Göz Makyajı siyah far

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

hayat777

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2017
474
76
merhaba...
ben gözüme kalem veya eyeliner kullandığım zaman çok çabuk akıyor
onun yerine siyah far kullansam mı diye düşündüm de acaba hiç kullandınız mı ve tavsiye edeceğiniz marka far mı

Kalemi göz içine çekiyorsanız aynı sorunu ben de yaşıyorum anında akıyor.
Eye liner ve dip liner olarak Golden Rose olanı kullandım akma yapmıyor, ve sürmeden önce pudra sürüyorum.
Onun yerıne sıyah far olsa bu sefer cok bulasır bence.

Kalemi göz içine çekiyorsanız aynı sorunu ben de yaşıyorum anında akıyor.
Eye liner ve dip liner olarak Golden Rose olanı kullandım akma yapmıyor, ve sürmeden önce pudra sürüyorum.
Onun yerıne sıyah far olsa bu sefer cok bulasır bence.
bende öyle deneyeyim bende maybeline tatto jel eyelinerı almayı düşünüyordum denemek için
yüzüm yağlı olduğu için biraz da ondan da akıyor
bende göz kalemini göz içine çekince çok seviyorum :)

Evet makyajdan önce pudra veya baz sürmek iyi oluyor sabit kalıyor.
Madem konu açıldı , Yağlı cildiniz varsa temizleyici olarak ne kullanıyorsunuz bilmiyorum ama ben Nivea detoks köpük temizleyici kullanıyorum, haftada ıkı kez sıyah maske yapıyorum, her aksam da soguk gül suyu fıslatıyorum, krem olarak da bade naturel kullanıyorum.
Bayagı dengeye geldi yüzüm tavsıye ederım.

Beaulis, flormar, note, rimmel london. max factori loreal, maybeline , flormar, vs. daha aklıma gelmeyenlerde vardır
Herkeste akmayıp sizde nasıl akıyor ki? Waterproof ürünler deneyin bir de.
Fardan istediğiniz sonucu alamazsınız yani liner gibi olmaz.

merhaba...
ben gözüme kalem veya eyeliner kullandığım zaman çok çabuk akıyor
onun yerine siyah far kullansam mı diye düşündüm de acaba hiç kullandınız mı ve tavsiye edeceğiniz marka far mı
Canım kalem rimel ve eyeliner olarak waterprof yani suya dayanıklı olanlar var benim yakın arkadaşım da seninle aynı sorunu yaşıyor sürekli akıyor diye bir sürü ürün denedi ama essence markasının waterprof ürünlerini denedi ve uzun süredir de çok memnun hatta rimellerini bende kullandım kıl bazlı ürünler kirpikleri de olduğundan gür gösteriyor kesinlikle öneririm ikimizde sadece bu markaya takıntılı kaldık desem yeridir

Canım kalem rimel ve eyeliner olarak waterprof yani suya dayanıklı olanlar var benim yakın arkadaşım da seninle aynı sorunu yaşıyor sürekli akıyor diye bir sürü ürün denedi ama essence markasının waterprof ürünlerini denedi ve uzun süredir de çok memnun hatta rimellerini bende kullandım kıl bazlı ürünler kirpikleri de olduğundan gür gösteriyor kesinlikle öneririm ikimizde sadece bu markaya takıntılı kaldık desem yeridir
çok teşekkür ederim deneyeceğim

X