Siz hiç boşanmayı düşünmezken eşiniz tarafından terkedildiniz mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ailesi yapıcı oldu. Evi de 3+1 tutmuşlar. Gittiğimde sarıldılar bana. Bekledikleri sadece bir kere de olsa benim yapıcı olmammış. Hep ben yıkıcı taraftım cünkü. Konuşuldu anlaşıldı tabii hala içim buruk kırık dökük. Ama yapmam gerekiyordu bunu

Ailesi yapıcı oldu. Evi de 3+1 tutmuşlar. Gittiğimde sarıldılar bana. Bekledikleri sadece bir kere de olsa benim yapıcı olmammış. Hep ben yıkıcı taraftım cünkü. Konuşuldu anlaşıldı tabii hala içim buruk kırık dökük. Ama yapmam gerekiyordu bunu
Barıştınız mı yani? Eşiniz ne diyor ailesinden ziyade?

Eşiniz boşanmayı düşünürken ailesinin yapıcı olması ne kadar etkili olacak ? Eşiniz nasıl davrandı gittiğinizde?

Eşim benim ona her tartışmada yaptıgımı yapmak istemiş aslında. Sevgisizlikten değilmiş davranışları görünce sarıldı ağladı bir kere de senin bana adım atmana ihtiyacım vardı dedi. Senin 10 yıldır her tartısmamızda bu noktalara getirmen beni yormuştu bir kere de sen hisset anla ve yapma artık böyle dedi.

Eşim benim ona her tartışmada yaptıgımı yapmak istemiş aslında. Sevgisizlikten değilmiş davranışları görünce sarıldı ağladı bir kere de senin bana adım atmana ihtiyacım vardı dedi. Senin 10 yıldır her tartısmamızda bu noktalara getirmen beni yormuştu bir kere de sen hisset anla ve yapma artık böyle dedi.

Bu arada eşim iner inmez bana sarılıp ağladı. Hala inanamıyorum sen bana adım attın rüyada gibiyim diyor :KK43:
Çok şaşırdım😐 gerçekten o kadar insanın sizi yola getirmek için çocuk gibi oyun oynadığını mı düşünüyorsunuz? Şakaysa hiç komik degil ciddiyse çok komik 🤦🏻‍♀️ hadi sizi yola getirmek istedi de aramadı ya çocuklarını 15 gün neden aramadı, daha dün mesajla boşanmak istiyorum demedi mi bu adam ? Çok ilginç gerçekten . Eğer gerçekten sizi yola getirmek için böyle bir organizasyona giriştilerse insanları aşırı bezdirmiş olmanız lazım. Bundan sonra daha dikkatli olun dilerseniz.

Bitirmeyi zaten göze almış söyledikleri ve eylemleri zaten o yöndeydi. Benim adım atacagımı ummuyormus bile

Ben ilk mesajımda başkası var yok takılmayın demiştim. Hatta olmadığını düşünüyordum.

Son mesajınız bana da var dedirtti. Hayatın olağan akışında sen bana adım attın diye ağlamaz kimse. Planı bozulmuş, kürkçü dükkanına dönmüş tilki ağlaması o.

Her halükarda tetikte olmanızı öneririm.

Bu arada eşim iner inmez bana sarılıp ağladı. Hala inanamıyorum sen bana adım attın rüyada gibiyim diyor :KK43:
Alla alla bu kadar mı katıydınız esinize karşı?
Benim pek aklıma yatmadı bu durum açıkçası.
Boşanma konusunda ciddi ama değil mi, ev tutmuş sonuçta. Siz adım atmasanız çocukları da görmeyecek sekilde hayatınızdan çıkacak mıymış bir mesajla?

yine de cocuklarini 1 kere bile arayip sormadigi gercegini degistirmiyor size sarilip aglamasi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X