Sinav kaygisi icin emdr

limonbanyosu

Sabır,bilgeliğin yoldaşıdır
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2018
2.059
629
Bugun psikologumla konusurken bana sinav gunuyle alakali senaryo yazmami istedi olumlu olumsuz her sey sonra bu senaryoyla alakali bir sey yapicaz dedi ne dedim titresimli bi makine ile calisicaz o gunu yasayacaksin dedi emdrymis adi ise yarayan var mi

Ailemden bunaldim arkadaslar cidden sinavla alakali ozellikle surekli bi oyle bi boyleler iyi puan alirsam benden iyisi yok kotu puan alirsam Allah benim belami versin cok bunaldim cok sikildim

Biraz daha sabredin yapacak birseyiniz yok bazi aileler oyle malesef iyi puan almaya calisin aileniz icin degil kendi geleceğiniz icin bunu bilerek calisin .bu sure zarfinda odanizdan cikmayin bari kimseyi muhatap almayin

Biraz daha sabredin yapacak birseyiniz yok bazi aileler oyle malesef iyi puan almaya calisin aileniz icin degil kendi geleceğiniz icin bunu bilerek calisin .bu sure zarfinda odanizdan cikmayin bari kimseyi muhatap almayin
Tesekkurler peki emdr hakkinda blginiz var mi psk. sordugumda yaptiran kisilerden ornek verdi gercekten yazdiklari sahneyi ayni sekilde birebir yasamislar

X