sezeryan sonrası sarkmış göbek :(

Kurabiyeemm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2016
15
6
Bir arkadaşım kulandi gerçekten ise yaradi bana apse kaptigim icin dr ancak 6 ay sonra kullanılabilir sin dedi ama ben cok kilo aldim malesef evde oturunca kilolar gitmedi yapisti ustume bebeğim i kendim buyutmek istedigim için işe ara verdim dogum vs kilolar göbek kaldi malesef gitmiyor :/
Ben bebeğim iki aylık olunca zayıflama kemerine başladım faydasını da fördm cnm tavsiye ederim

sefi4ka4

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2021
5
2
37
karın bölgesinde sinir kesilince çalışmıyor sanırım göbek var gibi sarkıyor

berfinstar3

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2021
20
7
28
aktif yaşama özen göstermek ve hafif tempoda spor yaparak ilerlemek yararlı olacaktır. Köprü hareketini, pilates ve mekik tavsiye ederim. Aktif yaşamla beraber diyetler denemek lazım. Umarım hepimiz istediğimiz vücuda geri dönüş yapabiliriz

Runfile

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2019
22
0
24
Valla şu konuda bi kesin çözüm bulabilen varsa lütfen banada yardım etsin 2 sene oldu sezeryan doğum yapalı mecburi sezeryandı ve ben hamileliğimde rahatsızlığım yüzünden 30 kilo aldım 50 kiloyla gebe kalıp 80 kilo ile doğuma girdim bir sene kilom 69 ile devam etti son 3 aydır diyet yapıyorum diyet kilom başlama 62 idi şuan 57 56 larda gidip gidip geliyorum ama o sarkmış kocaman 3 aylık gibi duran karnıma asla çözüm bulamıyorum çatlaklardan geçtim artık kardiyo ağırlıklı spor mekik squat eliptik bisiklet tempolu koşu bacak herşeyi yapıyorum tek bir bölgeye yüklenmek doğru değil sadece karın kası çalışılmaz eskiye dayanan spor geçmişime dayanarak söylüyorum 1 senedir sporuma aralıksız devam ediyorum pandemi döneminde dahi evde devam ettim ama bütün vücudum. Gayet düzgünken karnımda milim oynama yok Dr arkadaşlarla da görüştüm şuan bir abdomina plasti ve liposhaksn amilaytı 35 40 milyar yardım edin

rusennx

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2022
1
0
34
Size tavsiyem diastazis recti var mı diye doktora görünün eğer varsa seviyelerine göre yapılacak şeyler değişiyor. Böyle bir sıkıntı yoksa eğer ya da az varsa sporla halledebilirsiniz bu konu da YouTube’dan Reyhan Oksay I şiddetle tavsiye ediyorum. Onun karın hareketleri efsanedir. Bende sezeryan doğum yaptım ve onun sayesinde bayağı toparladım. Hormonlar normale dönmeden eskisi gibi olması imkansız zaten karnınızın ama yine de eskiye yakın hale gelir.