SEZERYAN DOĞUM ÜCRETLERİ İSTANBUL /

Angel Central

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2022
79
26
İSTANBUL İÇİN 2023 SEZERYAN FİYATLARI TECRÜBELİ ANNELER BİLGİSİ OLANLAR / İLGİSİ OLANLAR / DOĞUMU YAKIN OLANLAR / AKRABALARI OLANLAR // HASTANE ARAŞTIRANLAR PAYLAŞIM NOKTASI

:: Tecrübeli olanlar bilgisi olanlar çevresi olanlar 2023 de doğum yapacaklar olanlar …
Hastane tavsiyeleriniz ücretleriniz / doktorlarınız/ yardımcı olursanız çok sevinirim … Bu postta yazışalım …
❤️❤️❤️❤️❤️ sevgiler saygılar 🧿🧿

Merhaba kızlar arkadaşlar / anneler benim de doğumuma 1 aydan az bir süre kaldı acilen hastane araştırıyorum .. Muayenelerimi özel kızılay hastanesinde oluyordum Sezeryan ücreti 12 bin TL dediler bebeğin kontrolleri annenin kontrolleri dahil 1 gün de yatış veriliyor dediler … Sizde tecrübelerinizi bilgilerinizi yazabilir misiniz .. Biraz daha ekonomik bir hastane arıyorum .. malum şartlar .. Yoksa herkes en güzel yerde doğum yapmak ister…
Beni bilgilendirseniz çok memnun olurum
Teşekkür ederim
Sevgiler ❤️❤️ SAYGILAR ❤️❤️

2 kişi tanıyorum bağcılar medicine hastanesinde doğum yapıp memnun kalan.
Hastane iyi. Temiz. Ayrıca fiyatları uygun.
Bebek yoğun bakım ünitesi de yeterli. Bir şey olsa Allah korsusun, bakıyorlar güzelce.
Onu inceleyebilirsiniz.
Ama 12 bin de çok iyi bir fiyat bence.
Çok pahalandı maalesef her şey. 😔

Bebek yoğun bakım ünitesi de yeterli. Bir şey olsa Allah korsusun, bakıyorlar güzelce.
Onu inceleyebilirsiniz.
Mutlaka arıcam bugün internetten numarasını bulup bir de telefonda fiyat da söylemiyorlar net fiyat … ikna etmeye çalışacağım bi şekilde … teşekkür ederim

Onu inceleyebilirsiniz.
Medicine hastanesi iki farklı numaradan iki üç kere aradım bilgi vermediler ya maalesef devlet sırrı sanki 🥸 ☹️

X