Sizce hamile miyim?

babybaby88

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2021
36
14
36
Merhaba kızlar. BAT ım 30 mart. 24 mart günü sabahı çok hafif lekeleme oldu. Adet oluyorum sandım ama devamı gelmedi. Aynı gün hafif sinirlilik dışında bir belirtim olmadi. Ertesi gün de sol kasığımda batmalar oldu ve göğüslerim dolgunlasti. Ben bu durumu yerleşme kanaması olduğunu düşünerek heyecanla kan testine koştum ama negatif çıktı yani testi kanamanın ertesi günü yaptım. Çok erken yaptığımı söyleyenler var ve o şekilde de okuyorum. Benzer durumu yaşayanlar yardımcı olabilir mi?

Belirtilet hamilelik gibi ama yine de tam emin olamayız,test için erken olabilir bence 2 3 gün sonra tekrar test yapın bazen geç döllenme oluyo testte geç çıkıyo

Merhaba kızlar. BAT ım 30 mart. 24 mart günü sabahı çok hafif lekeleme oldu. Adet oluyorum sandım ama devamı gelmedi. Aynı gün hafif sinirlilik dışında bir belirtim olmadi. Ertesi gün de sol kasığımda batmalar oldu ve göğüslerim dolgunlasti. Ben bu durumu yerleşme kanaması olduğunu düşünerek heyecanla kan testine koştum ama negatif çıktı yani testi kanamanın ertesi günü yaptım. Çok erken yaptığımı söyleyenler var ve o şekilde de okuyorum. Benzer durumu yaşayanlar yardımcı olabilir mi?
İlişkiden 15 gün sonra beta yükselmeye başlar benim bildiğim ..30 martı bekleyin adetinizde gecikme olursa tekrar kan verirsiniz

Yumurtlamadan sonra 10-12. Gün kanda çıkacağı bilgisine ulaştım canım yani regle 4 ya da 2 gün kala ben de test yaptırsam diye düşünüyorum

Canım bence erken yapmışsın testini ben adetim geçtikten bir gün sonra yaptım silik çıktı 4 gün bekledim sonra yaptım koyu iki çizgi çıktı bence bı hafta bekle eğer adet olmazsan vardır inş bebiş bu arada ilk mi 😊🥰

Canım bence erken yapmışsın testini ben adetim geçtikten bir gün sonra yaptım silik çıktı 4 gün bekledim sonra yaptım koyu iki çizgi çıktı bence bı hafta bekle eğer adet olmazsan vardır inş bebiş bu arada ilk mi 😊🥰
Ay inşallah ya😇🙏 ben ikizler burcuyum da inanılmaz sabırsızlık işte..🙈 Evet bu ilk olacak...🥰

Hayırlı olsun Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.🥰 Sizin döngünüz kaç gündü?

Benim 24 gün de acaba kısa olunca mi adet geçmesine kadar beklemek zorunda kalıyoruz döngüsü uzun olanlar adet gününe gelmeden öğrenebiliyor yorumlardan gördüğüm kadariyla
yumurtlama dönemi ile ilgili mesela benimki 28 günse adetin 12 veya 13. Günü yumurtlama oluyo sizinki 24 se yumurtlama daha erken olur aslında bildiğim kadarıyla

X