Sizin kız kardeşiniz böyle yapsa siz naparsiniz bilmiyorum

Ya böyle zamanlarda stresten en yakınlarına sarıyor insan.
Olayı buyutmeden sakince açıklayın evet bu cumartesi böyle yapmaya karar verdim diye.
Sitem ederse de bunu bunu yaptım demek yerine bu aralar stresli olman normal diyebilirsiniz.
Ona diyo gittim bu sefer.bigun gitmedim bn kotuyum

Benim de bir kuzenim vardı,tıpkı böyle.Dunyada tek evlenen kendisi gibi davranıyordu.Ben evlenirken kimseden yardım istemeden yaptım kuzenim evlenirken hem ufak çocuğum vardı hem de çalışıyordum.Allahim bir tripler,yok onla alışverişe gitmemişim,evini temizlememisim vs.Kardesin de olsa işte kimisi böyle değer bilmez.Bunun düğün telaşı ile ilgisi yok tamamen egoislikle ilgili.Kisilik yapısı böyle.

Olay şöyle kendisi çalışmıyor hemen hemen tüm istediklerini aldım gözü biseyde kalmasın dedim asla lafını yapmadım sadece emek verilip kazanılıyor bana göre emek değil diyi

Ahahahah yaaaa sal gitsin kardeşime canım feda benim de ama bu ne böyle. He valla hiçbir şey yapmadım sana oturdum kahve içtim çay içtim umurumda olmadı valla haklısın kardeşim de. Bir de ikna etmeye uğraşma.

Evde yayip emek vermedigi icin oyle geliyor olabilir ona para kazanmak nasil oluyormus bi ogrenmeli bence kardesin. Asla cekilecek tip degil.
Bnde onu diyorum çalışmak öyle kolay değil sadece istemeyi biliyor

Ahahahah yaaaa sal gitsin kardeşime canım feda benim de ama bu ne böyle. He valla hiçbir şey yapmadım sana oturdum kahve içtim çay içtim umurumda olmadı valla haklısın kardeşim de. Bir de ikna etmeye uğraşma.
Bn bişey deyince lafını yapiyosun diyo bn nisan attim önceden bnm nisanimdayken herşeyi yapmış ama ozmnlar çalışmiyordu bnde çalışıyorum zamanım yok haftasonu gittim ev taşınırken yardım ettim neyi begendiyse aldım kendi ihtiyaçimi almadım onunkini aldım

Emek verilip alınan bişey bize oturduğumuz yerden para verilmiyor onu kafasına soksun

Ben ablamın ev yerleştirmesine bile gitmedim. Böyle kardeşim olsa bilmemnesine de gitmezdim. Evleniyorsa bana mı evleniyor ya, uyuz olurum kaprisli insanlara. Boşver, ne yapsan goze görünmüyormus zaten en iyisi hiçbir şey yapma
Bide bişey yapmasam anlarim elimden geldiği kadar gittim gözü kalmasin diye ne istiyorsa aldım kazanılan parada bir emek bize babamızın hayrina vermiyorlar

Ben ablamın ev yerleştirmesine bile gitmedim. Böyle kardeşim olsa bilmemnesine de gitmezdim. Evleniyorsa bana mı evleniyor ya, uyuz olurum kaprisli insanlara. Boşver, ne yapsan goze görünmüyormus zaten en iyisi hiçbir şey yapma
Bnde salaklık bide düğünden sonra aldiklarinin parasını veririm diyor gelmiş

evde totonu yayıp şunu beğendim bunu beğendim dediğinde alan olunca emek olmaz tabi. emek verip çalışmıyor çünkü haspam. çok sinir bozucu
Bunu anlamiyor para kazanmak hiç kolay olmuyor oturduğumuz yerden vermiyolae bize

Eski kiz kardesim olur :) kardesim diye birinin dangalakligini cekecek degilim. Konusmam boyle pis bi sekilde talepkar olan biriyle.

Bnde salaklık bide düğünden sonra aldiklarinin parasını veririm diyor gelmiş
Muhatap olma ya ne dedigini bilmiyor. He he de geç. Sen abla olan degil misin ayrica ne bicim konusuosun utanmio musun nankörlük etme de sustur. Konustukca sacmalio. Ne demek parayla alinan onemli degil. Kabul etmeseymis alinirken önemli degil madem. Cebe atip atip da gelip evimi supurmedin diye hicbisey yapmadin bana demesi ne absurd. Kimse kimsenin evini duzenlemek temizlemek zorunda degil ayrica. Ben de olsam kadin tutar yollarim gene parayla yapilan bisey mi olacak adi. Herkesin vakti degerli isi gucu var oturduğu yerden sacmalio rahat rahat.

Muhatap olma ya ne dedigini bilmiyor. He he de geç. Sen abla olan degil misin ayrica ne bicim konusuosun utanmio musun nankörlük etme de sustur. Konustukca sacmalio. Ne demek parayla alinan onemli degil. Kabul etmeseymis alinirken önemli degil madem. Cebe atip atip da gelip evimi supurmedin diye hicbisey yapmadin bana demesi ne absurd. Kimse kimsenin evini duzenlemek temizlemek zorunda degil ayrica. Ben de olsam kadin tutar yollarim gene parayla yapilan bisey mi olacak adi. Herkesin vakti degerli isi gucu var oturduğu yerden sacmalio rahat rahat.
Bnde aynısından şikayetcuyim para kazanılıyor akşama kadar çalışıyoruz canım çıkıyor sonuçta emek var bunu anlamıyor örnek verince lafını yapıyorsun insan kör olmamalı

Eski kiz kardesim olur :) kardesim diye birinin dangalakligini cekecek degilim. Konusmam boyle pis bi sekilde talepkar olan biriyle.
İstemedi nişanı bahcede oldu sandalye taşındı yıkandı canımız çıktı. Onlar kendiliğinden olmadı msj atarken şunu al canım cekti demeyin biliyor sonrada emek yok

O kardeş bn ablayim

Arkadaşlar benim kız kardeşimin yakında geçen hafta öbür haftada gittik evini yerleştirdik.cumartesi günude ben kız arkadaşımla biseyler yapmak istedim.cunku aylardır dışarı çıkmadim bunaldım.ogun işi vardı tek başına değil.annem var günlerdir tavır aldı bana bn de insanım sıkılabilirim düşünen yok hiç bugünde bride partisi var.sabah kalktığından beri laf sokuyor.hic bir işe yaramiyomusum.nisanlilik sürecinde hic mi bişey yapmadım dedim.hicbir zaman lafını yapmadım ama mesela internette begendiyse ne ihtiyacı olursa aldim parayla alinan emek sayilmazmis nasil sayılmaz oturduğumuz yerden verilmiyor emek saymıyor akşama kadar canımız cikiyor cakismaktan
Kardesinizden baska bir hayatinizin olduğunu da kendisine oturup anlatin. Insanlar herseyin hazirina alistilar mi sıkıntı. Istedigi şeyleri de almayin neyden sayildigini anlasin.

Ya böyle zamanlarda stresten en yakınlarına sarıyor insan.
Olayı buyutmeden sakince açıklayın evet bu cumartesi böyle yapmaya karar verdim diye.
Sitem ederse de bunu bunu yaptım demek yerine bu aralar stresli olman normal diyebilirsiniz.
Bunu yaptım demedim sen hicbisey almadın dedi o yüzden aldım dedim

bence düğünü olana kadar sabredin, bende arkadaşlara katılıyorum yeni gelin tribine girmiş.

şimdi bişi deseniz belki kalbinizi kırar ben evleniyorum diye böyle yapıp kıskanıyosuna falan bağlar. hiç gerek yok, azıcık sıkın dişinizi

bundan sonra da emek verilir mi verilmez mi gösterin kendisine hiç bir şey yokmuş gibi davranarak ama.

Kimisi böyledir işte kıymet verirsiniz gözünüzü çıkarırlar.
Yapmayın sizde ,kardeşlik böyle olmaz değer bilmesi gerekir.Hem evde boş boş yat ablan her istediğini alsın hem de kıymet bilme.
Pesss

X