.kendini önüne gelene kullandırma.nacizane

Önüne gelenle tek gecelik ilişki yaşayan biri olarak buna neden takıldın anlamadım.sonuçta bakireyim diye adamı kandırmamışsın.oda biliyordur nasıl biri olduğunu merak etme takılmaz buna...
Ama sana tavsiyem hayatını düzene sok.önüne gelenle birlikte olmak sağlığına ve psikplojine zarar verir.Yarın birgün evlenince eşinin çocuklarknın senden utanacağı bir geçmişin olmasın
Her adamı hayatına ve yatağına alma.seçici ol.
Biz kadınlar kıymetli varlıklarız.kendini önüne gelene kullandırma.nacizane
ben de aynı fikirdeyim.ha bunları yazdım diye de banlanırsam artık 3 4 güne görüşürüz :anneadayı:

yok karistiran sizsiniz zaten , benim cevap yazdiklarim konu sahibini iliskileri yuzunden elestirenler zaten mesajımı alintilayip avukatimisin falan yazmis , otekide diyoki keske grup sex yapsaniz 3 tane ciplak.
kadina anlatamadim konuda 3 tane ciplak yok diye🤷‍♀️ takmis grup sexse simdi banlandi .
Yok, karıştırmamışım.

Arkadaşım ben eşimle uyurken yatak odama giremez ve bizim o halde fotoğrafımızı çekemez.
Hadi çekti diyelim, ben o telefonu kırarım. Arkadaşımla evimi ayırırım en azından, mahkemeye kadar da taşınabilir bu konu🤷🏻‍♀️

Bu kabullenebilecek bir şey değil. Bir insan bunu kabul ediyor ise, grubu da kabul edebilir😉

X