Silik çizgi sizce hamile miyim?(görselli)

Merhabalar bu sabah uyanır uyanmaz test yaptım ilk idrarımla çünkü şüphelerim vardı ve adetim 2 gün gecikti hatta bugün gecikmesinin 3. Sabahı.
Sonuç bu şekilde çıktı. Ayrıca tekrar wcye gittim ve çok az akıntım vardı ancak rengi biraz koyulaşmıştı. Regl mi olucam hamile miyim anlamadım. Bir yorumunuz varsa bekliyorum teşekkürler.Eki Görüntüle 2880990
Tekrar yapın ama hamile olabilirsin büyük ihtimalle

Çok şaşkınım bugün daha iyi bir gebelik testı alıp yarın sabah tekrar ilk idrarla yapmayı düşünüyorum. Yine böyle çıkarsa kan testine gideceğim. Peki sizce bahsettiğim şekilde normalden daha koyu bir akıntının sebebi ne olabilir.
Muhtemelen var hiç idrarla uğraşmayın direk gidip beta verin sonra 2 gün arayla yükselmesine bakarsınız

Canım hayırlı olsun ne kadarlıkken ogrendın Hamile olduğunu benımde idrar testi bu sekil silik cıktı ama daha gitmedim doktora aklımda deli sorular
Merhaba benim de testim silik çıkmıştı beta 73 çıktı 4 haftalıkken öğrendim. Ben 1 hafta bekleyip öyle tekrar kan verdim. Cuma günü de ilk doktora gittim 6.5 haftalıkmış kalp atışını duyduk çok şükür

Merhaba benim de testim silik çıkmıştı beta 73 çıktı 4 haftalıkken öğrendim. Ben 1 hafta bekleyip öyle tekrar kan verdim. Cuma günü de ilk doktora gittim 6.5 haftalıkmış kalp atışını duyduk çok şükür
Benım beta 126.6 cıktı ama doktor bısı demedı hamılemıyım onu bıle bılmıom ne sevınebılıom nede uzulebılıyorum 2 kere idrar testi yaptım silik cıktı

Benım beta 126.6 cıktı ama doktor bısı demedı hamılemıyım onu bıle bılmıom ne sevınebılıom nede uzulebılıyorum 2 kere idrar testi yaptım silik cıktı
Beta 126 çıktı ise evet hamilesiniz 4 haftalık. Beta kanınızda şuan düşük olduğu için idrarda silik çıkması çok normal. Kan değeriniz yükseldikçe idrarınızda belirginleşecektir.

Canım benimde bebişimin kalbi durdu 9 haftalıkken🙄cok buyuk gecmiş olsun sanada.İnş biran önce sağlıkla bebişimizi kucagımıza almayı nasıp etsın🙏🏻
Sana da çok geçmiş olsun 🙏🏻 Elbet bir gün bizim de sağlıklı evlatlarımız olur. Umudu yitirmeyelim inşallah.

Şuan hamilesiniz ama beta hcg değerinizin kontrol edilmesi gerekiyor normal şekilde artıyor mu diye doktor tekrar kontrole çağırmıştır zaten sizi :))

X