Şimdi ne yapıcam?

Sinamekicin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2014
1
0
Merhaba. Bu siteye yeni üye oldum yani olaylar nasıl işliyor tam bilmiyorum ama bunu birine anlatmam lazım yıksa çatlıycam akıl almaya ihtiyacım var. Sorun sevgilim en baştan başlıyorum anlatmaya 2 sene üniversite sınavına hazırlanıyodum çıkışlarda arkadaşlarla oturduğumuz Kafe'de tanıştık bir arkadaşımın arkadaşıydı daha doğrusu o zaman ondan hoşlanıyodu o şekilde tanıştık aradan aylar geçti sohbetimiz iyice ilerledi hoşlanmaya başladım o da benden hoşlanıyodu neyse o bahaettiğim arkadaşım (eskiden hoşlandığı kız) la birlikte yanlarından ayrılıp yemeğe gittik sözü ona getirdi birbirinizden hoşlandığınız belli vs dedi bende biraz yok dediysemde sonunda kabul ettim hoşlandığımı. Konuştuk epeyce ben ona daha önce birileriyle çıktım ama hiç aşık olmadığımı söyledim ve o çocuğun aşık olabileceğim biri olduğunu ve bu yüzden de korktuğumu anlattım. Ama sonuç olarak o beni ikna etti aşk tan sevgiden kaçan bir korkakmısın dedi evet korkuyorum dedim incinmekten korkuyorum. O seni incitmez öyle biri diyil dedi de dedi.. Neyse yemekten sonra yanlarına gittik sözde o ağzını arıycak çocuğun konuştuklarımızı anlatmış. Akşama doğru arkadaşım sahile inelim diye tutturdu ve bizi yanlız bıraktı konuştuk biraz sonra lafa girdi eli ayağı titriyordu heyecandan beni ne kadar sevdiğini anlattı bana bende ona aşktan ne kadar korktuğumu söyledim ama inandım söylediklerine. Sonraki 3 hafta rüya gibiydi benim için merminin önüne atlardı o kadar diyim benle ilgili herşeye dikkat ediyodu 5 dk konuşmasak merakediyodu korkutodu endişeleniyodu bir şey olucaksa bana olsun diyodu hep karşıdan karşıya geçerken bile beni ters tarafta tutardı o kadar düşünceliydi benimde gözüm kör olmuştu bu ilginin sevginin ortasında ve ilk kez aşık olmuştum bu güzel günlerle birlikte sınavlar bitti yaz tatili iyice gelmişti artık ve o Didim deli yazlığına gidicekti haliyle kızlar da olucaktı orda az da kalmıycaktı 2.5 3 ay orda olucaktı bu durum ikimizin de canını sıkıyodu derken tatile gitmeden önceki gün bir şekilde o eve gittim ve birlikte olduk hağla bunu nasıl yapabildim anlamıyorum ama oldu bir kere ve o gün dünyamı başıma yıkıcam ikinci şokumsa o yatakta gözlerimin içine bakıp bitti demesi oldu ben ayrılmak istiyorum dedi bunu duyunca kalbim paramparça oldu beynimden vurulmuşa döndüm Tokat'ı bastım kalkmaya gitmeye çalışırken bana birden sarıldı ve ikimizde ağlamaya başladık ne olur gitme diyodu bana biran da korktum ondan saçmaladım ne yapıcamı bilemedim bu büyük bir şey dedi ve özür diledi bense ona inandım ama o lafı yutamadım kendimi ucuz kadınlar gibi hissetmeme neden oldu. Ertesi gün yazlığa gitti sürekli konuşuyoduk ama o lafın şoku vardı üstümde ister istemez ben ne yapıcam pisikolkjisine girdim ya bana bunu ben istemezsem gidersin der gibi haddini bildirmek için yaptıysa diye kurup durdum tüm gece ağladım bu sırada onu yeteri kadar aramamamdan ilgilenememden kısmanmıyor olsuğumu söyleyip duruyodu lakin o zamanlar çalışıyordum ve çok yoğun bir işim vardı pek ilgilenemiyordum zaten konularımızda iyice değişmişti o canım cicimler yine vardı ama olaya sex de dahil olunca açıkçası çokta konuşmaya istekli diyildim ona da hak veriyodum sonuçta bir erkek ve yazlıkta ortalıkta çırıl çıplak kızlar dolu bunla kalsa yine iyi eve çağıranları baştan çıkarmaya çalışanları da var işin içinde. Birazda onlardan uzak tutmak için sex içerikli konuşmalara hoşjma gitmesede katılıyodum aradan bir iki hafta geçti tercihler için geldi ve sıralarda yine birlikte olduk ertesi gün bereleri yazıcağımıza nereye gidiceümize karar veriyoduk tüm gün birlikteydik eğlenceli şeyler yaptık yanımızda çok samimi bir kız arkadaşımız vardı ismine A diyelim. Sonraki gün sevgilim aradı sesi boğuk boğuk geliyodu üzgünüm ayrıldık ben başkasına aşık oldum dedi ilk başta inanmadım şaka yaptığını düşündüm ciddi ciddi konuşmaya devam edince kim dedim A dedi telefonu ona verdi adımı söyledi özür dilerim biz aşık olduk dedi inandım o sinirle ağzıma ne gelirse söyledim o A ninda arkadaşı sevgilisini elinden almıştı o B or.. Gibi sende mi bana bunu yapıcaksın dedim bela okudum azıma ne gelirse söyleyip telefonu kapattım. Aradan 2-3 saniye geçti telefonum çalmaya başladı o arıyodu kapattım yine kapattım en sonunda ne var diye bağırarak açtım telefonu biz sana şaka yapmak istemiştik bu kadar ciddiye alıcağını düşünmedik diyerek bastırmaya çalıştı beni O kızın A olduğunu söylediğim an gülmen lazımdı dedi allem etti kullan etti ağzımdan girdi burnumdan çıktı ona güven medim diye yine beni suçlu çıkarttı aslında o an onu terketmeliydim konjşmamalıydım ama korktum hem ortada kalmaktan hemde onsuz olmaktan. O gün söylediği şeye inanmıştım tüm bu avanslarımın nedeni buydu kaybedicek bir şeyi yok diye dşünmüştüm ve böyle düşünmekten de haklıydım o gün akşam bizim evin oraya geldi Park'ta konuştuk ona anlattım o günü bana söylediğini düşündüklerimi anlattım özür diledi konuştuk en sonunda sarılıldık ve vedalaştık. Aradan aylar geçti yine onu ihmal ettiğimi tekrarlıyodu bana beni sık boğ Harran yanımda olduğunu hissettir diyodu sürekli ama ben pek beceremiyodum ufak tefek boşluklar oluşmaya başladı bir süre sonra konuştuğumuzdaysa konu normal başlıyo iki canım cicim sonra hop seks seıkarmadım yine ama bir noktada kavga ettik ve konuşmıycaz bu konuda diye anlaştık. 1-2 gün ne o bana Msj attı ne de ben ona kafamı dinlemek istiyodum sonra tekrar konuşmaya başladık ama kısa kısa naber gün nasıl geçti ben denize iniyorum şuraya gittim geldim çok nadir o uzun güzel konuşmalarımızdan oluyodu açıkcası ben de sıkılmıştım içten içe olmazsa da olmaz kimseye mecbur diyilim diyodum gerçi bunu baştan beri söylüyodum ama :) neyse istanbula geldi o aralar çok iyi konuşuyoduk 1-2 gün sonra ben geldim buluştuğumuz ilk gün sabah erken evden çıkmıştım dolaşırken küçük bir dükkana girmiştim orda gördüğüm şeyler çok hoşuma gitti aşk çeki vardı mesela seni ömür boyu seveceğime söz veriyorum yazıyordu imzalayıp veriyodun çok romantikti bana göre bir defter aldım çok güzel ilk sayfasına romantik şeyler yazdım iki tane boş kuyu vardı Çin mitolojisinde boş mühürlü kutulara dileğini fısıldarsan şansın o yönde açılırmış onu aldım bi de tabaka gördüm onu aldım güzelce paketledim süsledim. Ve beklediğim an aylardır görmediğim sevgilim geldi ama sinirli okul kaydı için fotoğraf çektirmiş fotoğrafçıya sinirli evden çıkarken babasına yolda şöföre derken çatlıyo sinirden oturdu biraz soluklansı sonra poşeti sordu sana dedim yüzünde gülücük oluştu birden açtı aldıklarımı görünce daha çok sinirlendi bir kaç gün önce paraya ihtiyacım var çok sıkışığım diyodu banada parana sahip çık diyip duruyodu ortak banka hesabı açıcdktık o hediyeleri görünce bunlara bide para mı verdin diye Söylenip durdu rezil etti herşeyi hevesim kursağımda kaldı onca şey arasından bi o tabakayı beyendi ama çok söylendi çok bozuldum belli de ettim kabahat seni düşünüp bir şey alanda dedim oysa sinirden dalga geçiyordu hağla çok kötü oldum farketmiş olucak ki hatasını anladı özür diledi ama o aşk çeki mevzusuyla tüm gün dalga geçti iğrenç bir filme gittik sonra sahilde oturduk çok romantik anlar geçirdik çok güzeldi sonraki gün de arkadaşımla kahve içmeye gittik pot kırdı bizim kız biz çıkmaya ilk başladığımız zamanlarda bir gün durup dururken benimle evlenirmisin demişti bende ımm neden olmasın demiştim aradan 5 dk geçtikten sonra kimliğimi istedi bende fotoğrafa bakıcak sansım sonra birden atağa kalktı hadi dedi gidelim nereye diye sordum nikah dairesine dedi ciddi ciddi bu gün evlenelim diyodu ben daha erken diye zorla oturtturmuştum yerine Eee hepimiz bayanız bunuda anlatmıştım arkadaşıma biraz pot kırdı sevgilimde aramızda olanları başkasına anlatmamı hiç istemez hatta en çok kızdığı şeydir neyse bir şekilde toparladım sonra bi gün çok hastalandım o günde konuşuyoduk çalıştığım yere gelicekti ben kötü olunca patronlarımda erken çıkmamı söylediler ve evime yakın bir yere bırakmayı teklif ettiler tamam dedim sevgilimede her zaman buluştuğumuz yere gelmesini söyledim buluştuğumuzda aramızda anlamsız bir mesafe vardı bi soğukluk normal iki arkadaş gibi ilk başta yeni gideceğimiz terlerden kayıttan o şehirlerden konuştuk sonra konuşucak konumuz bitti birden bana döndü ve bir soğukluk oldu aramızda farkındamısın dedi bası şeyler eskisi gibi diyil dedi farkettiğimi söyledim birlikte bir şeyler yapmak için bir banka geçtik birlikte müzik dinleyip söylüyorduk. Aramızdaki o mesafe git gide kapanmaya başlıyodu birlikte fotoğraflar çektik eğleniyoduk sonra birden konu langırtta geldi yenersin yenemezsin yakındaki bir alışveriş merkezinin oyun salonuna gittik tabi ki de ben kazandım :) 10-1 gibi bir skorla hemde :) alışveriş merkezinde dolaşırken kıyafet denemeye bir mazaya girdim orda ufak bir kaçamak yapmak istemiş bense biraz safça bir insan olduğumdan tam anlamadım istediği olmamış beyefendinin bunun üstüne ordan çıktık bana tirip attı söylendi ben langırt oynarız diye geldiğimizi sanarken bir şeyi kaçırmışım o da kıyafet de denetçisine lafı oldu evet bakarız bir şeylere demiştim biraz hınzır gülüşünden yaptı yalan ama çokta anlamadım ne yapıyım yolda Söylenip durdu bana oraya niye gittiğimiz belliydi falan diye özür diledim alışkanlık olarak Park'ta oturuyoruz ama aramızda 2 kişi daha oturur çok rahat ben ilk başta sana olan sevgim 20 üzerinden 200 dü ama şimdi anca 3-4 o nunda sebebi birlikte olmamız sana olan sorumluluğum yoksa çoktan gitmiştim beni sevdiğini önemsediğini hissettirmiyosun beni takmıyodum ben kaç ay orda yazlıktaydım beni orda ne tuttu yine ben sana sorumluluğum olduğu için ben tutup orda bir şey yapmadım zaten yapsamda ruhun duymazdı dedi kavga ettik konuştuk sonra bu durumu düzelticeğime söz verdim ilgiden bunaltıcağıma konuştuk sarıldık ağladık bir birinize yeniden şans verdik vs o gece ayrıldık konuşmalarımıza yeniden heyecan vermek canlandırmaya çalışıyodum ne kadar becerebildiysem çok geçmeden ameliyat olmam gerekti göz aneliyatı olduğundan pek konuşamadık ama ameliyatı bu verşembe oldum çıkınca ilk onu aradım konuştuk dünde yine ben aradım konuştuk biraz bu gün şe Msj attım dışardaydım işim var yurda dönünce Msj atarım sana dedi ardından aradım ne var dedi msjlarıma cvp vermediğin içinmerakettim dedim ama kalbim çok kırıldı ilk kez beni tersledi arkadasım car yanımda oturuyoruz dedi kim olduğunu sordum bir erkek ismi söyledi onun yanında benle niye konuşmuyosun dedim ve saygısızlık olur dedi ama beni tersliyodu sonrada akşam konuluruz diyip kapattı ardından uzun bir Msj yazdım onu ne kadar sevdiğimi kaybetmek istemediğimi kızdığımı içimden geçen her şeyi onu suçlamadan anlattığım bir Msj benden uzsklaşma dediğim içimde tuttuklarımı söylediğim uzun bir Msj attım hağla görmediği... İşte uzun lafın kısası bu olayları önemli yerlerini seçip anlatmaya çalıştım tam olarak anlatamasamda durum bu onu çok seviyorum kaybetmek istemiyorum yanımda olsa hiç bir sıkıntı yok ama aramıza mesafe girince sorunlar büyüyor içinden çıkılmaz bir hal alıyor ve ben ne yapacağımı bilemiyorum tek bildiğim onu çok sevdiğim ve bir şeyler yapmam gerektiği ama nasıl ? Daha ameliyattan çıkalı 3 gün oldu ve kendime dikkat etmem gerekiyo ama uğraştığım şeyler beni çok yıpratıyor... Bu yazdıklarımı okuduğunuzda lütfen yargılanayım bende biliyorum etik olmadığını ama doğru kime neye göre doğru dimi benim şuan yanlış ayıp günah gibi şeyler duymaya diyilde cidden adam gibi bir akla ihtiyacım var zaten ondan burdayım...

Owwwwww :KK57: datlum roman yazmışın yaaa. Bi özet gececek var mi?
şimdi arkadaşın bi sevgilisi olmuş
üniversite tercih zamanlarıymış çocugun evine gitmişler beraber olmuşlar sonra çocuk iş bittikten sonra ben ayrılmak istiyorum demiş kızda kalkıp gitcekmiş çocuk tutmuş şaşırdım bi an saçmaladım demiş
zaman geçmiş çocuk 2-3 aylıgına tatile gitmiş çocuk hep beni yalnız bırakma önemse filan diyomuş sonra cinsellik içeren konuşmaları olmuş...
çocuk dönmüş...
sonra kızın yakın arkadaşıyla çocuk konu sahibini arayıp biz birbirimize aşık olduk diye şaka yapmışlar...
yine bi gün avmye gitmiş anladığım kadarıyla çocugun soyunma odalarıyla ilgili farklı fantezileri varmış
çocuk seninle beraber olmasam çoktan gitmiştim umrsamıyorum havalarındaymış....
Yani bi ergenlik vakası...

Okurken yoruldum inan ki... Sana diyeceğim tek şey ilgili ol.. Çocukta demiş zaten diyeceğini.

Arkadaşım, anlattıklarını okuyunca, baştan bu çocuğa güvenmedim, bu çocuk seni kullanıyor gibi... böyle ne yapmaya çalıştığı belli olmayan adamlara çok güvenme :KK43: sonra çok üzülürsün...

X