Silik çizgi hamile miyim?

20231026_180346.jpg
arkadaslar merhaba,bende de boyle bir silik mü desem hayalet mi desem bir cizgi oluştu.hastaneye de gidemiyorum bugun için.sizce bu durum nedir ,deneyimi olan arkadarslar cevap verebilir mi ,regl günüme 3 gün var su an

Merhaba yeniden kan testi sonuçlarım yeni cıktı daha . Bir bakar mısınız

Eklentiler

• IMG_7362.jpeg
    IMG_7362.jpeg
    41,9 KB · Görüntüleme: 278
  • IMG_7363.jpeg
    IMG_7363.jpeg
    53,3 KB · Görüntüleme: 300
5 üzeri gebeliktir sizde 6.1çıkmış değeriniz düşmezse hayırlı olsun hamilesiniz diye düşünüyorum

5 üzeri gebeliktir sizde 6.1çıkmış değeriniz düşmezse hayırlı olsun hamilesiniz diye düşünüyorum ben
Sağlık ocagındaki doktor da 5 üzeri olursa kadın doguma gitmen lazım dedi. Ben de genel kontrol için önümüzdeki hafta gitmeyi düşünüyordum zaten🌸

Hayırlı akşamlar arkadaslar bende 4 aydır deniyorum ama malesef gebelik oluşmuyor reglim düzensiz Dr gittim rahim içi olsun yumurtalıklar olsun herşey çok güzel bı engel yok yani ilk defa başka bir yol izledim çok tanınmış bir aktar var ve birçok insana yaptıklarıyla sifada bulunmuşlar 40 Ka yakın bitkiyi balla karıştırdı sabah akşam tok iç dedi birde çay verdi oglenleride onu iciyorum amacı rahimi temizlemek kalınlaştırmak yumurta verimini kalitesini arttirmakmis reglimin ilk gununden itibaren içmeye başladım ama şu durum kafamı karistiriyor bir bilginiz var mı ( Ekim 13 reglimin 1. Günü 3 gün sürdü akşamı temizdim korunmasız ilişkim oldu bir kez 18 ve 19 zu beyaz akıntım geldi ama yumurtlama günü. 22 Ekim biz 20, 21, 22 de yine birlikte olduk yani o dememki o akıntınin geldiği gün yumurtladim mi yada yumurtlamamin yaklastiginimi gösteriyordu şimdi 7 gün kaldı birdahaki reglime sağ kasığımda ara ara batma oluyor inceden bir sızı gibi bazende acaba bu sefer tuttumu çok merak ediyorum göğüslerimin etrafında ince bir sızı ve hafif dolgunluk var uçlarında bı d gisiklik yok bu belirtileri yaşayan var mı biraz uzun oldu şimdiden kusura bakmayın

Merhabalar. Ben iki defa kan testi yaptırdım ilk 6.1 cıktı 4 gün sonra tekrar yaptırdım 1.0 a düşmüştü. Ve hayatımda ilk defa tam 7 gün erken regl oldum. Sanırım kimyasal gebelik geçirdim farkında olmadan. Özel hastanede gideceğim bir doktor var ona gideceğim bu ay genel bir kontrol için. Sağlık durumum ise gayet yerinde kendimi iyi hissediyorum, normal bir adet dönemi geçirdim

IMG_5944.jpeg

Merhaba testleri sabah yapmıştım ama 5-10 dk bekledim hiç bir çizgi çıkmadı öğlen eve geldim silik çizgi hepsindede ve adetim 2 güng gecikti bu ne şimdi hemen testte çıkması gerekmiyor mu kuruma çizgisi olabilir mi

Herkese merhabalar
Bir konuda yardımınıza ihtiyacım var hanımlar, konu hakkında bilgisi, tahmini olanlar yanıtlarsa cok mutlu olurum✨
2 senedir evliyim ve hep korunarak ilişkiye girdik. Artık bebek düşünüyoruz. İlk kez Eylül 22 de korunmadan ilişkiye girdik. Adetim Ekim ayının 7 sine denk geliyordu ve düzenli adet gören biriyim. 30 eylülde tekrar korunmasız ilişkiye girdik. Ben de belirtileri sürekli okuyan biriyim o yüzden her şeye dikkat etmeye başladım. 4 ekimde lekelenme yaşadım daha önce hiç böyle bir şey olmamıştı. Kesin hamileyim dedim. Lekelenmem 3 gün sürdü kahvrengi hafif lekelenme. Adetim 3 gün gecikti ve 10 ekimde adet oldum. Demek ki hamile değilim dedim. Ama adetimden sonra 3 gün kahvrengi lekelenme oldu. Bu da ilk defa olan bir şeydi. Ben de bugün test yaptım (20 ekim) çünkü sürekli düşünmekten mi bilmiyorum ama vücudumda farklılıklar hissediyorum.Silik çizgi var emin olamadım doktora gitmeli miyim? Adetten önce inanılmaz huysuzluk göğüslerde hassasiyet bel sırt agrısı hatta tüm vücut ağrısı yaşadım. Normal kanamalı bir adet dönemi geçirdim ( 15 ekim ve 19 ekim tekrad ilişkiye girdik ama bunun testi etkileyeceğini sanmıyorum)
Merhaba bende de bu şekilde bir çizgi silik çıktı canım. Hızlı sonuç almak için devlet Hastanesi'ne git acil Dr larına bebek düşündüğünü ve aşırı kasık ağrısı yaşadığını söyle hemen gebelik testine alırlar. Zaten sonuçlar 2 saat içinde çıkıyor :) Ve yaşadığın belirtilerin aynısı bende de var dün hamile olduğumu öğrendim umarım sen de istediğin hayırlı haberi tez vakitte alırsın ❣️

Eki Görüntüle 3337212
Merhaba testleri sabah yapmıştım ama 5-10 dk bekledim hiç bir çizgi çıkmadı öğlen eve geldim silik çizgi hepsindede ve adetim 2 güng gecikti bu ne şimdi hemen testte çıkması gerekmiyor mu kuruma çizgisi olabilir mi
Merhaba umitlendirmek gibi olmasın ama sizin testte var gibi duruyor kuruma çizgisi 3 ayrı test yapmışsınız bence üçünde de aynı şekilde belirmezdi ve bu kadar net silik cizgi olmazdi diye dusunuyorum. Muhtemelen vae gibi bence kan verin ya da 2-3 gün daha bekleyip idrar testini yeniden yapın koyulaşma olduysa eğer kan testine gidersiniz.

Hayırlı akşamlar arkadaslar bende 4 aydır deniyorum ama malesef gebelik oluşmuyor reglim düzensiz Dr gittim rahim içi olsun yumurtalıklar olsun herşey çok güzel bı engel yok yani ilk defa başka bir yol izledim çok tanınmış bir aktar var ve birçok insana yaptıklarıyla sifada bulunmuşlar 40 Ka yakın bitkiyi balla karıştırdı sabah akşam tok iç dedi birde çay verdi oglenleride onu iciyorum amacı rahimi temizlemek kalınlaştırmak yumurta verimini kalitesini arttirmakmis reglimin ilk gununden itibaren içmeye başladım ama şu durum kafamı karistiriyor bir bilginiz var mı ( Ekim 13 reglimin 1. Günü 3 gün sürdü akşamı temizdim korunmasız ilişkim oldu bir kez 18 ve 19 zu beyaz akıntım geldi ama yumurtlama günü. 22 Ekim biz 20, 21, 22 de yine birlikte olduk yani o dememki o akıntınin geldiği gün yumurtladim mi yada yumurtlamamin yaklastiginimi gösteriyordu şimdi 7 gün kaldı birdahaki reglime sağ kasığımda ara ara batma oluyor inceden bir sızı gibi bazende acaba bu sefer tuttumu çok merak ediyorum göğüslerimin etrafında ince bir sızı ve hafif dolgunluk var uçlarında bı d gisiklik yok bu belirtileri yaşayan var mı biraz uzun oldu şimdiden kusura bakmayın
Merhaba bu yazinizi gordum yazmak istedim. Benimde yaklaşık 1 sene olacak geçen kasımdan itibaren gebelik düşünüyoruz arada 2 ay ramazan ayında ve bir de 1 ay daha düşünmedik yani toplam 10 ay oldu hala gebelik oluşmadı. Ağustos ayında hem adet gecikmesi hemde neden hamile kalamıyorum diye doktora muayeneye gittim ilk devlet hastanesine gittiğimde doktor hiç bi sıkıntının olmadığını söyledi alt muayene ve karından ultrasonla muayene oldum ikisinde de bi sıkıntı olmadığını her hangi bi sebep olmadığını söyledi. Üstünden zaman geçti hala adet olamayınca ben bi de evimin yakınında özel bi yer var oraya gideyim dedim doktor bende kist gördü kist icin mr çekildim neyseki basit kistmis yumurtalık kisti onda sıkıntı yok ama kist adeti geciktiriyormus tabi. Neyse doktor bi de hormon testi istedi hormon testi yapılınca değerlerimin yüksek olduğunu öğrendim fsh ve lh değerlerim yaşıma göre çok çok yüksek cıktı ve normal yolla gebe kalmamın imkansız olduğunu tüp bebeğe gitmemi söyledi. Ben kendimde her hangi bi sıkıntı olmadığını sanırken (meğer zaman kaybetmişim) diğer doktorda sıkıntı yok demişti zaten meğerse bu sebepten hamile kalamıyormuşum. Bende sizin gibi doğ biseyler aldım macun şeklinde onu kullanmaya başladım 2 aydır her hangi bi faydasını görmedim henüz ama en önce değerlerimin düşüp sonra hamilelik oluşursa diye hala bekliyorum belki bi mucize olur diye. Size tavsiyem muhakkak 2.bi doktora daha görünmeniz zaman kaybetmemeniz için muhakkak hormon testi yaptırmanız. (Benim bu kadar geciktirmemin sebebi benim bir evlâdım var yani normal yolla ilk aydan hamile kalmıştım bu da ikinci olacaktı ben o sebepten ne eşimde ne bende sıkıntı olmadığını düşünüyordum bi çocuğum olduğu için ve hemen normal yolla ici doktora vs gitmeden olduğu icin) bir de D vitamininize ve demire muhakkak baktırin onlarda gebe olmaya engel olabikiyor. Hormonla alakali bi sıkıntı yoksa bile muhakkak vitamin ve demirde sıkıntı varsa takviye ve ilaçla tamamlayın derim.

Selam herkese yeniden . Bugün yine test yaptım. Öğlen ama hiç su içmeden denedim. Eczacı da en iyi sonuc veren markalardan biri dedi Vex i denedim ama çizgi neredeyse görünmüyordu fotografta bile belli değil o yüzden sanırım yanlış alarm
Vex bende aylardır kullanırım hiç yanıltmadı beta 6 ve üzerini göstermişti kanda da kesinleştirdim

Merhaba silik çizgi testleri doğru çıktı şuan 7 haftalık hamileyim hcg 27,95 ile öğrendim hamileliğimi çok küçük olduğu için testler çok silik çıkmış allah isteyen herkese nasip etsin çok güzel duygular

Kızlar merhaba bir sorum olucak ben 2 kasım regl - 2 aralık regl oldum. Aralıkdaki 4 gün sürdü kahverengi başladı kırmızı oldu kahverengi bitti , bu ay günler değerlendirildi bugün regl ağrısı gibi bi ağrı yaşadım ve aşırı uykulu haldeydim , reglime 10 gün var??

X