Şiddet eğilimi olabilir mi ben mi abarttım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
döverşm seni dedi

yapma dememe rağmen devam efşyor

Sosyal medyadaki köprk fotoğraflarıma kadar laf etti çok fazlaymış hayatının merkezinde köpek var diyo ben olmalıyım diyo

dominant kadın sevmezmiş dediğim dedikmiş
Screenshot_20210623_013855.jpg

Köpeğinizi bırakmanız ona olan duygularınızın ağırlığından değil sizin erkek ağzına bakan biri olduğundandır. Sizi gıdıklaması, yapma dediğiniz halde yapması tatlı bir gıcıklık olabilirdi normal bir ilişki de ama adam ne köpek sevginize saygı duymuş ne size. Sizi alıp kafasındaki sevgiliyi oluşturmaya çalışmış. Ayrıca eski olmuş gitmiş düşünmenin anlamı ne?

Katılıyorum, erkek deliliğinde gelinen son nokta. 10 kglik bir hayvanı evinden etmek isteyen tıynette bir herifle asla işim olmaz

Merhaba eski sevgilimle ilgili bir konu var kafamı karıştıran çünkü kendisiyle bu sebepten ayrıldım.. kendisi çok titiz biri ve sinirli biri kendisinin tarifi bu yönde.. ben titiz biri değilim ortayım sorun etmedim arayı buluruz dedim, benim köprğim var onu istemedi tamam dedim ailemle kalır düşünün ki herkes şok oldu çünkü çok seviyorum köpeğimi ama ona olan duygularım ağır geldi.. sonra bir gün yolda giderken konuyu hatırlamıyorum gülerek döverşm seni dedi dikkate almadım modum düştü tabi sonra 2-3 saat sonra kaşınıyorsun dedi e kaşı dedim sinirlendim gıdıkladı yapma dedim yolun ortasında hoş olmuyor yapma dememe rağmen devam efşyor kızdım aynı gün fotoğrafımızı çekşyırdu istemiyorum dedim yine de çekşyır (uygunsuz bir resim değil) ama dinlemiyor yani... sosyal medyadaki köprk fotoğraflarıma kadar laf etti çok fazlaymış hayatının merkezinde köpek var diyo ben olmalıyım diyo ne alaka dedim dominant kadın sevmezmiş dediğim dedikmiş e bende öyleyim dedim bilmşyorujm ya sizce ayrılmış olmam doğru bir karar mı ben mi abartmışım 😕 aklıma geldi bir anda o yüzden de size sormak istedim
Yol yakınken geri dön...

Evladım gibi gördüğüm bir papağanım var. Canını yerim diye seviyorum, düşünün. Canı yansa benim canım yanıyor.

ve hayatımdaki insan ikisinin arasında bir tercih yapmamı isteseydi, gözümü kırpmadan kuşumu seçerdim.

siz hayvan sahiplenmek için de, sağlıklı bir ilişki yürütmek için de uygun bir insan değilsiniz. Size o kadar bağlanmış bir yavruyu bırakmak? Bizlerin psikolojisi kadar sağlam değil onlarınki. Depresyona giriyorlar. Merhametsizsiniz.

bahsettiğiniz adam da leşmiş. Kendinize değer verin biraz. Saygı duyun.

Evladım gibi gördüğüm bir papağanım var. Canını yerim diye seviyorum, düşünün. Canı yansa benim canım yanıyor.

ve hayatımdaki insan ikisinin arasında bir tercih yapmamı isteseydi, gözümü kırpmadan kuşumu seçerdim.

siz hayvan sahiplenmek için de, sağlıklı bir ilişki yürütmek için de uygun bir insan değilsiniz. Size o kadar bağlanmış bir yavruyu bırakmak? Bizlerin psikolojisi kadar sağlam değil onlarınki. Depresyona giriyorlar. Merhametsizsiniz.

bahsettiğiniz adam da leşmiş. Kendinize değer verin biraz. Saygı duyun.
Tanımadan yargılıyorsunuz ailemle kalacak dedim zaten ailemle yaşıyorum sokağa gidecek değil

Tanımadan yargılıyorsunuz ailemle kalacak dedim zaten ailemle yaşıyorum sokağa gidecek değil
Ben de ailemle yaşadığım dönem kuşumu sahiplendim. Ama ailede en çok beni seviyor. Aileme alışkın olsa bile yokluğumu hissediyor hayvan. 1 gün nöbette olsam ertesi gün çığlık çığlığa kapı ziline ötüyor. Ben geldim sanıyor. Tepemden ayrılmıyor. Yani hayvanların bağlandıkları insanların yokluğunu fark etmeleri gibi bir durum var. İstediğiniz kadar ailenizi tanısın.

Sokağa bırakmıyorum lütfen tanımadan yargılamayın ne kadar hayvansever olduğunu herkes biliyor
Banane sokağamı nereye bıraktıgindan sonuçta senin evcilin sensiz ne kadar üzülür haberin yok heralde.
benimde kedim vardı sevgilim varken istemedi daha doğrusu evimize getirme dedi evlenince annemde büyüdü sonuçta ayrıldım anında :KK66: neyse ki şimdi evliyiz hemen evime taşıdım kedimi öldü bitane daha evlat edindim kendisi hala hoşlanmaz ama benim çocuklarım beğenmeyen defolabilir

Ben de ailemle yaşadığım dönem kuşumu sahiplendim. Ama ailede en çok beni seviyor. Aileme alışkın olsa bile yokluğumu hissediyor hayvan. 1 gün nöbette olsam ertesi gün çığlık çığlığa kapı ziline ötüyor. Ben geldim sanıyor. Tepemden ayrılmıyor. Yani hayvanların bağlandıkları insanların yokluğunu fark etmeleri gibi bir durum var. İstediğiniz kadar ailenizi tanısın.
Ayrıca tek sebep o da değil zaten iki çalışan insan ve tüm gün evde yalnız olacaktı bu durumda üzücüydü.. sokak hayvanlarına kadar yardım ediyorum beni hiç tanımıyorsunuz ve kırıcı bir yorum yapmanız doğru değil

Banane sokağamı nereye bıraktıgindan sonuçta senin evcilin sensiz ne kadar üzülür haberin yok heralde.
benimde kedim vardı sevgilim varken istemedi daha doğrusu evimize getirme dedi evlenince annemde büyüdü sonuçta ayrıldım anında :KK66: neyse ki şimdi evliyiz hemen evime taşıdım kedimi öldü bitane daha evlat edindim kendisi hala hoşlanmaz ama benim çocuklarım beğenmeyen defolabilir
Tüm gün evdeyseniz sıkıntı yok diğer türlü sıkıntı o çalışıyor bende işe girecektim yani tek sebep o değildi evde tüm gün tek olacaktı sonuç olarak bırakmadım köpeğimi bir an aklıma geldi fikir aldım hepsi bu teşekkürler

Ayrıca tek sebep o da değil zaten iki çalışan insan ve tüm gün evde yalnız olacaktı bu durumda üzücüydü.. sokak hayvanlarına kadar yardım ediyorum beni hiç tanımıyorsunuz ve kırıcı bir yorum yapmanız doğru değil
İyi bir insan olduğunuza eminim. Ancak hayvan sahiplenmek evlat sahibi olmakla aynıdır. Çalışıyorum diye çocuk yapmayacak mısınız mesela? Tabi ki yapacaksınız. Ama çalışıyorum diyip size bağlanmış bir hayvanı bırakabiliyorsunuz. Ben bundan bahsediyorum. Annesi tarafından terk edilip anneannesine bırakılmış bir çocukla aynı durumda şu anda o hayvan...

“Köpeğimin mutluluğu ve alıştığı ortamdan ayrılmaması için ailemle bırakırım diye düşündüm” demek ayrı, “sevgilime olan sevgim ağır bastı, köpeğimi ailemle bırakırım diye düşündüm” demek ayrı.

Elmayla armutu karıştırmamak lazım. Kedim var, kedimi de sevgilimi de çok seviyorum. Ayrım yapamam ikisi de benim canımdan bir parça, biri diğerine ağır basmaz asla. Sevgilim de kedimi en az benim sevdiğim kadar seviyor. Kedim beni sevdiğinden daha çok sevgilimi seviyor hatta 😄.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X