Skar gebelik gecirip doguran varmi ?

Bende antibiyotik kullandım canım. Zeynep Kamil de sürekli enfeksiyon a bakıyorlardı dimi canım orası gerçekten insanı yıpratıyor doğru düzgün açıklama yapan kimse yok zorla cevap alıyoruz hasar dediği istmosel mi acaba canım
Evet surekli enfeksiyon ve beta takibi ve her gidisimde alttan muane cok yipratmisti beni hasar dedigim istmesol evet sende de olabilir baktir mutlaka kanaman gecince

Normal gebelik de olabilir tabi sans ama yine skar yerine yani ordaki cebe yerlesmesi daha yuksek oyuzden ameliyatla skar yerini duzeltmeyi onerdiler
Evet bende iyice Araştırma yapacağım bununla ilgili bir süre düşünmüyorum da kızım biraz büyüsün onu bırakmak çok zor gelmişti bir daha hastaneye yatmak istemiyorum

Evet surekli enfeksiyon ve beta takibi ve her gidisimde alttan muane cok yipratmisti beni hasar dedigim istmesol evet sende de olabilir baktir mutlaka kanaman gecince
Zaten var demişti Zeynep Kamil deki doktor canım ama çok emin konuşmamıştı

Merhaba arkadaşlar ben geçen yıl bir dış gebelik geçirmşştim 2 metotraksat ile kurtulmuştum şükür. Şimdi de 5+5 haftalık hamileyim ancak doktor bana sezeryan yerine yakın dedi yarın yine doktora gideceğim geçen sene çok uzun bir süreç yaşamıştım o yüzden çok korkuyorum. Doktor yukarı çıkma ihtimali olabilir dedi ama tabiki riskli bir şeyse devam etmeyi düşünmüyorum. Gerçekten çok yıpratıcı bir durum Allah kimseye yaşatmasın

Merhaba arkadaşlar ben geçen yıl bir dış gebelik geçirmşştim 2 metotraksat ile kurtulmuştum şükür. Şimdi de 5+5 haftalık hamileyim ancak doktor bana sezeryan yerine yakın dedi yarın yine doktora gideceğim geçen sene çok uzun bir süreç yaşamıştım o yüzden çok korkuyorum. Doktor yukarı çıkma ihtimali olabilir dedi ama tabiki riskli bir şeyse devam etmeyi düşünmüyorum. Gerçekten çok yıpratıcı bir durum Allah kimseye yaşatmasın
Merhaba insallah skar gebelik deildir.bende bu sene çok cektim bu yuzden bebegimden vazgecmek zorunda kalmistim ama devam edip doguran da oldu size istanbuldaysaniz prof.ismail ozdemir i tavsiye ederim kesinlikle gidin fikir alin skar gebelerikleri takip ediyor ben gec tanidim yoksa devam edebilirdim onunla.

Teşekkür ederim inş değildşr doktor da tam kesin bi şey demedi yarın bakacak artık bakalım. ben İzmir'de yaşıyorum doktorumda çok iyi daha önce 11binlerde olan beta HCG ile ameliyatsız dış gebelik tedavimi yaptı. Normalde metotraksat ile bu kadar yüksek müdahale edilen oldu mu bilmem. Bu sefer de bu sezaryen yerine yakınlık çıktı işte inş. En sağlıklısı ne ise o olsun diyorum.

Merhaba insallah skar gebelik deildir.bende bu sene çok cektim bu yuzden bebegimden vazgecmek zorunda kalmistim ama devam edip doguran da oldu size istanbuldaysaniz prof.ismail ozdemir i tavsiye ederim kesinlikle gidin fikir alin skar gebelerikleri takip ediyor ben gec tanidim yoksa devam edebilirdim onunla.
Size çok geçmiş olsun ayrıca Allah gönlünüze göre versin istiyorsanız bebiş 🤲🤲🤲🤲

Arkadaşlar kese normal yerine geldi şükür sezaryen skar yerinden uzaklaşmış yalnız kanama var içeride biraz düşük riski var dedi ama en azından içinde yolk saç falan oluşmuş skar yerinden uzaklaşmış ya o kadar sevindim ki Allah'ım kimseyi korkutmasın iki gündür üzüntüden gözümde arpacık çıktı şimdi pazartesi tekrar çağırdı bakalım kalp atışını dinleriz artık dedi progestan verdi fitil olarak ve içerek kullan dedi rabbim hepimize gönlündeki ni hayırlı edip versin inş.

Teşekkür ederim inş değildşr doktor da tam kesin bi şey demedi yarın bakacak artık bakalım. ben İzmir'de yaşıyorum doktorumda çok iyi daha önce 11binlerde olan beta HCG ile ameliyatsız dış gebelik tedavimi yaptı. Normalde metotraksat ile bu kadar yüksek müdahale edilen oldu mu bilmem. Bu sefer de bu sezaryen yerine yakınlık çıktı işte inş. En sağlıklısı ne ise o olsun diyorum.dokto

Arkadaşlar kese normal yerine geldi şükür sezaryen skar yerinden uzaklaşmış yalnız kanama var içeride biraz düşük riski var dedi ama en azından içinde yolk saç falan oluşmuş skar yerinden uzaklaşmış ya o kadar sevindim ki Allah'ım kimseyi korkutmasın iki gündür üzüntüden gözümde arpacık çıktı şimdi pazartesi tekrar çağırdı bakalım kalp atışını dinleriz artık dedi progestan verdi fitil olarak ve içerek kullan dedi rabbim hepimize gönlündeki ni hayırlı edip versin inş.
Cok sevindim canim senin adina gözünüz aydin Rabbim saglikla kucaginiza aldirsin

merhaba konunun uzerınden gcmıs ama banada bugun doktor kesenın sezeryan yerıne yakın oldugunu soyledı .bır hafta soonra bakalım tekrar yukarı cıkabılır dedı.haftaya tekrar gıdıcem..sızın nasıl gectı acaba surecınız suan durmunuz nasıl

Izmirdeyim canim benimde beta değerim 25000 binlerde Salı günü gidecem tekrar
merhaba gecmıs konu ama skar gebelık tedavınızı ızmırde nerde yapırdınız kurtajı bende ızmırdeyımde haftaya salı 9 eylulde randevum var bırde kac haftalıktınız acaba

merhaba konunun uzerınden gcmıs ama banada bugun doktor kesenın sezeryan yerıne yakın oldugunu soyledı .bır hafta soonra bakalım tekrar yukarı cıkabılır dedı.haftaya tekrar gıdıcem..sızın nasıl gectı acaba surecınız suan durmunuz nasıl
Merhaba çok geç gördüm kusura bakmayın benim sürecim şu şekilde ilerdi: Perinatolog da inceledi ve sezeryan yerinden uzak olduğunu söyledi içeride gelişen embriyonun kalbi atmıyordu. Doktor bence gelişim yok canlanma olmaz ama kendi doktorunuz da görsün ona göre karar verin dedi. Doktorum da gördü bi kaç gün daha bekleyelim isterseniz dedi. Ben de kabul ettim bir kaç gün sonra gittik ve kalp atışı hala olmadığı için bu arada 6+6 haftalıktı ilaçla düşük denedik. Olmadı değer düşmedi kürtaj oldum.üstünden 3 aydan fazla geçti tekrar deniyoruz inş bu sefer her şey yolunda gider. Sizin nasıl gidiyor? İnş sizin de doktorun söylediği gibi yukarı çıkar hayırlısıyla inş ♥️

X