Sizce adet mi yerleşme mi?

SelennHos

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2021
13
1
28
Merhabalar. Bir yanlışlık sonucu 8 saat içinde ella kullanmak zorunda kaldım. Yumurtlama günüme yakındı ve yüksek hamilelik riskim vardı. Şuan tahmini adetime 1 gün var. Dün gece kahverengi çok az bir kanamayla kan gelmeye başladı fakat sabah uyandığımda ağır kramplar da mevcuttu. Bugun sabahtan öğlene kadar bir pedin yarısı kadar kan geldi pedime ve peçeteye baktığımda da rengi aşağıya ekliyceğim resimdeki gibi görünüyor. Sizce bu adet kanaması mı yoksa yerleşme kanaması mi. Rengi bazen değişiyor yoğunluğu da öyle.

Merhabalar. Bir yanlışlık sonucu 8 saat içinde ella kullanmak zorunda kaldım. Yumurtlama günüme yakındı ve yüksek hamilelik riskim vardı. Şuan tahmini adetime 1 gün var. Dün gece kahverengi çok az bir kanamayla kan gelmeye başladı fakat sabah uyandığımda ağır kramplar da mevcuttu. Bugun sabahtan öğlene kadar bir pedin yarısı kadar kan geldi pedime ve peçeteye baktığımda da rengi aşağıya ekliyceğim resimdeki gibi görünüyor. Sizce bu adet kanaması mı yoksa yerleşme kanaması mi. Rengi bazen değişiyor yoğunluğu da öyle.
Yüksek ihtimal adet kanaması yerleşme kanaması miktarı ve rengi farklı olur daha az ve daha koyu

Yerleşme kanaması canlı kırmızı olmaz soluk pembe ya da kahverengi olur bildiğim kadarıyla ve az miktarda çamaşırınıza bulaşacak şekilde olur ped falan dolmaz

Yüksek ihtimal adet kanaması yerleşme kanaması miktarı ve rengi farklı olur daha az ve daha koyu
Anladım çok teşekkür ederim 3 gündür devam ediyor kanamam ama ilaçtan az geliyor diye düşünüyorum, gece sabah uyandığımda ped değiştirmeme gerek oluyor ve minik minik kan pıhtıları da var kanımda. Adet kanamasıdır diye düşünüyorum sizin bir bilginiz var mı?

Yerleşme kanaması canlı kırmızı olmaz soluk pembe ya da kahverengi olur bildiğim kadarıyla ve az miktarda çamaşırınıza bulaşacak şekilde olur ped falan dolmaz
Teşekkür ederim ilacı kullanmama rağmen erken kan geldiği için endişeleniyorum ve bildiğim kadarıyla yerleşme kanaması da erken oluyormuş. O yüzden korktum ama zaten çok açık kahve şeklinde başlayıp bu renge döndü ama kanama şuan az strese ve ilaca bağlıdır diye düşünüyorum şuan

Aynı şekilde Bnmde öyle bnm adetim 9 gün gecikti beta hcg 2.0 çıktı 2 gün sonra leke keldi sadece peceteye sürünce çıkıyordu ertesi gün fazla oldu ama sonra azaldı hiç yok denilecek şekilde rengi soluk pembe bir de halen devam ediyor

Aynı şekilde Bnmde öyle bnm adetim 9 gün gecikti beta hcg 2.0 çıktı 2 gün sonra leke keldi sadece peceteye sürünce çıkıyordu ertesi gün fazla oldu ama sonra azaldı hiç yok denilecek şekilde rengi soluk pembe bir de halen devam ediyor
Benim pedimin yarısını doldurduğum günler de oldu. Suan bitti 4.günde koyu kahverengiye dönüştü. Kanamam kesilince dün ve bugün evdeki erken gebelik testlerini yaptım negatifti sonuç sizin durumunuz ne

Benim pedimin yarısını doldurduğum günler de oldu. Suan bitti 4.günde koyu kahverengiye dönüştü. Kanamam kesilince dün ve bugün evdeki erken gebelik testlerini yaptım negatifti sonuç sizin durumunuz ne
Benmde kanamam normalde çok olur bir acayiptirki bu ay olmadım bile kan rengi kahverengiydi evde normal test yaptm ama negatif kanamam devam etmiyor doktorada haftaya gitmeyi düşünüyorum

Selaam kızlar. Bende bat 13 günlerimi güzel değerlendirdim aslında, battan neredeyse 10 gün önce belirtilerim yogundu gögüsler şiş, kahverengi, sık tuvalet, uyku vs. test yaptım 6 gün kala negatifti. Bugün 4 gün kalmıs oluyor bi kaç gündür kasık ağrım var bel, bas agrım, gögüslerimdeki hassaslık hıc gecmedi. az önce agrıyla pembe bi leke geldi. acaba yerlesme mı, regl mi oluyorum?

X