Sivaslı Canlar

Karayip

♥ Daha Güzel Olacak ♥
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2017
826
1.157
:KK54: Merhaba Kızlar :KK54:
Sivas'ta Yaşayan veya Sivas'lı olup Başka İlde Yaşayan Arkadaşlarla Tanışalım Dedim ve Bir Topik Kurmaya Karar Verdim :)

Sohbetimiz Muhabbetimiz Olur :kahve:
Her Konuda Fikir Alış Verişi Olur :sus:
İndirimleri Haberdar Ederiz :halay:
Bilmediğimiz Yerleri Danışırız:KK76:

Güzel Şeyleri Paylaşırız
:-)

:KK19: Ve Daha Birsürü Şey :KK19:

SİMDİDEN HOŞ GELDİNİZ DİYOR İYİ SOHBETLER En Büyük TÜRKİYE DİLİYORUM En Büyük TÜRKİYE

Son düzenleme:
Burda Sivas doğumluyum, İstanbul'da yaşıyorum. Gitmesem de, görmesem de Sivas'lı olmaktan gurur duyuyorum...
Hoş geldin. Biraz geç gördüm kusura bakma. Bir ara giremedim o sırada bildirimler kaybolmuş demekki. Zaten Sivas'tan çok İstanbul'da Sivaslı var :KK70: bizimkiler de hep orada. :KK70:

Merhabalaar bende sivaslıyım ama 4 yıl önce evlenince ilçede yaşamaya başladım eşim buraya atandığı için aşırı zor geliyor burada çok yalnızlık çekiyorum size anlatamam 1 tane bile arkadaşım kimsem yok acayip yalnızlık çekiyorum bebek de yok okul yok iş yok komşu yok off of

Merhabalaar bende sivaslıyım ama 4 yıl önce evlenince ilçede yaşamaya başladım eşim buraya atandığı için aşırı zor geliyor burada çok yalnızlık çekiyorum size anlatamam 1 tane bile arkadaşım kimsem yok acayip yalnızlık çekiyorum bebek de yok okul yok iş yok komşu yok off of
Merhaba...
Kendinizi yalnız hissetmenize üzüldum..Oturduğunuz yerde kimse yok mu komşuluk edecek, ya da eşinizin arkadaşlarının aileleriyle tanıştınız mı? Mutlaka bir yolu vardır çevre,arkadaş edinmenin..

Merhaba...
Kendinizi yalnız hissetmenize üzüldum..Oturduğunuz yerde kimse yok mu komşuluk edecek, ya da eşinizin arkadaşlarının aileleriyle tanıştınız mı? Mutlaka bir yolu vardır çevre,arkadaş edinmenin..
geç gördüm kusura bakmayın tanıştığım insanlar var ama çoluk çocuk çok yoğunlar ve kimi görsem aynı şeyden yakındılar bu ilçe de bu apartmanda hiç komşuluk yok diye taşındım yine aynı benim de çocuk yok iş yok okul falan hiçbişey yok bomboşum ve çok yalnızım kahveye falan çağırıyorum ama kimse de sıkı komşuluk yok kahvaltı ya da gün yapalım denildi hiç ses seda yok buradan gidene kadar bu düzen böyle kalacak anlaşılan sıktıysam kusura bakmayın nolur halk eğitim örgü kursuna başvurdum kurs bile açılmadı talep az olduğu için ıssız yapayalnızım anlayacağınız

Günaydın E evdekimalzeme
Estağfurullah sıkılmaķ ne demek? Bilakis memnun oldum yakın görüp dertlestiginize..
Komşuluk olayına şaşırdım. Bizim insanlar sever hatta yeni geleni merak edip koşarlar.. soğuk insanlar demek ki, ya da daha önce komşuluk ilişkilerinde sorun yasadilarsa temkinli davranıyor olabilirler..
Iyi tarafından bakın. Kendinize daha çok vakit ayirabilir, yeni hobiler bulup kendinizi gelistirebilirsiniz.
Eşinizin okulunda yapabileceğiniz bir iş yok mu size göre. Anasiniflarinda yardımcı anneler var galiba. Ya da okul etkinliklerine katkıda bulunabilirsiniz. Sosyal dernek ya da vakıf varsa oralara katılıp faal olabilirsiniz.. veya bulunduğunuz ilçede bir işe de girebilirsiniz..
Belki tanisaniz sevmeyeceginiz insanlardır komsulariniz..
Kendinize çok sorun yaparsanız, daha çok büyür gözünüzde yalnızlık..
Canınız sıkılınca bana da yazabilirsiniz..Belki bir yardımın dokunur.

Merhaba, ben de burdayım 1.5 senedir. Ama hala alıştım sayılamaz. Yaz dışında kendime göre vakit geçirebileceğim hiç bir yer bulamıyorum. Açıkçası ev ve iş dışında pek dışarı çıkmıyorum burdayken. Etkinlik, mekân, alışveriş her türlü öneriye açığım.

Merhaba başlığa bayadır yorum yazılmamış. ben hem sivaslıyım hem sivasta yaşıyorum. Herkese selam olsun.

X