Gebeliğe Hazırlık Soğan Kürüne Başlayanlar-Nasıl yapıldığını merak edenler-Gelin birlikte takip edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynı durumdayız bende de bu şekil doktora gittim erken menepoz fsh58çıktı ve yaşim 35ki soğan kürü içiyorum şuan 9gündeyim ama tık yok çok üzgünüm pıhtı sorunum var ve verdiği ilacı kullanamıyorum işin kötüsü 4yıldır menepoza girmişim menepoz başlangıcında ortasında bike değilim düpe düz menepoz çok üzgünüm arada düzensiz olurdum belirtide vermedi ki ailemdeki bayanlar annem 50 yaşında girdiler doktora git tatlım hoş menepoz dedi çıktı doktor aöıklama bile yapmadı bende anlamadım bu işten

Gittim gittim tarlusal verdi regl olmadım sonra Trisenguens diye hap verdi adet oldum çok şükür yarında tedavi sürecine başlıyoruz 2 aydir beni mahfetti soğan kürü:KK43: umarım gelecek ay reflim de problem olmaz
İnşaallah reflin sorun olma, gerçekten iğrenç soğan kürü peki doktor ne dedi hormon değerlerine bakılmıştır fsh değerin kaçtı lütfen doktordan sonra paylaşırmısın. Ne dedi ne yaptın

İnşaallah reflin sorun olma, gerçekten iğrenç soğan kürü peki doktor ne dedi hormon değerlerine bakılmıştır fsh değerin kaçtı lütfen doktordan sonra paylaşırmısın. Ne dedi ne yaptın
Bende zaten erken menepoz vardı değerlerinde sıkıntı olmadi zaten fsh 20 olduğu için rahimde kist yoktu ama incelme olmustu doktor kizmisri hatta herseyi kullanmayın die

Bende zaten erken menepoz vardı değerlerinde sıkıntı olmadi zaten fsh 20 olduğu için rahimde kist yoktu ama incelme olmustu doktor kizmisri hatta herseyi kullanmayın die
Canım değerlerinde bi gelişme var mı?
Soğan kürü mü iyi gelmemişti sana rahimde incelme gibi?

Bana iyi gelmedi canim 70 gün adet olmadım sonra zar zor oldum çok şükür adetlerim de suan sikinti yok bi covit gecirdim 1 hafta gecikmem oldu ama onun disumda sıkıntım yok
Bu sığan kürü herkese iyi gelmiyor.
Ovulasyonla takip ediyormusun yumurtlamanı?

Aa sence tevafuk mu, bende covid geçirdiği ay adetim bi hafta gecikmişti senin gibi.

Bu sığan kürü herkese iyi gelmiyor.
Ovulasyonla takip ediyormusun yumurtlamanı?

Aa sence tevafuk mu, bende covid geçirdiği ay adetim bi hafta gecikmişti senin gibi.
Sen nezaman geçirdin canim evet takip ediyorum ama ise yaramıyo 😄😄😄 valla soğankürü de ise yaramadı bende

X