Sırt ve boyun ağrısı için hacamat yaptıran varsa yazabilir mi lütfen?

Gerçekten mi ya inanılmaz boyun ve omuz ağrım var düzleşmeden dolayı gerçekten geçer mi bilmiyorum korkuyorum da kesik atıyolarmış acır diye

Gerçekten mi ya inanılmaz boyun ve omuz ağrım var düzleşmeden dolayı gerçekten geçer mi bilmiyorum korkuyorum da kesik atıyolarmış acır diye
kesik hic hiss etmiyosun bile sanki karinca isiriyo kidiklaniyosun sadece. benden hic cok kanda cikmadi ama ilk kez yaptirmama ramen bir yildir ara ara gidip gelen boyun agrim vardi sirtimda agriyodu oda azaldi

Bende yaptırmayı düşünüyorum 2 aydır pilates yapıyorum ağrılar için sırt ve boyunda çok ağrım var belli sebeplerden ötürü ama canıma tak etti neredeyse 2 senedir çekiyorum bu ağrıları

Teşekkür ederim sizede dönüş yaptığınız için
rica ederim. cok rahatsizsan eyer bir yilda uc kere hacamat yaptir bak nasil rahatliycan basimda cok agriyodu simdi basimda agrimiyo haftada en az iki kere agriyodu manevi faydalarida var hacamatin yaptir cok.iyi gelecek inşallah

rica ederim. cok rahatsizsan eyer bir yilda uc kere hacamat yaptir bak nasil rahatliycan basimda cok agriyodu simdi basimda agrimiyo haftada en az iki kere agriyodu manevi faydalarida var hacamatin yaptir cok.iyi gelecek inşallah
İnşallah yaptırıcam çorumda güvenilir bir hacamat yaptıran yer arıyorum

Bende yaptırmayı düşünüyorum 2 aydır pilates yapıyorum ağrılar için sırt ve boyunda çok ağrım var belli sebeplerden ötürü ama canıma tak etti neredeyse 2 senedir çekiyorum bu ağrıları
Bende sırt ağrısı, yanlarıma vuran ağrı, sol kol kürek arası, bursit ağrısı çekiyorum.

Plates topu aldım, egzersiz yapıyorum devamlı.
Bursit ağrısını gecirdim. Kalca kuvvetlendirici egzersizlerle, kolum da baya baya hatta gececek derece iyileşti. Boynumda iyi.

Fakat sırt ağrısından ağlıyorum.
Gecen ay 2 doktora gittim 2 ultrasona girdim sorun görülmedi. Ama dayanamıyorum.
Sizinde mi sırtınız bu şekilde.?

Eğer hacamat yaptırar iseniz mutlaka size fayda edip etmediğini yazarmasınız benimde aklima geldi gecenlerde hacamat sizin konuyu görünce…

Yanlız hacamat çok önemli bir işlemmiş manevi olarak özellikle akan pis kanla negatif enerji de çıkıyormuş, işin ehli birisi ve manevi yönünü bilen biri olmalı diyorlar.

Benim boyun düzleşmem sırtımda kifoz belimde lordoz var bu ağrılar beni bitiriyo resmen hamileliğimde bu yana çok daha arttı bende ağlıyorum ağrıdan pilatese gidiyorum ama faydası yok anlık iki üç gün bi rahatlama var sadece gidicem inşallah ...o zman size dönüş sağlarım

X