Saç Rengi ve Saç Boyama Siyah Boyalı Saçımı Evde Açtım - Yardım İstiyorum :( (Fotoğraflı)

bikedigordumsanki

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2014
42
6
34
Kızlar selam; bi kaç gün önce duygusal boşluğa düşüp kendimi marketten açıcı alırken buldum.:21:

Benim kendi saç rengim siyah ve baya esmer tenliyim. Ama senelerdir siyah saçtan o kadar sıkıldım ki hep bi ışıltı bi kaç ton daha açık istiyordum. Saç diplerimden beyazlar çıktıkça bi ara siyah boyayla önleri kapatmıştım.Ama baya oldu o siyahlar baya uzadı.Çok eskiden boyadığım siyah boya da baya aktı gitti.Yani gitmiş ben açıcı kullanınca farkettim.
Sonuç olarak saçımın ortası siyah dipleri kahverengi( sonra kahverengi boyayla diplerimi kapamıştım) uçları da kendi saç rengim yani siyahtı. Bütünlük siyah görünüyordu :confused:
Saçlarımın aşama aşama hali bu şekilde:KK42:
SAÇ BOYAMA.jpg

2. VE 3. fotoğraf Palette Ultra Yoğun Açıcı ile açılmış hali.
34480643_large.jpg

Şu anda pişmanım siyahtan döndüğüme, çok değil ama biraz yıprandı haliyle saçlarım.İnceldi.Bununla açtım tabi saçlarım 3 renk oldu
-dipler açık (kendi saçım)
-orta koyu olan yerler (siyah boya olan yerler)
-uçlar çok eskiden boyanmış boya kalmamış hali

2 Kutu Palette acıcı ile açtıktan sonra saçlarımı 2 kutu koyu kumral ve 1 kutu küllü kumral karıştırıp boyadım. Aslında uçlardaki renk fena olmadı ama böyle gezemezdim.2 gün sonra bi arkadaşımın tanıdığı kuaföre renkleri dengelemesi için gittim.Sadece siyah olan yerleri açtı ama hiç istediğim ton küllü kumral olmadı.Son hali at kuyruğu olan.At kuyruğu yapıp geziyorum saçımı hep.Çünkü dipler açık kaldı.Nişanlım beğenmedi siyah yap diyip duruyo :KK47:

ŞİMDİ BEN BU AŞAĞIDAKİ RENGE ULAŞMAK İÇİN NE YAPMALIYIM? Ne ile boyamalıyım?Kaç kere boyamalıyım? Önerilerinizi bekliyorum.

Benim istediğim tonlar şunlar olabilir.
İSTENİLEN RENK NUMARA.jpg

bu renk küllü diye biliyorum.Kuaförlere pek gitmem o yüzden renkler hakkında pek fikrim yok.Diyosanız ki bunlar hemen olmaz.Direk bu şekilde de olabilir.
HİÇ OLMADI.jpg

Kızlar bana bi akıl verin.Evde kendim boyayıp 7-8-9-10 u hangi boyayla yapbilrim mesela?
sonra üstüne 1-2-3-4-5 gibi bişiler yaptrabilir miyim kuaförde.

Bir de İSTANBUL ANADOLU YAKASI KUAFÖR önerisi istiyorum?:KK37:
Cevaplarınızı sabırlsızlıklaaaa bekliyorum öptümmm:KK25:

X