Silik gebelik testi

Gulllkur61

Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2021
59
15
Arkadaşlar merhaba benim kafamı karıştıran bir durum var biz eşimle bir buçuk aylık evliyiz çocuğumuz olsun istiyoruz korunmuyoruz . Adet gunumden bir hafta önce kan geldi akıntıyla birlikte geçti ve üç gün sonra tekrar geldi geçti ikiside bı kerelik geldi hemen kayboldu . Sonrasında adet günüm geldi ve adet oldum ama bu ara kanlar geldiği zaman çok sancım oldu rahmime sanki bıçak saplanıyor gibiydi , ve iki gün boyunca herşey bana balık yosun gibi kokmaya başladı belim ağrıdı kan testini adetime iki hafta kala.belirti gösterip yaptırdım negatif çıktı dün akşam idrar testi yaptım ve çok silik bir çizgi belirdi yada ben tam anlayamadım resmin rengini koyultarak baktım sizde bakın sizce ne demek oluyor sabah tekrar test yaptım bu sefer pembe renk dağıldı komple testi adetliyken yaptım bugün beşinci günüm normalde iki gunum yoğun diğer dört gün azalarak devam eder ama bu ay üç gün yoğun geldi ve bı anda azaldı

Hayatiniza karismak istemiyorum. Ama doya doya cinselliginizi yasamak varken hemen bebek diye acele etmeye gerek var mi diye hatirlatmak istedim.

Evliliginiz otursun, esiniz iyi bir eş mi, iyi bir baba mı olur bunlari bi ölçün tartın.

Dünyanın bin türlü hali var. Esinize bir sey olsa ya da sizi aldatsa, ayrilmak zorunda kalsaniz ne olacak? mesleginiz var mi, paranız var mi? Bunlari düşünün taşının bence. Benden küçüksünüz. Bir abla tavsiyesi olarak görün.

21 yasinda, 1 buçuk aylık evli olup bebek bebek demek bana cok tuhaf geliyor. Bebek bir sürü sorun demek. Oturmamis bir evlilikte bebek ayak bagi olur sadece.

Ben 1 buçuk ayda evime alisamamistim daha. Bebek dusunmek aklima bile gelmezdi. Ustelik 21 yasinda da degildim.

Ben korunmanizi oneririm. Yine de sizin hayatiniz tabi.

Benim alışma konusunda bir sorunum olmadı herşey cok güzel Ve kendimi hazır hissediyorum siz benim yaşıma takılmayın tercih meselesi kimisi erken anne olmak isterken kimiside istemez yorumunuz için yinede teşekkürler

Arkadaşlar merhaba benim kafamı karıştıran bir durum var biz eşimle bir buçuk aylık evliyiz çocuğumuz olsun istiyoruz korunmuyoruz . Adet gunumden bir hafta önce kan geldi akıntıyla birlikte geçti ve üç gün sonra tekrar geldi geçti ikiside bı kerelik geldi hemen kayboldu . Sonrasında adet günüm geldi ve adet oldum ama bu ara kanlar geldiği zaman çok sancım oldu rahmime sanki bıçak saplanıyor gibiydi , ve iki gün boyunca herşey bana balık yosun gibi kokmaya başladı belim ağrıdı kan testini adetime iki hafta kala.belirti gösterip yaptırdım negatif çıktı dün akşam idrar testi yaptım ve çok silik bir çizgi belirdi yada ben tam anlayamadım resmin rengini koyultarak baktım sizde bakın sizce ne demek oluyor sabah tekrar test yaptım bu sefer pembe renk dağıldı komple testi adetliyken yaptım bugün beşinci günüm normalde iki gunum yoğun diğer dört gün azalarak devam eder ama bu ay üç gün yoğun geldi ve bı anda azaldı
Kan testi ver

Adetliyken neden test yapıp strese giriyorsunuz ki zaten adet olmuşsunuz. Yeni evlenmişsiniz adet döngünüzde ufak tefek değişiklik olacaktır. 3 gün yoğun 2 gün az felan bunlar bi belirti değil ki zaten adet olmuşsunuz. Vücudunuzda evliliğe alışmaya çalışıyor.. evliliğinizin tadını çıkartın..

X