Soğan kürü, yüksek amh,pko

Zoga

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2020
1.651
2.458
Hanımlar Fsh 8,58 Lh 8,40 son değerlerim.

İlk defa amh baktılar ve o da 7,66 çıktı. Bu ay adette ultrasonla bakılacak pko görüntüsü var mı diye. Adetim düzenli, kilo ve tüylenme de yok.

Soğan kürünü çok duydum ama denemedim hiç. Fsh yüksekliği için aslan pençesi birkaç gün içtim. Ara ara baş dönmeleri olunca kestim. Soğan kürüne adet bitimi mi başladınız? Ayrıca aslan pençesi baş dönmesi yapıyor mu bazı kişilerde?

Bir de rahim dışında myom var 3 cm kadar. Kürü uygulamaya engel olur mu bilemedim.

Canım merhaba doktorun ne dediği çok önemli bende pko hastasıydım 3 ayda düzeldim ve adet düzensizliğim vardı senin çok şükür yokmuş şu an hamileyim. İlk değerlerim fsh 7.18 lh 17.72 şu an ki değerlerim fsh 0.53 lh 0.17

canım banada 2 yıl önce pko denildi uzun uğraşlar sonunda soğan kürü ile kistlerimden tamamen arınmış durumdayım sadece bazı aylar yumurtlamıyorum soğan suyu biraz zorlada gerçekten baya etkili oldu benim
için ilk ay 15 gün 2.ay 10 gün kullandım kullandığım zamanlar hep akıntım oldu ve idrarım hep sapsarı geliyordu ama mutlaka sıcak sıcak içmeni öneriyorum daha etkili oluyr gerçekten çok doğru değil belki ama 3 ay doğum kontrol hapı kullanmıştım spor diyet derken 69 şuna en son 58 olabildim tabi hedef 55 ama olmuyor :eek: kiloyu belirtmemin sebebi kilonun hormonlar üzerinde büyük etkisi var

Ben de 171 cm 61 kg yum. Kilom yok ama yine de versem mi bilmiyorum. Daha önce kimse pko demedi. Fsh Lh da önceki yıllarda daha düşüktü. Amh'yi özel bir labda tekrarlasam mı bilemedim. Adeti bekleyeceğim önce ve bitimi başlayayım bakalım küre.

X