Günlük Kombinler Şişman ve kısa tesettür giyim

Kombin yarat, stilini oluştur, trendleri belirle, trendleri keşfet, stilini tasarla, tarzını paylaş, setlerini yarat, markaları takip et, kreasyonları keşfet, kombinlerini paylaş, moda grubunu oluştur, moda önerileri al, moda önerileri paylaş...

AyseLalem

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2019
373
175
Merhaba arkadaslar basliktan anladiginiz gibi hem sisman, hem kisa, hemde tesettürluyum günlük kiyafet olarak feraceden baska bisey giyemiyorum ne giycem ben bana tavsiyede bulunun ve gogus kismimda cok büyük. Boyum 149 kilom 84 tavsiyelerinizi bekliyorum. Mesela kap giymek istiyorum kendime göre bisey bulamiyorum. Zayiflama konusunda da bu aralar kararliyim 87 kiloydum simdilik 3 kilo verdim devam ediyorum.

Merhaba arkadaslar basliktan anladiginiz gibi hem sisman, hem kisa, hemde tesettürluyum günlük kiyafet olarak feraceden baska bisey giyemiyorum ne giycem ben bana tavsiyede bulunun ve gogus kismimda cok büyük. Boyum 149 kilom 84 tavsiyelerinizi bekliyorum. Mesela kap giymek istiyorum kendime göre bisey bulamiyorum. Zayiflama konusunda da bu aralar kararliyim 87 kiloydum simdilik 3 kilo verdim devam ediyorum.
Sizin yerinizde olsam dikis makinesi alir dikis dikerdim. Beğendiğim şeyleri kendi bedenime uyarlardim. Ben de buyuk bedenim hicbir sey bulamıyorum icime sinen.

Göğüsten açılan tunikleri ve penye salaş pantolonları denediniz mi? Hani takım gibi olanlar var?

Benden bir kaç santim kisasin aynı kilodayuz çok güzel seyler var nette baksana 🤗

Göğüsten açılan tunikleri ve penye salaş pantolonları denediniz mi? Hani takım gibi olanlar var?

Ya evet ama onlar yapisiyor katlara ve hep hamile goruntusu oluyor bu ara ayrobin kumas pantolon aldim yazin uzerine de ayni kumastan gomlek tril tril yapismiyor güzel duruyor en azindan derli toplu duruyor uzerimde yikayip yikayip giydim yada bana olanin her rengini almak lazim

1. sınıf kumaş ve sınırsız büyük beden modeli ... adresinden incelebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
X