Sifa orucu(su orucu)beraber yapalim mi

En Densizinden

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2019
37
22
33
Selam arkadaşlar 94 kiloya ulaşmış biri olarak çeşitli ödem atıcı çaylar denedim ne yazık ki pek başarılı olamadım seneler once sifa orucu yapmistim hem kilo vermistim hemde cildim vucudum çok güzelleşmisti enerji dolu bir halde bitirmiştim toplamda 11 kilo vermiştim ozguvenim yerine gelmişti hicbir zararda olmamıştı 2 kilo geri almıştım sadece şimdi tekrardan yapmak istiyorum fakat çocuklar var evliyim ozguvenim çok düşük yapamam diyorum yeterince yoruluyorum gün içerisinde belki birileriyle yapsam motivasyon acısından rahat giderim diye düşündüm yapmak isteyen olur mu benimle beraber yola çıksak 21 gun yapsak gün gün yazissak hem arkadaşlık yoldaşlık ederiz hemde birazda olsa toksinlerden kurtuluruz ne dersiniz 🤗🤗

Selam arkadaşlar 94 kiloya ulaşmış biri olarak çeşitli ödem atıcı çaylar denedim ne yazık ki pek başarılı olamadım seneler once sifa orucu yapmistim hem kilo vermistim hemde cildim vucudum çok güzelleşmisti enerji dolu bir halde bitirmiştim toplamda 11 kilo vermiştim ozguvenim yerine gelmişti hicbir zararda olmamıştı 2 kilo geri almıştım sadece şimdi tekrardan yapmak istiyorum fakat çocuklar var evliyim ozguvenim çok düşük yapamam diyorum yeterince yoruluyorum gün içerisinde belki birileriyle yapsam motivasyon acısından rahat giderim diye düşündüm yapmak isteyen olur mu benimle beraber yola çıksak 21 gun yapsak gün gün yazissak hem arkadaşlık yoldaşlık ederiz hemde birazda olsa toksinlerden kurtuluruz ne dersiniz 🤗🤗
bu bana cok agir geliyor yapmak istedim ama mumkun degil gbi.. o gun ogun atlasam ertesi gun bas agrim oluyor. herkes acisindan ne kadar saglikli bu durum.

bu bana cok agir geliyor yapmak istedim ama mumkun degil gbi.. o gun ogun atlasam ertesi gun bas agrim oluyor. herkes acisindan ne kadar saglikli bu durum.
Doğrudur gerçekten ilk iki gün çok ağır 3.cu günü atlatınca sanki birçok şey yemiş doymuş gibi hissediyorsunuz psikolojik bir durum oluyor işin aslı kilo vermekten ziyade nefisle iyi bir çatışma oluyor sanki manevi doyuyorsunuz tabiki herkes yapamıyor biz 10 kişi başlayıp en son 2 kişi kalmıştık 🤭😂

Canlarım siz cidden bu su orucunu yapacak mısınız yanlış anlamayın da bu resmen intihar beynimiz şekerle çalışıyor (bahsettiğim rafine şeker değil) ben 35 kilo verdim hiç ekmek yemedim saçlarım hala dökülüyor birazcik sagliginizi düşünün su tüketimi kesinlikle önemli ama 7 gün 3 hafta sadece su çok saçma ve s
SAĞLIKSIZ

Ben bir seferinde 36 saat açlık yaptım. Yani sadece su içtim. Diğerinde 48 yaptım. Daha fazla yapamıyorum.
Arkadaşim i f diyeti diyorlar ya. Aralıklı oruç. İki öğün beslenme. Bu şekilde kilo verenler video çekmiş. İyi vermişler. Bende kiloluyum. Aylardir aklımda zayıflamak var ve sürekli diyete gireceğim doye yiyorum. Sonuç olarak üst sinirimin 3 kilo üstüne de ciktim

Su orucu 21 gün riskli sağlığınızı düşünün...
Su orucu 36 veya 48 saate uygundur. Sağlığınızı düşünün siz 15 gün yaptınız diye başka bir bünye belki 1 gün bile zor dayanır.Ben 2 aydır diyetteyim 108 den 100 e düştüm kendi çabamla sporumla aç kalmadan bir daha düşünün

Merhaba Bnde yapmak istiyorum eşlik edecek olursa sevinirim ama bn başta 3 gün ile başlamak istiyorum

X