Sizce cok mu takintiliyim guzel anneler

Çok teşekkürler haklısınız kizim herseyi erken yaptı aslında belkide beklentim bu yüzden bu kadar yüksek inşallah ben evham yapıyorum dur oğlumu sağlıkla buyuturum inşallah
Benim 9 aylık kızım öyle baybay vs bilmiyo mesela 😄 hatta emeklemiyo ama hic gerimi diye dusumedim. Ilk cocukla daha cok ilgileniliyor belkide ondan onde gibi oluyo. Sagikla buyutun

Benim 9 aylık kızım öyle baybay vs bilmiyo mesela 😄 hatta emeklemiyo ama hic gerimi diye dusumedim. Ilk cocukla daha cok ilgileniliyor belkide ondan onde gibi oluyo. Sagikla buyutun
Sizde sağlıkla büyütün inşallah bizimki emekleme cabasi gösteriyor ama daha yok kizim 9.ayina yakın emeklemisti ama her cocuk emeklemiyor bazıları direkt yürüyor

Bebeginiz babildamaya başladımi başladıysa ne zaman başladı çok tatlı oluyorlar bababa dedede derken dört gözle bekliyorum o günü

Bebeginiz babildamaya başladımi başladıysa ne zaman başladı çok tatlı oluyorlar bababa dedede derken dört gözle bekliyorum o günü
Dede diyor bazen 8. Ayda baslamis olabilir baba da bir kac kez dedi. Aynen dillendikce tatli oluyolar

X