SİLİK ÇİZGİ KIZLAR HAMİLE MİYİM

elcinc42

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2024
8
0
20
Merhaba kızlar eşimle 12 gün once beraber olduk reglime 5 gun var hafif kanamam geldi yerleşme kanaması mi diye test aldım silik çıktı bakabilir misiniz :)

Eklentiler

• IMG_0013.jpeg
    IMG_0013.jpeg
    65,6 KB · Görüntüleme: 154
Merhaba kızlar eşimle 12 gün once beraber olduk reglime 5 gun var hafif kanamam geldi yerleşme kanaması mi diye test aldım silik çıktı bakabilir misiniz :)
Test çok buğulu net bir foto atabilirmisiniz

Cok fazla idrarda bekletmissiniz sanirim o yuzden test farkli geldi bana cizgilerin yerleri de degisik bence yarin sabah tekrar yapin ins vardir😇
Aslında 5 saniye beklettim :) 5 dk icinde de bu cizgiler cikti ama emin olamadim cok de umutlanmak istemiyorum

Evde kaset test varsa bi tane ondan yapin bence cikmasi lazim varsa ama bu erken gebelik testlerinde sahte cizgi cok cikiyor malesef

12 gün çıkmışsa süper bişi helal olsun kız Allah kazasız belasız kucağına almaya nasip etsin inşallah

4 dk civarinda olustu banada garip geldi o yuzden emin olamadim erken gebelik testi yaptım 6 gun onceden sonuc verenlerden o yuzden mi acaba
Benimde geçen ay regla 4 5 gün kala yapmıştım erken gebelik pozitif çıkmıştı kan verdim negatif di o yüzden dedim başka test varsa emin olmak için bidaha yap yada adete az kalmış onu bekle inşllah vardır 😇

Canım çok teşekkür ederim inşallah ya umarım bosa heves yapmıyorumdur
Yok canım testin çıkmış senin net bir şekilde Allah kucağına alamaya nasip etsin bende bebek bekliyorum bugün leke gördüm acba ne için oldu bende onu anlamadım gitti

Kızlar bende bişey merak ediyor geç döllenmede impilatasyon kanaması adet gününden önce mi olur sonra mı olur olursa kaç gün sonra olur merakımı gideren birileri olur mu acep,🤔

X