Sırt ağrısı ve nefes darligi yaşayan var mı

Happyyear34

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2019
413
118
Selam arkadaşlar. Sagliksal acidan fazlasiyla muzdarip olduğum bir konudan bahsediyorum. (Burada bisey bulamazsin doktora git diyenler) aylardir bircok doktora gittim araştırdım simdiden belirteyim. Pandemi doneminden beri 1 senedir süren nefes darlığı ve çarpıntı sorunum var. Bu nefes darlığı her zaman olmuyor bu arada zaman zaman oluyor olduğu zaman felaket yoruyor insani. Aksamuzeri basliyor genelde. Sonrasinda bir de sirt ağrısı yapiyor. Kan testleri olsun her seye baktırdım göğüs hastaliklarina gittim kardiyolojiye gittim panik atak dediler. Oysa ben sirt agrisi ve nefes darlığı ara ara yaşıyorum. Bunu bir türlü aşamadim. Bugun de calisirken bir den bire agzima kan tadi geldi. Bu durumu yine nefes konuma bagladim. Moralim cok bozuldu. Gerçekten kafaya takip duruyorum 🥺benimle ayni durumdan muzdarip olan veya fikri olan var mi?

Psikolog seanslarina basladim evet. Ilac kullanmıyorum. Ama yönetmeyi ogrendim diyebilirim. Birkac gun once gelen atagi daha rahat atlattim.
Anladim cok teşekkür ederim. Şu siralar ben de psikolog araştırıyorum. Umarim en kisa sürede atlatırız bu durumu. Peki siz hangi psikologa basvurdunuz? 🙏

X