Sevgilimin yabancı ve teşirci bi kızı takip etmesi?

Ex sevgilini stalklaman çok saçma ve etik olmayan birşey. bu hatayı yaptın ama ayrılmak yerine bunu intikam oyununa çeviren o sevgilin olacak mahluk büyük ihtimalle ilkokul kafasındadır,kendi aldatmasına yol çizecek kadar da adi. Ayrıl ondan ve sonraki ilişkinde o hatayı yapma. Exe bakmak nedir ya? Bana yapılsa toplarım çantamı çıkarım

ya tinder kullanan adamın lafına güvendiniz mi gerçekten?

şaka maka böyle 30 yaşında kariyerli erkek arkadaşlarım var bakıyorum böyle saçma hesaplar eklemişler. diyorum ergen misiiin işin ne olur yani?

biz beğenmiyor muyuz acaba kaslı seksi erkekleri yani bence biz kızlar da takipleyelim biraz da onlar kudursun ya. allaa allaa sinirlendim :KK70:
Kesinlikle katılıyorum ama birini sevince ondan başkasını gözüm gormuyo benim.bu çok yakışıklı olduğu için mi Hayir, bana diğerlerinden daha guzel göründüğü için.ama aynı şeyi karşıdan alamadım iste.

Ex sevgilini stalklaman çok saçma ve etik olmayan birşey. bu hatayı yaptın ama ayrılmak yerine bunu intikam oyununa çeviren o sevgilin olacak mahluk büyük ihtimalle ilkokul kafasındadır,kendi aldatmasına yol çizecek kadar da adi. Ayrıl ondan ve sonraki ilişkinde o hatayı yapma. Exe bakmak nedir ya? Bana yapılsa toplarım çantamı çıkarım
Evet hatalıyım o konuda ama unutamadigimdan bakmadim saçma biseydi ve çok gereksiz. Ikimizin hataları bu ilişkinin sonu oldu malesef

Ben stalklamaya karşı değilim
Bence bi' check etmekte fayda var baştan yani
Özellikle her şeyini kurcalamak, telefon, facebook kurcalamak değil
Ama valla çıkmaya başladıklarımı güzel bir sosyal medya stalkından geçiricem artık
Yakaladıklarımdan ben tiksiniyorum
Tinderını yakalamışsın bence daha ne

Çan sıkıntısına bakiyodum ya benim icin zerre önemi olmayan insanlar. Hani dersiniz ya bu mal napiyo la acaba diye onun gibi bisey

İşte 9 aylık bir ilişkide onu demen absürt, "bu mal (!) ne yapıyor acaba"nın aklına gelmemesi lazımdı.

Haklı mı? Saçmalamayın. Eski sevgilinin profiline açıp bakmak ile Tinder gibi karşı cinsle tanışma amaçlı kullanılan bir programı sevgilisi varken kullanması aynı şey mi sizce? Sürekli sizi suçlu hissettirip manipüle ediyor ama asıl sıkıntılı olan şey onun yaptığı, lütfen düşmeyin bu duruma. İyi ki ayrılmışsınız.

İsterseniz karma diyin isterseniz ettiğini bulmak, Allahın sopası vs vs. Hayatım boyunca buna inandım, yapılan bir yanlış size döner, hata hatayı doğuruyor siz o görmez diye baktınız ne amaçla olursa olsun eskilerinize, o da siz görmezsiniz diye ona buna yürümüş, unuttuğunuz bişey var ama Allah görüyo. Böyle düşünerek hareket ettiğiniz zaman hata yapmıyorsunuz inanın, ha karşınızdakinin ne yapacağı yine belli olmaz ama alnınız ak, vicdanınız rahat olur. Bu benim bundan sonrakiler için tavsiyemdi çünkü yalama olmuş bir ilişkiden ötesi olmaz bu kişiyle

Kesinlikle katılıyorum ama birini sevince ondan başkasını gözüm gormuyo benim.bu çok yakışıklı olduğu için mi Hayir, bana diğerlerinden daha guzel göründüğü için.ama aynı şeyi karşıdan alamadım iste.

merak etme yalnız değilsin çoğu kadın senin gibidir ama erkeklerin huyu bu inan 50sinde prof bile olsa durum böyle istisna görmedim. ha görür etkilenir ama ergen gibi takip edip kendini rezil etmez akıllı adamlar seninki ya seni umursamıyor ya da gerçekten kafasız.

Adamı kızın üstünde yakalasan ama aşkım sende eski sevgilini stalklamııştın diyecek:KK70:iyi bahane bulmuş .
Adam seni çatır çatır aldatıyor tinder dan bulduğu kızları götürüyor arada kaba tabirle
Sen hala oturmuş çok güzel bir ilişkim vardı onlarla dalga geçiyor ama beni seviyor diyorsun millet böyle bir nedenden dolayı koca boşuyor sen sevgilin olduğunu düşündüğün ki adamdan (bence öyle bile görmüyor Yani sana bağlılık hissetmiyor ) ayrılmamak için bahaneler uyduruyorsun
Neyse terk etme de ağlamasın adam baksana ağlıyormuş ya.bu kadar kaybetme korkusu olan ağlayan adam (ki kadın olduğum halde bir erkeğin karşısında kolay kolay ağlamam )tinderda niye ava çıkar onu da anlamadım da neyse..,

Erkekler kendi hatalarını kapatmak için genelde sizin yanlışlarınızi kullanır ve siz kendinizi suçlu hissedersiniz.Aldatan bı erkeğin aldattım çünkü sen kendine bakmiyosun demesi gibi.Sizin sevgilinizde sizi inandirmis haksizliginiza.

X