Sizce hamile miyim?

yasemenn2

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2021
22
3
Pazartesi günü sistit için doktora gittim ve beta değerim 11,80 di doktor tekrar gelmem gerektiğini söyledi ama net bir şey demedi.Bugün hamilelik testi yaptım ve silik ama görünür bir şekilde ikinci çizgi var. İlk hamileliğim olacak o yüzden sabırsızım sizce hamile miyim?:110:

Pazartesi günü sistit için doktora gittim ve beta değerim 11,80 di doktor tekrar gelmem gerektiğini söyledi ama net bir şey demedi.Bugün hamilelik testi yaptım ve silik ama görünür bir şekilde ikinci çizgi var. İlk hamileliğim olacak o yüzden sabırsızım sizce hamile miyim?:110:
Beta 5 üzeri hamilelik. Bence hamilesin. Doktor kimyasal ihtimalinden dolayı net konuşmamıştır bence. Değerin artışını takip edecek.

Hamilelik testi yapmanıza gerek yok. Betaya göre gebelik var. Ama sağlıklı bir gebelik olup olmadığının izlenmesi gerekir. Bu süreçte tek şey sabır. 🤗 bekleyin.

Beta 5 üzeri hamilelik. Bence hamilesin. Doktor kimyasal ihtimalinden dolayı net konuşmamıştır bence. Değerin artışını takip edecek.
teşekkür ederim beni de en çok kimyasal ihtimali korkutuyor yaşım genç ama hayal kırıklığı olur diye :KK43:

teşekkür ederim beni de en çok kimyasal ihtimali korkutuyor yaşım genç ama hayal kırıklığı olur diye :KK43:
Olmaz inşaallah stres yapma her gebelikte kimyasal ihtimali var ama çok düşük ihtimal. Bu ihtimali düşünüp yorma kendini☺️

Hamilelik testi yapmanıza gerek yok. Betaya göre gebelik var. Ama sağlıklı bir gebelik olup olmadığının izlenmesi gerekir. Bu süreçte tek şey sabır. 🤗 bekleyin.
Aslında yarın tekrar randevum var ama ilk olunca sabırsızlık hat safhada oluyor sanırım bekleyemedim :dua:

Kızlar Bi arkadaşm için soruyorum aşılamadan 10 gün snra test yapmış ve 3 dk beklemiş çıkmayınca bırakmış balkona içeri gitmiş Bi yarım saat snra gittiğinde çok silik bir şekilde bu çizgiyi görmüş hamile mi acaba 🤔

Eklentiler

• IMG-20210421-WA0003.jpg
    IMG-20210421-WA0003.jpg
    35,6 KB · Görüntüleme: 30
Sistit başlı başına hamilelik belirtisidir. Zaten hamilesiniz. Umarım sağlıklıdır 🥰

Sizce hamilemiyim

Eklentiler

• Screenshot_20210421-013407_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20210421-013407_WhatsApp.jpg
    110,7 KB · Görüntüleme: 30
  • Screenshot_20210421-013402_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20210421-013402_WhatsApp.jpg
    106,2 KB · Görüntüleme: 29
Kusma, mide bulantısı falan hiç yok demek ki herkeste belirti farklı oluyor.Sistitin belirti olduğunu hiç bilmiyordum. Umarım teşekkür ederim ♥️
Bana mı denk geldi bilmiyorum. Etrafımda hamile olan arkadaşlarımın hepsi ilk ay sistit oldular.

X