Sevgilinin Ünlü Kadınları Takip Etmesi

Burdaki kadınların kıskançlık boyutunu gördükçe gerçekten şok oluyorum. Hayatınızdaki insan balık mı fanusa atalım, dış dünyayla ilişkisi kesilsin?
biz eşimle beraber magazin Programlarını izler. Yorum yaparız. Bir mekandan çıktıklarında tahminde bulunuruz neresi olabilir diye.
Eşim zaten gece clüplerinde, canlı müzik yapan mekanlarda şeflik yapıyor. Ebru Gündeş’inden Sibel Can’ına, Bülent Ersoy’dan Hakan Altun’a kadar herkesin kulisine kadar giriyor. Biz birbirimize güvendiğimiz için evlendik. Hayatlarımızı kısıtlamak, zehir etmek için değil.

eski sevgilim de öyleydi, fırsatını bulunca bambaska seyler de takıp edebılıyorlar ınanamıyorsun , sorun su ki bakıyor mu yoksa baska nıyetlerle goz mu gezdırıyor, huzursuz olduguna gore baska gozle baktıgını dusunuyorsun bu sekılde ilişki yürümüyor malesef güven problemı oluyor

Aynı durumu ben de yaşadım ve benim erkek arkadaşımın baktıkları açık saçık sayfalardı. Ben de benzer bir konu açtım hatta ve bu tarz şeylerin normal olduğu söylendi çoğunluk tarafından. Bilmiyorum ben bu çağın insanı değilim heralde bir türlü normalleştiremedim kafamda. Ama sorun çıkarmamaya çalışıyorum. Çünkü gerçekten bakmayan yok.
İnsta modellere bakmak ile şarkıcı/oyunculara bakmak farklı şeyler. Şarkıcı/oyuncu kişilere bakabiliriz,merak edebiliriz. Ama tek eşli bir ilişki yaşıyorsak insta modellere bakmamalıyız

Yahu sevgilin bakıyor belki ünlülere ama seninde sevgilin dünyaca ünlü biri değil merak etme ünlü kadınlar sevgiline bakmaz. Şimdi bende mesela burak özçivit, tarkan vs bakıyorum kalkıp sevgilim bunu dert etse derim hasta mısın sen adı üstünde ÜNLÜ sonuçta. Ulaşılabilecek biri olsa amenna ama ulaşamayacağı insanlar yani. Bence kendini boş yere germişsin üzmüşsün takılma bu duruma..

Evde televizyon varsa kaldırin.
Caddede,sokakta : Reklam panosudur, Billboarddur bunları göremeyeceği yerlerden işine gitsin.
Akıllı telefonlarınızi satın.
Eski usul,net bağlantısı olmayan telefonlardan edinin.
Bu da çare gelmiyorsa eşinizi benzin döküp yakın.
Yani adam Allah muhafaza yanınızda dizi izler de kıskançlıktan meyve bıçağını saplarsiniz.🤦‍♀️

Ünlü var ünlü var. Bir yıldız tilbeye bakmak var bi jennifer lopeze bakmak var. Bir de kötü niyetle baktığını nerden çıkarıyorsunuz siz hiç ünlü takip etmiyor musunuz

X