Sizce hamile miyim ?

Mahsuni

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2021
39
17
30
Merhabalar, bu ay ki regl belirtilerim 10 gün öncesinden başladı, kasık ağrısı, göğüs hassasiyeti, sirt ve bel ağrıları, daha önceleri reglime 2 3 gün kala belirti gösterirdi bu ay bir farkli hissediyorum, adet tarihim hep düzenidir günü gününe olurum bugün adet tarihim ve hasta olmadım hemen bir test yaptım ilk 5 dakika da böyle bir çizgi çıktı, sizce hamile miyimdir ki
20240213_140410.jpg

Merhabalar, bu ay ki regl belirtilerim 10 gün öncesinden başladı, kasık ağrısı, göğüs hassasiyeti, sirt ve bel ağrıları, daha önceleri reglime 2 3 gün kala belirti gösterirdi bu ay bir farkli hissediyorum, adet tarihim hep düzenidir günü gününe olurum bugün adet tarihim ve hasta olmadım hemen bir test yaptım ilk 5 dakika da böyle bir çizgi çıktı, sizce hamile miyimdir ki
Canım var bence hayırlı olsun kan ver yarın sabah ilk beş dakikada bu netlikte çıktıysa kesin vardır

Yaa inşallah vardır hep aklımda hamile miyim yoksa değil miyim böyle bir kararsızlıktayim, İnşallah vardır Allahim isteyen herkese nasip etsin🙏

Merhabalar, bu ay ki regl belirtilerim 10 gün öncesinden başladı, kasık ağrısı, göğüs hassasiyeti, sirt ve bel ağrıları, daha önceleri reglime 2 3 gün kala belirti gösterirdi bu ay bir farkli hissediyorum, adet tarihim hep düzenidir günü gününe olurum bugün adet tarihim ve hasta olmadım hemen bir test yaptım ilk 5 dakika da böyle bir çizgi çıktı, sizce hamile miyimdir kiEki Görüntüle 3386852
Muhtemelen pozitif 🌸

X