Sjögren sendromu romatoid artrit fibromiyalji

Sue1907sue

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2017
393
163
Arkadaşlar bu tarz hastalıkları olanlar toplanalım konuşalım bir çok yere yazdım dönüş yok cevabını alan bir Daha bakmıyor.. Ben 2 yıldır şiddetli eklem ağrıları yaşadım hiç tanıdık olmayan donuk bir ağrı kürek kemiğim de ve el bileklerim de güçsüzlük çarpıntı nefes nefese kalma ağzımda acı tat baldırlarım boşa düşüyor.. İyi değilim 4 ay önce düşük yaptım sonra bu şikayetler için gittim dorsal mr ve servikal mr çekildi bişey çıkmadı dedi fibromiyalji denildi yollandı ama başladı romatolojiye gitmem gerektiğini o testlerin yapılmasını belirtilerin romatizmal olduğunu söyledim çocuk düşünüyorum bu hafta doktora gidicem korkuyorum bu hastalıkları yaşayan paylaşır mısınız lütfen

Arkadaşlar bu tarz hastalıkları olanlar toplanalım konuşalım bir çok yere yazdım dönüş yok cevabını alan bir Daha bakmıyor.. Ben 2 yıldır şiddetli eklem ağrıları yaşadım hiç tanıdık olmayan donuk bir ağrı kürek kemiğim de ve el bileklerim de güçsüzlük çarpıntı nefes nefese kalma ağzımda acı tat baldırlarım boşa düşüyor.. İyi değilim 4 ay önce düşük yaptım sonra bu şikayetler için gittim dorsal mr ve servikal mr çekildi bişey çıkmadı dedi fibromiyalji denildi yollandı ama başladı romatolojiye gitmem gerektiğini o testlerin yapılmasını belirtilerin romatizmal olduğunu söyledim çocuk düşünüyorum bu hafta doktora gidicem korkuyorum bu hastalıkları yaşayan paylaşır mısınız lütfen
Merhabalar
Yazdigini gördüm buradan cevap vereyim
Bende el bilek agtilari göz kuruluğu ile başladı
Yatışli tahliller sonucu teşhis kondu
Bende de fibromiyalji var ama seninki sanki biraz panik atak gibi de
Crp bakildi mi sana

Merhabalar
Yazdigini gördüm buradan cevap vereyim
Bende el bilek agtilari göz kuruluğu ile başladı
Yatışli tahliller sonucu teşhis kondu
Bende de fibromiyalji var ama seninki sanki biraz panik atak gibi de
Crp bakildi mi sana
Crp apandisit ameliyatı olmadan önce yüksek çıkmıştı şuan bakılmadı haftaya gidicem doktora ne tahlili yapıldı size ben romatoloji ye gidince yaparlar mı banada

Ben neredeyse tamamen düzeldim ili aya yaklaşıyorum
‘’Fibromiyaljide üç s kuralı’’ nı okuyhn derim Allah razı olsun bulandan ben fayda gördüm
Doktor çokk dolaştjm yıllarca ama ne varsa ata dede yöntemlerinde var

Ben ilaç kullanıyorum yüksek dozda bende çok araştırıyorum ama bulamıyorum ilaçsız yaşayamıyorum da çocuk sahibide olunmuyor bu ilaçla Allah yardımcımız olsun

X