Sevgilimle maddiyat için ayrıldık

Altı ay zaten çok kritik bir zaman ilişkilerde. Evvela paranın bu şekilde konusunun edilmesi bile düşündürücü olmuş. Kullandığı uslup ve bakış açısı da hoş değil. İsabetli bir düşünce, uzak durun kesinlikle.

Herkese merhaba,
6 aylik bir ilişkim vardı. İlişki içerisindeyken sevdiğim bey pek bonkör davranmamis tanışma aşamasındayken dahi şimdi yemek şu kadar TL tutar veya kafe cikisinda evlenince sen de elini taşın altına koyarsın gibi söylemlerde bulunmuştu. Bu durum da beni düşündürdü. Artık 30 yaşındayım sevgim kadar da çok mantigima uyan bir evlilik istiyorum. Şu an işsizim ve ne zaman iş bulacağımı bilmiyorum. Beyefendi de hep gelmek istemek istiyor ama bu adam bana bakar mı yoksa herşeyin hesabını mi tutar diye kararsizligimdan ayrılmak istedim. Ayrılma gerekcemi de yarınını düşünmeden harcama yaptığını bana bakabllecegini sanmadigimi söyledim. O da sen tüm gün evde yiyip içip sic*p geziceksi ben de çalışıp eve mi bakicam dedi. Ben de istersem calisicagimi ama zorunda olmadığını soyledigimde anlaşamadık . Zaman zor biliyorum ben de uygun bir işte çalışırım ama tavrı yaklaşımı evlenebilevek bir adam gibi mi kızlar ilerde pişman olmak istemiyorum lütfen yorum yazın. Bir kadın olarak o güveni vermesi i istemiştim cok mu şey istedim?
ben sevgilimle evlenmeye kyk borcumu ödediğinde karar vermistim 😂 yani o dönem borc olarak vermisti ama evlenince borc kalmadi 😂 emin ol şu an ne kadar maddiyatı düşünüyorsan evlendikten sonra 2 katı düşünüyorsun. insan kendini koruyup kollayacak maddi olarak destekleyebilecek birini arıyor. ben maddi olarak hep çok serbest oldum ve evlenirken en büyük korkum buydu. çünkü evlendikten sonra eşimin işi dolayısıyla doğuya taşındık ve işten ayrılmak zorunda kaldım. benim düşünceme göre erkek eve bakmakla yükümlüdür. yani ben evime bir şey almak istediğimde veya bir ihtiyacım olduğunda sürekli para istemek zorunda veya bu konuda sorun yaşamak zorunda değilim. maddi imkanlar her zaman elverişli olmaz tabi ki ama imkanlar dahilinde sizinle maddi manevi ilgilenmek zorundadır. kaldı ki beyefendinin tavrı da çok yanlış. sizinle bu şekilde konuşan biriyle evlilik düsünemiyorum ben. evlenmeden önce iyi veya kötü olan her sey evlendikten sonra iki katı olur bunu aklınızdan çıkarmayın. yarin bi gün çocugunuz olacak yani bunları düsünmeniz lazım.

Ay konu konuluktan çıktı artık kuzum aslan yükselen üzerinden anca yorum gibi olur yıllık öyle olduğunu hesap edersem 2020 marttan beri vahşi aslanlar kediye döndüler. kardeşler yakın çevre yakın arkadaşlar konusunda bazı yıkılmalar getiriyor ilişkiler üzerinden dönüşüm getircek ama
finansal konularda da dikkat diyor eğer biriyle ortaklık varsa veya eşin kredi kartı vs sıkıntı getirebilir. Aslanlar kısaca dönüşüm yaşayacak dersi alana iyi gelecek kısaca
akrep etkili insanlar hayata girebilir bu dönemde bir de
Aslan 8. 9.10. 11. Evleri aktif bu dönemde (ev konularına direkt bakabilirsin)
Sonuç olarak kükreyeceğin zamanlara gelmek için biraz dönüşüm getirecek bu yıl 🤍
Çok özür dilerim böyle bir ortamda başınızı ağrıtmak istemem ama ben de çok ilgileniyorum. Sinastri, harita gibi ama yine de bilenlerden öğrenmeyi çok severim.
Konu zaten şarampole yuvarlandı.
Burç oğlak ve yükselen başak için durum nedir sizce? Para geliyor mu?😀

Adamın üslubu yanlış dedikleri doğru. Yani bilmiyorum ilişki içerisinde iki kişi de çalışmalı . Çalışamadigi zaman diğer taraf idare etmeli yani bunun lafı bile yapilmaz. Ben istersem çalışırım ama zorunda değilim diyorsanız aşırı muhafazakar olmayan insanlarla görüşün . Çünkü biz eğer kadın ve erkek eşitliğinden bahsedeceksek bir ilişkide kadın ve erkek için de çalışma zorunluğugu var. Sizde o zaman evde otururken çocuk bakmak , yemek yapmak zorundasınız dese bunu kabul edeceksiniz

Bi de şey var eşi bir iş yapiyor mesela kirk yilin başinda ama kadin begenmiyor bi daha da eşini mutfaga vs sokmuyor. Sonra da fitrat geregi erkekler kadin gibi iş yapamiyor diyor.
Halbuki adamlar akilli, işi bilerek yalapşap yapiyor ki kadin bir daha istemesin. 😄😄😄
Ben fitrat geregi ev işi yaparak doğmadim ben de zamanla öğrendim işime gelmeyeni öğrenmedim.

Erkekler de her şeyi gayet güzel yapabiliyor hatta kadinlardan daha güzel yaparlar boşuna mi bizden güçlüler. 😃
Aaa bu ben🤣ütü yapmayı oldum olası sevmem,kendimin kızımın eşyalarını bi şeklde ütülerim ama eşiminkilere elimi sürmem..bu konuda çok titizdir,hiç uğraşamam zaten beğenmeyecek ne kendimi yorayım..17 senelik evliyiz nişanlıyken bi kez sürpriz yapayım dedim gömleklerini ütüledim,baktım tekrar kendi üstünden geçiyo aman ne uğraşcam yapamıyom dedim,o gün bugündür öyle gidiyo..ütüsünü kendi yapar,bazen araya bizimikileri de sıkıştırırım,yetiştiremezse ütücüsü var toplu ona götürür..bu arada uzun süredir çalışmıyorum evdeyim

Herkese merhaba,
6 aylik bir ilişkim vardı. İlişki içerisindeyken sevdiğim bey pek bonkör davranmamis tanışma aşamasındayken dahi şimdi yemek şu kadar TL tutar veya kafe cikisinda evlenince sen de elini taşın altına koyarsın gibi söylemlerde bulunmuştu. Bu durum da beni düşündürdü. Artık 30 yaşındayım sevgim kadar da çok mantigima uyan bir evlilik istiyorum. Şu an işsizim ve ne zaman iş bulacağımı bilmiyorum. Beyefendi de hep gelmek istemek istiyor ama bu adam bana bakar mı yoksa herşeyin hesabını mi tutar diye kararsizligimdan ayrılmak istedim. Ayrılma gerekcemi de yarınını düşünmeden harcama yaptığını bana bakabllecegini sanmadigimi söyledim. O da sen tüm gün evde yiyip içip sic*p geziceksi ben de çalışıp eve mi bakicam dedi. Ben de istersem calisicagimi ama zorunda olmadığını soyledigimde anlaşamadık . Zaman zor biliyorum ben de uygun bir işte çalışırım ama tavrı yaklaşımı evlenebilevek bir adam gibi mi kızlar ilerde pişman olmak istemiyorum lütfen yorum yazın. Bir kadın olarak o güveni vermesi i istemiştim cok mu şey istedim?
Arkana bile bakma

X