Sevgilm eski sevgilisini ararsa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kopyalayim da hayrim olsun😬
Konu bu kardes🤪

Merhabalar öncelikle yaşım 26 ve sevgilimle beraber yaşıyoruz. Erkek arkadaşım sorumsuz evine bakmayan ve şiddet yanlısı bir insan. Ben daha az değilim ama sonra dan genetiği bozuldu eskiden çok üzerime titrer çok asla el kaldırmayan biriydi. Sonrasında bir Hadese dönüştü. 😂 Neyse çok uzatmadan konuya geçeyim. Bu arkadaşımız kötü mü kötü arkadaşına uyup beni annemin evine bırakmak istedi tabii ki de bu hcte hoşuma gitmedi. Yalnız sorunlu olduğumuz daha doğrusu onun borçluları yüzünden kapıyı çok sık çalıyorlar diye biraz uzaklaşmayı istedi ben de kendisini düşünerek tamam dedim bu sırada eski erkek arkadaşım yani belalı arkadaş peşimdeydi. O yüzden Fikri kabul ettim. Yalnız normalde ailemle anlaşamıyorum ve şartlar koyarak kabul ettim. Ayrılmayalım bensiz annene gitme dedim çünkü annesi tam bir cadı Sürekli oğlunu mahalledeki genç yaşli farketmeden peşkeş çeken sağlam bir copcatan. Daha önceden bizim bir olayımız olmuştu o yüzden istemiyordum bensiz gitmesini.benim yanimda oğluna kız ayarlama çabaları. Sevgilimin eski sevgilisinden bahsedip beni üzme isteği vs vs bunlar çok da önemli değildi çünkü dengim olmadıklarını biliyordum ama benim sevgilim beni dövdü amacı karşı tarafa yaranma isteği. Ya ne başkalarının gözü önünde beni ezme isteği rencide olmam vs vs Benimle baya dalga gectiler ama kendilerinin ne derece basit insanlar kaliteden karwkteeden uzak oldukları ortadaydi zaten. Neyse annemin evine gittim bu şahıs şahıs hiç beni aramaz sormaz kötü mü kötü arkadas aradığımda telefonu sevgilime vermez onu fişekler fişekler durur boş ver bize kız mı yok gibisinden ben eminim buna tabi. Her neyse tabii keyifli keyifli içerek arkadaşı ile yol giden bu yaramaz sevgili halinden memnundu. Ben de o sırada evin içinde sıkılmaya başladım gerildim ve evden çıktım kendimi kendi evime attım. Ona haber vermedim çünkü versemde tepki gösterecekti kabul etmeyecekti benim halime anlamayacak tı kendisinin keyfi yerinde beni düşünen yok tabii. Psikolojik olarak çöktüm evdekilere de huzursuz etmemek için çıktım. Bu arada eski sevgiliyi yatıştırma uzak durması için yaptığım konuşmalarla benim onun için gittiğimi sandı evime geldiğimde sağ olsun belalı kişi beni düşürdü ve kapıyı açtırdı içeri girdi başladı dayak kavga kıyamet zorla evimde kalma telefonuma yeni koyma vesaire bu arada sırada sürekli eski sevgilime yazıyorum beni neden terkettin neden sahip çıkmıyorsun zor durumdayım haber gönderiyorum kendisinin dünya umurunda değil yardım istedim aradığımda azarlama lar fotoğraf çekin meler gezmeler İçmeler cümlesini söyleyip engellemeler arkadaşının da beni engellemesi zoruma gitti tabi ama sırada ben de belki iyi hissederim diye hazırlandım ve TikTok çektim cktim kendisine attm. İzledi dinledi kayıtları dağıttım zorla tuttuğuna dair hiçbir şey onunla yaşamadığıma dair dinledi ve gene engelledi engeledi. Sözde benim arkadaşlarım kendisine eski sevgilimle çok mutlu olduğumu falan yazmış mesajları silmisler. Belalı kişi ve bayan arkadaşım benim telefonumu kullanarak ben çok mutluyum sen umrumda değilsin gibisinden ben seni sevmiyorum onu seviyorum gibi laflar söylemişler. Ama sonuç olarak ağladığımı ona haber gönderdiğimi biliyordu yalan söyledim zannetmiş. Sonra polisle zorla attırdım belalı yi. Sonra kendisi geldi bayan arkadaşımla uyuyorduk kapı çaldi erkek arkadaşlarımız vardı içeri buyur etti m. Bu sırada kendisi geldi sevgilimin ben ona uyuduğumu söylemiştim gerçekten de uyuyodm. Ayıp olmasın diye içeri buyur etmek zorunda kaldım misafirlere. Onun gözünde çok mutlu eğlenen halinden memnun gibiymişim. Sonrasında hesaplarını bir karıştırdım sen git annesinin evlenmesini istediği kızı ara istek at oda atsın sonra kabul et sonra benim yanımda iken gizlice takipten çıkar. Pes dedim. Biraz midem bulandı ve eksik yaptığını söyledim. Bu arada hesaplar dan resimlee kalkmış bana beddua hikayeleri atmış. Bu çingene kızımızı aramış ( kendisi gerçekten çingene aşağılamak için kensinlkle demiyorum) kara mara bişey biseye benzese anlycam ama oda yok. Sonuç olarak üzüldüm ve ne yapmam lazım siz değerli arkadaşlarıma sormak istiyorum. Bana kalsa iki kaşık suda bogarm ama şimdi ben böle yaparsam değerli sanarlwr kendileri ni. Gerek yok. Bu arada ilişkim bir yıl oldu. Yorumlarınızı bekliyorum. Bu saatten sonra sürmez diye düşünüyorum çünkü ben yapılanı unutmayan biriyim. Şimdiden teşekkürler
🤣 Allah razı olsun bacım. Okudum çok fake geldi baydı... 26 yaşındaki bir insanın yaşayacağı şeyler değil... Sanki liseli ergenler gibi... Eski sevgili olayi da çok komik 😂 konu sahibi kendini çok zeki çok güzel buluyor ve herkesi peşinden koşuyor olarak hayal ettiği için böyle saçma sapan bişey uydurmuş ama becerememiş çok fazla Türk dizisi izliyor 🤣🤣🤣

Ay bir de gülüyor. Kendisi Norveç piremsesi olduğu için adamın aradığı kıza da çingene demiş. Düşün artık, sen varken onu aramış daha ne diyim, kaynana adayı da sen varken oğluna kız ayarlama peşinde :) Çocuk da şiddet uygulayan, borç harç içinde yüzen bir it kopuk… Bu hikayede senden daha rezil rüsva olanı yok canım😒

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X